vyměna žarovky

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
killer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VALAŠSKE KLOBOUKY
Kontaktovat uživatele:

vyměna žarovky

Příspěvek od killer »

zdravim , měnil jsem levou žarovku H7 mimochodem mista jak je znamo plno, operace se zdařila častečně , zustala mě pružina co drži žarovku v parabole, bohužel tam jde h. vidět tak netušim jak ji tam dat zpět ..., je nějake schema uchyceni? diky, vytahovat cele světlo se mě nechce

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: vyměna žarovky

Příspěvek od Tomm »

killer píše:zdravim , měnil jsem levou žarovku H7 mimochodem mista jak je znamo plno, operace se zdařila častečně , zustala mě pružina co drži žarovku v parabole, bohužel tam jde h. vidět tak netušim jak ji tam dat zpět ..., je nějake schema uchyceni? diky, vytahovat cele světlo se mě nechce
Tak vyndej baterku, vezmi si poradnou baterku a maly zrcatko, za pul hodky nemas co delat i bez sundavani narazniku a svetel 8)

A jak ma byt pruzina nasazena muzes obkoukat dle druhyho svetla :idea:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: vyměna žarovky

Příspěvek od molczik »

killer píše:zdravim , měnil jsem levou žarovku H7 mimochodem mista jak je znamo plno, operace se zdařila častečně , zustala mě pružina co drži žarovku v parabole, bohužel tam jde h. vidět tak netušim jak ji tam dat zpět ..., je nějake schema uchyceni? diky, vytahovat cele světlo se mě nechce
Osahej to. Musí být na obou stranách zacvaklá za takovej zobáček a žárovka se nesmí pajtlovat.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: vyměna žarovky

Příspěvek od Type-17 »

mhttp://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=76&t=55416 mozna ti foto pomuze.
killer píše:zdravim , měnil jsem levou žarovku H7 mimochodem mista jak je znamo plno, operace se zdařila častečně , zustala mě pružina co drži žarovku v parabole, bohužel tam jde h. vidět tak netušim jak ji tam dat zpět ..., je nějake schema uchyceni? diky, vytahovat cele světlo se mě nechce

Uživatelský avatar
killer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VALAŠSKE KLOBOUKY
Kontaktovat uživatele:

Re: vyměna žarovky

Příspěvek od killer »

diky za radu, žarovka drži, šlo to i bez demontaže baterky, chce to jen cvik a dlouhe prsty :wink:

Uživatelský avatar
Buky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Č.Budějovice

Re: vyměna žarovky

Příspěvek od Buky20 »

¨njn dneska je to s výměnou žárovky docela naprd....měl by sis jí sice bejt schopnej vyměnit cestou ale u mě skrze xenony a tak je to práce nadlidská :D :D :D

*Buky*

nemáte někdo tip na nějaký diodky do krátkejch na G4?který vydrží??a svítí pěkně?

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“