Kde koupím přední světla s čočkama?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od maweric »

Skrat-G4 píše:
Chudej student píše: Na cervenym mam ty same co Ty..
Tak to si nedělej srandu, že jsou na howno
na h***o ne ... na svícení :lol: zase to nepřehánějte, jste fakt detailsti
je jasný že to nemůže být jako origo, nic origo nenahradí. protože origo funguje jak má a bez problémů ...
ty světla špatný nejsou jezdil jsem s nima a HID sadou dlouho a nestěžoval jsem si ...

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od Chudej student »

maweric píše:
Skrat-G4 píše: Tak to si nedělej srandu, že jsou na howno
na h***o ne ... na svícení :lol: zase to nepřehánějte, jste fakt detailsti
je jasný že to nemůže být jako origo, nic origo nenahradí. protože origo funguje jak má a bez problémů ...
ty světla špatný nejsou jezdil jsem s nima a HID sadou dlouho a nestěžoval jsem si ...
Predstava ze nejaky HID neexistujou a tak je desiva..taky tam HID mam a neco vidim,ale strasne malo,sviti si to kam chce a jeste se to mlzi a ta cocka se klepe...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od Skrat-G4 »

Chudej student píše:
maweric píše: na h***o ne ... na svícení :lol: zase to nepřehánějte, jste fakt detailsti
je jasný že to nemůže být jako origo, nic origo nenahradí. protože origo funguje jak má a bez problémů ...
ty světla špatný nejsou jezdil jsem s nima a HID sadou dlouho a nestěžoval jsem si ...
Predstava ze nejaky HID neexistujou a tak je desiva..taky tam HID mam a neco vidim,ale strasne malo,sviti si to kam chce a jeste se to mlzi a ta cocka se klepe...

Uvidím, až s tím budu ježdit

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od Chudej student »

Skrat-G4 píše:
Chudej student píše: Predstava ze nejaky HID neexistujou a tak je desiva..taky tam HID mam a neco vidim,ale strasne malo,sviti si to kam chce a jeste se to mlzi a ta cocka se klepe...

Uvidím, až s tím budu ježdit
No prave ze neuvidis :)) zalezi na tom jak si narocny na kvalitu...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Ribees
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od Ribees »

Dnes vyšel zajímavý článek na iDnes na téma "Exkluzivní test: modré autožárovky jsou parodie na xenony"(http://auto.idnes.cz/exkluzivni-test-mo ... tomoto_fdv), který se týká také použití výbojek místo žárovek.

Jen pro info jeden výtah z článku:
4. Můžu nahradit žárovku xenonovou výbojkou ze sady, která se prodává na internetu?
V žádném případě, sady obsahující skutečnou xenonovou výbojku nejsou pro provoz schváleny. "Jediná možná varianta je použít takový typ žárovky, jaký uvádí v návodu výrobce vozidla. Pravý xenonový světlomet je speciálně uzpůsoben, musí mít například automatickou regulaci sklonu, a to běžná světla nemají," varuje Karel Hanzelka z ministerstva dopravy. Při montáži je navíc třeba použít předřadník, zvyšující napětí pro napájení výbojky, což může působit vážné problémy v elektroinstalaci vozidla. Jedinou možností by bylo nechat vyměnit celé reflektory i s elektronikou, takováto přestavba však přijde zhruba na 20 až 50 tisíc korun podle typu automobilu.

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od TomB »

Ribees píše:Dnes vyšel zajímavý článek na iDnes na téma "Exkluzivní test: modré autožárovky jsou parodie na xenony"(http://auto.idnes.cz/exkluzivni-test-mo ... tomoto_fdv), který se týká také použití výbojek místo žárovek.
Však to je napsaný úplně přesně. Copak lamám můžeš napsat, že si klidně můžou svoje světla upgradovat doma v garáži na xenony :lol:
To by byla spousta zabitejch od VN napětí, další části by vyhořely auta kvůli elektroinstalaci a zbytek by si zničil světla.

A těma modrjemá žárovkama souhlasím, to je opravdu parodie, která ještě navíc nesvítí. Ale "tůner" je cool, jak má "xenony" :mrgreen: :gey:

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od Skrat-G4 »

Chudej student píše:
Skrat-G4 píše:
Uvidím, až s tím budu ježdit
No prave ze neuvidis :)) zalezi na tom jak si narocny na kvalitu...
Zatím jsem měl jen obyč žárovky v klasických světlech :oops:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od Chudej student »

Skrat-G4 píše:
Chudej student píše: No prave ze neuvidis :)) zalezi na tom jak si narocny na kvalitu...
Zatím jsem měl jen obyč žárovky v klasických světlech :oops:
Tady nejde o to ze by intenzita byla slaba ale proste to sviti do pr**le...kazdy svetlo jinam a nijak to na regloskopu nenastavis,protoze ta cocka je proste shit...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
hanci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 21.02.2008 08:42
Bydliště: Michalovce
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od hanci »

Zdravim Vas. Na fore som novacik ale rad by som Vam napisal moje skusenosti so svetlami s cockou. Kupil som Autostyle AngelEyes chrome. Velmi som sa z nich tesil a samozrejme do nich namontoval prestavbovu xenon sadu aby to pekne svietilo. Lenze stalo sa to ze ten xenon mi prepalil vpredu kryt svetla. Je totiz z plexi, mal som len stastie ze som zastavil na benzin pumpe a vsimol si to. Mylsim si ze origo xenony nemaju nadarmo kryt klasicky zo skla. Ta cocka posobi ako lupa a svetelny luc zintenzivnuje tak som to rychlo vyhodil a dal tam OSRAM ziarovky. V noci to svieti o nieco malo ako parabola ale nie je to nic hrozne. Dialkove v pohode. Svetla som pretesnil a zatial ziadne mlzenie a pod. Niektori hovoria ze ta cocka svieti kde chce s cim nesuhlasim pretoze som to bol nastavit v servise podla pristroja a prave svetlo svietilo uplne presne, iba lave mi troska posunuli, teda ziadny problem s nastavenim.
Přílohy
Takto to vyzera na aute.
Takto to vyzera na aute.

Uživatelský avatar
Mr_Oizo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 496
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od Mr_Oizo »

Víte kluci...nechci vás naštvat, ale když tady někdo napíše, že nemá 10tis na origo xenony...proč pak proboha ty auta upravujete???????? :roll:

Když něco upravuju (a auta zvlášť) tak to dělám P O Ř Á D N Ě a nekupuju to nejlevnější, co je na trhu. Mě nezajímá, že ty lampy stojí místo 4500,- o 200 míň, ale to, že svítí hůř než origo a co z toho vyplývá??? No, že si je prostě nekoupím!

Když mám na kompletní úpravu auta rozpočet 20tis., tak se na to radši vy*eru a ty prachy vrazím do pořádnýho alarmu ať mi to auto taky chvilku vydrží.

A teď mě klidně kamenujte... :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od Duck »

Mr_Oizo píše:Víte kluci...nechci vás naštvat, ale když tady někdo napíše, že nemá 10tis na origo xenony...proč pak proboha ty auta upravujete???????? :roll:

Když něco upravuju (a auta zvlášť) tak to dělám P O Ř Á D N Ě a nekupuju to nejlevnější, co je na trhu. Mě nezajímá, že ty lampy stojí místo 4500,- o 200 míň, ale to, že svítí hůř než origo a co z toho vyplývá??? No, že si je prostě nekoupím!

Když mám na kompletní úpravu auta rozpočet 20tis., tak se na to radši vy*eru a ty prachy vrazím do pořádnýho alarmu ať mi to auto taky chvilku vydrží.

A teď mě klidně kamenujte... :?
Ámen, to bylo jak z bible tuningu 8)
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od jarys »

:twisted: AMEN
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
zachy
Profík
Profík
Příspěvky: 959
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rudá záře nad....
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od zachy »

líp bych to neřekl :old:
Right foot fanatic

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od Skrat-G4 »

ten nás posral, je pravda, že jsem koupil AE a xenony a týden na to tu byly origo za 10tis, že ZACHY :lol:

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Kde koupím přední světla s čočkama?

Příspěvek od DworiBak »

Skrat-G4 píše:ten nás posral, je pravda, že jsem koupil AE a xenony a týden na to tu byly origo za 10tis, že ZACHY :lol:
proto zrejmě pudu taky do origo xenonu :wink:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“