mlhovky dodatečně

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od duduh »

Držáky budou asi stejný ale i s tím při montáži mlh musí člověk počítat.
Přílohy
držák 1.jpg
držák2.jpg

SysOpLesniDoupe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 23.07.2009 00:09
Bydliště: Zvole u Prahy (teď Praha Vršovice)

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od SysOpLesniDoupe »

Čau lidi,
tak sem po delší době zavítal na forum a jak tak čtu příspěvky, tak se stejně nedozvídám to podstatný o co tu šlo a nač sem se ptal před časem i já. :(
To jestli jsou, nebo nejsou dobrý origo mlhovky ve světlech, nebo ne si myslím je teď jedno, protože hlavní problém a taky otázka je: JAK je dodatečně připojit a je jedno, jestli origo, nebo v nárazníku. Já mám mlhy ve světlech a kabel vede do svazku v motoru, ale na vypínači je PIN volnej... Takže bych měl konkrétní dotaz.

Stačí, když najdu kde mi končí kabel od mlhovek ve svazku a připojím na příslušnej PIn na vypínači (pak budou mlhy přes origo pojistku, ale nebudou zhasínat při dálkovejch), nebo je potřeba dodat relé kvůli zhasínání při dálkovejch aby se světla nepřehřívaly (mlhy ve světlech, v nárazníku by to mělo bejt jedno)??
Já bych to dal bez relé, při mlze stejně dálkovejma nesvítim. :)

A pak ještě jedna poznámka, prej jde pouhou klemou na vypínači udělat "denní" svícení z již zmíněnejch mlhovek (při nastartování v nulové poloze vypínače světel svítí JEN přední mlhy, při zapnutí parkovaček, nebo hlavních funguje vše normálně)

Předem dík za rady, poznatky, názory.....
Golf IV Variant 1.9 TDi PD 96kw 6ti kvalt

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od vtuni »

tak osobně bych to udělal tak že ty dva dráty (z toho jeden je kostra takže by stačil z každýho světla jeden drát a ty mlhovky v nárazníku solo ukostřit) co jsou do origo mlhovek bych vytáhl a nadstavil o těch pár cm... a dotáhl do nárazníku... a původní mlhy v světlech zrušil... a předělal je třeba na dabl blinkr

s denním svícením neporadím protože za prvé nevím..a za druhé nejsem jejich příznivcem...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od duduh »

To SysOpLesniDoupe : :lol: Tak s tím propojením těch horních mlh jako denní svícení dojeď k nám.Oni ti to místní Politi u nás vysvětlí za patřičný finanční obnos co to je za svícení v těch mlhovkách.O předělávce neorigo xenonů se ani raději nevyjadřuji.
:mrgreen: A z vlastní praxe našich mlhatých hor:MLHY PATŘÍ DOLŮ do nárazníku!!!
:good: :tongue: A zapoj to jak píše vtuni.Elektrice sice nerozumí ale dnes to napsal dobře.

Uživatelský avatar
Dobytek96
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 20.09.2011 17:32
Bydliště: Vysočina

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od Dobytek96 »

majrek001 píše:
mato28.3 píše:daj foto som zvedavy ako to vypadaa
tak tady něco je, ale je to focený mobilem baterky jsem nenašel..



Cus prosim te, muzu se zeptat kolik si za ty mlhy + denni dal? a kde si je kdyztak sehnal? ja je videl na netu asi za bura a do toho se mi jako fakt nechce, je to dost... diky moc
VW Golf IV 1.9 TDI PD ASZ 120 kW 374 Nm Highline EGR OFF, KAT OFF

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od majrek001 »

Čau, kupoval jsem je za ně 5500,- bral jsem je od zviratka http://shop.vwmaniac-club.cz/index.php? ... ry&path=12" onclick="window.open(this.href);return false;
a tady je trochu vidět jak svítí denní http://www.youtube.com/watch?v=de0slAhrtZ8" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak když vezmeš mlhovky od helly tak dáš 8000,- a tady k tomu je i denní svícení nebo dálkové
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Dobytek96
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 20.09.2011 17:32
Bydliště: Vysočina

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od Dobytek96 »

ok diky moc, pride mi to dost za kousek plastu a par dratu..... :D kazdopadne diky za info :good: jo jenom by me jeste zajimalo, co mas v tech mlhovkach za zarovky?
VW Golf IV 1.9 TDI PD ASZ 120 kW 374 Nm Highline EGR OFF, KAT OFF

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od majrek001 »

tak máš to kompletní mřížky s dvěma parabolama (denní+mlha), kabeláž jsem zapojoval podle sebe a dost z ní zbylo

mlhovky jsou osazené na vnitřní straně H11 byli 35W a vyměnil jsem je za 55W a v denní (viz video) Philips PS19W
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Dobytek96
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 20.09.2011 17:32
Bydliště: Vysočina

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od Dobytek96 »

majrek001 píše:tak máš to kompletní mřížky s dvěma parabolama (denní+mlha), kabeláž jsem zapojoval podle sebe a dost z ní zbylo

mlhovky jsou osazené na vnitřní straně H11 byli 35W a vyměnil jsem je za 55W a v denní (viz video) Philips PS19W

ja jsem prave koukal na nejaky zarovky do mlhy se zlutou bankou, tak jsem myslel jestli tam nemas nahodou neco podobnyho.... chtel bych videt jak to sviti... :tongue: nemeli by nahodou ty mlhovky lepsi efekt kdyby byly na kraji?
VW Golf IV 1.9 TDI PD ASZ 120 kW 374 Nm Highline EGR OFF, KAT OFF

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od majrek001 »

to by asi nepatrně měli, ale předělávat to nebudu. a třeba OII to má taky takto :D
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Poil(cz)
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 04.03.2011 18:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od Poil(cz) »

Tady jsem nasel mlhovky za par korun http://www.tuningstyle.cz/mlhova-svetla ... izkou.html" onclick="window.open(this.href);return false; chtel bych se zeptat jestli by do toho nekdo sel nebo radsi hella za 5 000??

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od vtuni »

přidal bych 4kila a koupil helly
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... ovky+hella" onclick="window.open(this.href);return false;
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od marfy8 »

Čau lidi, je nějaký problém na STK když bych si dodělal mlhovky od fabky do mřížek. Kontrolujou to nějak? A jak je to s nastavením? počítám že se to bude muset nastavit tak nějak podobně jak hlavní světla aby to neoslňovalo. Ale když je budu natvrdo lepit do mřížky tak to nějaké nastevení mít nebude.

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od GOLFÁK »

Problém by bejt neměl, mlhovky jsou homologovaný to stačí. Mlhovky kontrolujou pouze jestli svítěj. A stim štelováním, ty mlhovky maj po straně šroubek na seřízení výšky.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: mlhovky dodatečně

Příspěvek od majrek001 »

já taky neměl problém na STK v mřížce mám denní svícení + mlhovku a ve světle dvojitý blinkr a žádný problém.. když to má homologaci jak má být tak není problém nebo by neměl být
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“