hadička odstřikovače :-(((

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
svincik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 24.02.2006 21:02

hadička odstřikovače :-(((

Příspěvek od svincik »

prosím o raduy, furt jsem nevěděl proč mě neodstřikuje zadí stěrač, nakonec se ukázal únik kapaliny v tapec. v levem rohu u střechy(rozpojená, nebo prasklá hadička). Nevíte jak nejlépe se na dané místo dostat, nerad bych něco poškodil. A problém č.2 je špinavý tapec od kapaliny, čím bych to z toho nejlépe dostal??? Díky za rady.

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: hadička odstřikovače :-(((

Příspěvek od valec1 »

svincik píše:prosím o raduy, furt jsem nevěděl proč mě neodstřikuje zadí stěrač, nakonec se ukázal únik kapaliny v tapec. v levem rohu u střechy(rozpojená, nebo prasklá hadička). Nevíte jak nejlépe se na dané místo dostat, nerad bych něco poškodil. A problém č.2 je špinavý tapec od kapaliny, čím bych to z toho nejlépe dostal??? Díky za rady.
pohledej ve starsich tematech uz to tu bylo

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: hadička odstřikovače :-(((

Příspěvek od Tomm »

Takze pro sundani celeho dilu je nutne:
-sundat horni drzak pasu - pozor velmi opatrne, ta krytka rada praska a nova stoji cca 300,- u vw
-vzadu u hrany kufru povolit torx na dilu (cernej), o kterej se opira zadni plato
-vyndat tento dil (cernej) ven, smerem nahoru (drzi u navijece pasu a vpredu je to nej zacvaknuty dalsi plast)
-dole odroubovat 2 plechovy maticky (na spodku toho "bileho" dilu)
-sundat listu co je nahore na konci stropnice u 5.dveri (jen tahat dolu)
-vypacit cely dil ven, jde to hodne spatne, drzi ho cca 6-7 pruchytek, pocitej ze nejake zlomis, takze doporucuju predem koupit nove..

snad jsem na nic nezapomnel :oops:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Mirko_46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko, Prešov

Re: hadička odstřikovače :-(((

Příspěvek od Mirko_46 »

svincik píše:prosím o raduy, furt jsem nevěděl proč mě neodstřikuje zadí stěrač, nakonec se ukázal únik kapaliny v tapec. v levem rohu u střechy(rozpojená, nebo prasklá hadička). Nevíte jak nejlépe se na dané místo dostat, nerad bych něco poškodil. A problém č.2 je špinavý tapec od kapaliny, čím bych to z toho nejlépe dostal??? Díky za rady.
to iste sa stalo aj mne..hadicka bola rozpojena..ja som daval dole len tu listu co je hore na konci stropnice u 5 dveri..tam som to nasiel rozpojene v lavom rohu..takisto mam tam flak od vody z odstrekovacov..na leto dam cele auto vytepovat.
VW Golf 1.6 16V (77kW) 3-dverová verzia r.v. 8/2000

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“