Ako na to? renovacia svetiel BORA

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od valec1 »

zachy píše: aha,ja bych potreboval jen tu vnejsi stranu. od kamínků tam mam hodne oděrek. to se asi taky brousí co?
z venku filc a diamantova pasta a sem spokojeny :D

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od Tomm »

al capone píše:A este som si k tomu kupil Ziarovky OSRAM Nightbreaker +90% svietivost +10%bielsie svetlo a mozem iba odporucit, svietia vynikajuco. Stali 379SK. :D
Za kus predpokladam... ja nasel nejlevnejsi 500/2ks.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
zachy
Profík
Profík
Příspěvky: 959
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rudá záře nad....
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od zachy »

Nalim píše:To byla sada,ze si to udelas sam.vychazelo to neco kolem 500kc.Redi se to vodou.
Jmenuje se to Cerurek 50
to neni moc.
Ale strejda Google mi nic s tim nazvem nenasel.
Nemas nejaky blizsi info,nebo kontakt?
Dik
Right foot fanatic

Uživatelský avatar
GTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezsko

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od GTi »

Nalim píše:To byla sada,ze si to udelas sam.vychazelo to neco kolem 500kc.Redi se to vodou.
Jmenuje se to Cerurek 50
pane Nalim.... prosim o nejaky kontakt na tuhle vecicku pls.

diky
Obrázek

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od baciluss »

al capone píše:A este som si k tomu kupil Ziarovky OSRAM Nightbreaker +90% svietivost +10%bielsie svetlo a mozem iba odporucit, svietia vynikajuco. Stali 379SK. :D
Kde sa da kupit ta tempo pasta???

2zachy Vyskusaj ist nikde do sklenarstva a spytat sa...ak to bude nejake vacsie sklenarstvo mali by mat urcite velky lestiaci kotuc na sklo a aj lestidlo. Len budes musiet vybrat svetla a manik ti to snad za par kacek alebo flasku zalesti. Videl som na vlastne oci ako krasne sa da sklo po bruseni ornamentov vylestit. Na nepoznanie 8O
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
alfonso3006
Závodník
Závodník
Příspěvky: 686
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od alfonso3006 »

al capone píše:A este som si k tomu kupil Ziarovky OSRAM Nightbreaker +90% svietivost +10%bielsie svetlo a mozem iba odporucit, svietia vynikajuco. Stali 379SK. :D
nazdar, kde si ich kupoval??? a vieš dať neaké foto s obyčajnou žiarovkou a tou osram??
TDI je TDI a basta

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od Nalim »

zachy píše:
Nalim píše:To byla sada,ze si to udelas sam.vychazelo to neco kolem 500kc.Redi se to vodou.
Jmenuje se to Cerurek 50
to neni moc.
Ale strejda Google mi nic s tim nazvem nenasel.
Nemas nejaky blizsi info,nebo kontakt?
Dik
Uz ani nevim...myslim,ze mi to nabizela nejaka firma,ale musel bych prohledat emaily...mozna se to jmenuje jinak....

Uživatelský avatar
al capone
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 20.11.2007 22:29
Bydliště: Svidnik SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od al capone »

Tomm píše:
al capone píše:A este som si k tomu kupil Ziarovky OSRAM Nightbreaker +90% svietivost +10%bielsie svetlo a mozem iba odporucit, svietia vynikajuco. Stali 379SK. :D
Za kus predpokladam... ja nasel nejlevnejsi 500/2ks.
Nie za kus ale za par /2kusy/ 379,-Sk

skus toto:
http://www.autosuciastky.com/shop/index ... nfo_id=428
alebo toto:
http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... ie=1&obr=1
e-shop.pctechnika.sk

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od GolfinoIV »

baciluss píše:
al capone píše:A este som si k tomu kupil Ziarovky OSRAM Nightbreaker +90% svietivost +10%bielsie svetlo a mozem iba odporucit, svietia vynikajuco. Stali 379SK. :D
Kde sa da kupit ta tempo pasta???

2zachy Vyskusaj ist nikde do sklenarstva a spytat sa...ak to bude nejake vacsie sklenarstvo mali by mat urcite velky lestiaci kotuc na sklo a aj lestidlo. Len budes musiet vybrat svetla a manik ti to snad za par kacek alebo flasku zalesti. Videl som na vlastne oci ako krasne sa da sklo po bruseni ornamentov vylestit. Na nepoznanie 8O
ja som tempo kupil v jednom shope s autolakmi. ale mohli by ho mat aj vo farbach lakoch :wink:
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od Tomm »

al capone píše: Nie za kus ale za par /2kusy/ 379,-Sk

skus toto:
http://www.autosuciastky.com/shop/index" onclick="window.open(this.href);return false; ... nfo_id=428
alebo toto:
http://www.autoomega.sk/index.php?id_se" onclick="window.open(this.href);return false; ... ie=1&obr=1
Moje chyba, neuvedomil jsem si ze Bora ma H4 a Golf H7 :oops:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
al capone
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 20.11.2007 22:29
Bydliště: Svidnik SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od al capone »

jeden s mala rozdielov medzi golfom a borov. 8)
e-shop.pctechnika.sk

eMeF
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.10.2007 00:57

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od eMeF »

GolfinoIV píše: ja som tempo kupil v jednom shope s autolakmi. ale mohli by ho mat aj vo farbach lakoch :wink:
Zkuste nejdriv obyc zubni pastu, treba nebudete potrebovat zadnou special. Delal jsem to Odolem a svetla jsou jako nove:) Chce to ale rozebrat a vycistit i zevnitr. Je to prace na hodku a vysledek stoji za to. Jen pak nedoporucuji mechanicky cistit paraboly. Na hranach, nebo kdyz je ta odrazova vrstva popraskana tak to leze dolu.

Uživatelský avatar
prito
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od prito »

eMeF píše: Zkuste nejdriv obyc zubni pastu, treba nebudete potrebovat zadnou special. Delal jsem to Odolem a svetla jsou jako nove:) Chce to ale rozebrat a vycistit i zevnitr. Je to prace na hodku a vysledek stoji za to. Jen pak nedoporucuji mechanicky cistit paraboly. Na hranach, nebo kdyz je ta odrazova vrstva popraskana tak to leze dolu.
Takze rozebrani svetel na BORE je v pohode? Protoze co jsem prosel forum tak u G4 je to prej hrozna pakarna..

eMeF
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.10.2007 00:57

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od eMeF »

Delal jsem to za studena takze nejvetsi pakarna byla odlepit z lampy to cire sklo. Pokud budes mit auto rozehrate napr po delsi ceste tak verim, ze to pujde dolu samo. Jinak pochopitelne musis sundat predni naraznik, masku a pak vymontovat svetla. Navod jsem tady taky nekde videl.

Uživatelský avatar
prito
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Ako na to? renovacia svetiel BORA

Příspěvek od prito »

jj, to je mi jasne, spis mam strach jak pujde to sklo dole z lampy, abych neco neurval..asi to nejdriv skusim vylestit jen zvenci a uvidim jak to bude vypadat..jak si to pak lepil dohromady, obycejnym silikonem?

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“