Tunning výfuk

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Tunning výfuk

Příspěvek od Paja_GIV »

Zdarec lidi. Chci se jen zeptat, zdali někdo znás zkoušel dát na TDI PD tunningovej výfuk. Jestli to má nějaký efekt, či ne???Kamarád mi stále tvrdí, že jeho kámoš má na TDIčku laďák a že prej to nejde od benzínu poznat. Má vážně laďák na dieslu smysl???Já osobně si myslím že ne, ale zajímají mě i vaše názory, popřípadě i zkušenosti.
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tunning výfuk

Příspěvek od Skrat-G4 »

Paja_GIV píše:Zdarec lidi. Chci se jen zeptat, zdali někdo znás zkoušel dát na TDI PD tunningovej výfuk. Jestli to má nějaký efekt, či ne???Kamarád mi stále tvrdí, že jeho kámoš má na TDIčku laďák a že prej to nejde od benzínu poznat. Má vážně laďák na dieslu smysl???Já osobně si myslím že ne, ale zajímají mě i vaše názory, popřípadě i zkušenosti.
Jako jeslti ti to přidá výkon nějakej laďák??? To asi moc ne :roll: To spíš svody :wink:

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: Tunning výfuk

Příspěvek od Paja_GIV »

Skrat-G4 píše:
Paja_GIV píše:Zdarec lidi. Chci se jen zeptat, zdali někdo znás zkoušel dát na TDI PD tunningovej výfuk. Jestli to má nějaký efekt, či ne???Kamarád mi stále tvrdí, že jeho kámoš má na TDIčku laďák a že prej to nejde od benzínu poznat. Má vážně laďák na dieslu smysl???Já osobně si myslím že ne, ale zajímají mě i vaše názory, popřípadě i zkušenosti.
Jako jeslti ti to přidá výkon nějakej laďák??? To asi moc ne :roll: To spíš svody :wink:
To ne. Myslim jako jestli to má nějakej hezkej zvuk.
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Tunning výfuk

Příspěvek od crossic »

Pořád tam bude to kadlekadle... ale když dáš vše jen rouru a nakonec absorbční tlumič, tak to bude ucházející zvuk a bude krásně slyšet pískání turba :)
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tunning výfuk

Příspěvek od Skrat-G4 »

crossic píše:Pořád tam bude to kadlekadle... ale když dáš vše jen rouru a nakonec absorbční tlumič, tak to bude ucházející zvuk a bude krásně slyšet pískání turba :)
Já bych zase chtěl aby to nešlo slyšet vůbec :lol: Co pro to mám udělat CROSSI :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tunning výfuk

Příspěvek od shaft.cz »

Skrat-G4 píše:
crossic píše:Pořád tam bude to kadlekadle... ale když dáš vše jen rouru a nakonec absorbční tlumič, tak to bude ucházející zvuk a bude krásně slyšet pískání turba :)
Já bych zase chtěl aby to nešlo slyšet vůbec :lol: Co pro to mám udělat CROSSI :lol: :lol: :lol: :lol:
nech si tam origo vyfuk a pokud vim tam ti tam nema co piskat :lol:

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tunning výfuk

Příspěvek od Skrat-G4 »

shaft.cz píše:
Skrat-G4 píše: Já bych zase chtěl aby to nešlo slyšet vůbec :lol: Co pro to mám udělat CROSSI :lol: :lol: :lol: :lol:
nech si tam origo vyfuk a pokud vim tam ti tam nema co piskat :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: Dám si na výfuk píšťalku :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Tunning výfuk

Příspěvek od DworiBak »

Skrat-G4 píše::lol: :lol: :lol: :lol: Dám si na výfuk píšťalku :lol: :lol: :lol: :lol:
Nebo tento :mrgreen:
Přílohy
mega.jpg

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Tunning výfuk

Příspěvek od valec1 »

DworiBak píše:
Skrat-G4 píše::lol: :lol: :lol: :lol: Dám si na výfuk píšťalku :lol: :lol: :lol: :lol:
Nebo tento :mrgreen:
co ta jedna trubicka tohle je ladak :wink: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=27&t=56932

Uživatelský avatar
Beczi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Tunning výfuk

Příspěvek od Beczi »

crossic píše:Pořád tam bude to kadlekadle... ale když dáš vše jen rouru a nakonec absorbční tlumič, tak to bude ucházející zvuk a bude krásně slyšet pískání turba :)
Nějak nechápu to " ale když dáš vše jen rouru a nakonec absorbční tlumič, tak to bude ucházející zvuk".

Mění se vše nebo stačí jen zadní koncovka výfuku s tlumičem? jako napříkald tohle: http://www.tuningweb.cz/index.php?page= ... 153&lang=0 . nebo co je prostě potřeba pro to, aby bylo slyšet pískání turba? :) .. ty to máš na autě? A kterej typ výfuku bys mě doporučil?
BeetleClub.CZ - První Volkswagen New Beetle a Beetle klub v ČR a SR http://www.beetleclub.cz | http://www.newbeetleclub.cz PŘIDEJTE SE K NÁM.

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tunning výfuk

Příspěvek od Skrat-G4 »

DworiBak píše:
Skrat-G4 píše::lol: :lol: :lol: :lol: Dám si na výfuk píšťalku :lol: :lol: :lol: :lol:
Nebo tento :mrgreen:
tak tomu říkám Výfuk 8O a nefunguje to rovnou jako WC :lol:

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Tunning výfuk

Příspěvek od Filip »

jako já jsem měl laďák na svým TDI a v pohodě,zvuk to mělo,ale ne jako od benzínu,to fakt nehrozí...jinak zvuk čekej tak od 3 tis otáček...jinak pokud chceš ještě lepší zvuk,tak to podpoř nějakým lepším vzduchovým filtrem...tak to měl třeba Milan na Golfíku a bylo to v pohodě... :wink:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tunning výfuk

Příspěvek od Chudej student »

Filip píše:jako já jsem měl laďák na svým TDI a v pohodě,zvuk to mělo,ale ne jako od benzínu,to fakt nehrozí...jinak zvuk čekej tak od 3 tis otáček...jinak pokud chceš ještě lepší zvuk,tak to podpoř nějakým lepším vzduchovým filtrem...tak to měl třeba Milan na Golfíku a bylo to v pohodě... :wink:
Milan ale nemel ty vejfuky funkcni a mel vyhozenej posledni dil :wink:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Tunning výfuk

Příspěvek od Filip »

Chudej student píše:
Filip píše:jako já jsem měl laďák na svým TDI a v pohodě,zvuk to mělo,ale ne jako od benzínu,to fakt nehrozí...jinak zvuk čekej tak od 3 tis otáček...jinak pokud chceš ještě lepší zvuk,tak to podpoř nějakým lepším vzduchovým filtrem...tak to měl třeba Milan na Golfíku a bylo to v pohodě... :wink:
Milan ale nemel ty vejfuky funkcni a mel vyhozenej posledni dil :wink:
já vím,říkám podpoř... :wink:

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Tunning výfuk

Příspěvek od bear »

Filip píše:jako já jsem měl laďák na svým TDI a v pohodě,zvuk to mělo,ale ne jako od benzínu,to fakt nehrozí...jinak zvuk čekej tak od 3 tis otáček...jinak pokud chceš ještě lepší zvuk,tak to podpoř nějakým lepším vzduchovým filtrem...tak to měl třeba Milan na Golfíku a bylo to v pohodě... :wink:
Už jsi dal konečně to sv*nstvo pryč :D ?

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“