výměna dveří

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
POLO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.02.2006 21:02

výměna dveří

Příspěvek od POLO »

Čau lidi.
Včera jsem si ke svému polu ktere co nevidet poputuje přítelkyni přívez z nemecka golfa 4, 5 dver.
je lehce trefenej na stranu spolujezdce a zajimalo by me jak moc je tezky vymenit si dvere.
byl jsem za kamosem na vrakaci a ma tam dvere ve stejny barve co potrebuju.
Chci se zeptat jestli ste dvere nekdo nevymenoval a neporadil byste mi.
Navod jak sundat tapce sem nasel v FAQ ale nevim jak dvere vysadit z pantu, odpojit tu kabelaz co do nich vede a vymenit okno.
predni i zadni jsou elektricky stahovatelny.

Dik za rady.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: výměna dveří

Příspěvek od DworiBak »

No rozpojíš elektriku co vede do dveří a jen vysadíš z pantů ale pokud to odnesli i panty tak to je horší jsou pridělaný zevnitř auta a ve předu je to schovaný za palubkou :wink:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: výměna dveří

Příspěvek od Tomm »

Taky zkontroluj jak je na tom el.motorek stahovacky okna. Pokud by byl kaput, tak je pak problem se shanenim stejneho kusu (musi se shodovat index, protoze jinak by si s komfortsystemem nerozumnel).
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
kosei17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 225
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia

Re: výměna dveří

Příspěvek od kosei17 »

toto poznam ja som autoklampiar takze tieto veci ovladam dobre si myslim :) najprv musis rozobrat plast ktory je pod pristrojovkou pri taky kus ako je na vodicovej strane kde je naslap.pod tym plastom su konektory ,kde su napojene kable s dveri tie odpojis ,vyberes prechodku gumovu aj s tym plastovym vnutrom ,potom pouzijes torx povolis hornu skrtku uchytenia dberi,potom uvolnis spodnu ,pozor tam su dve skrutky staci uvolnit jednu vysrubovat ju von a dvere vitiahnessmerom nahor,rozobrat tapec mozes aj ked budu dole alebo este predtym,inak to okno je uchytene pod zaslepkami ciernymi okno stiahnes aby si videl matky ,najprv rozober gumy okolo okna az tak samotne okno,pozor na gumu ,tesnenie demontovat opatrne zvikne sa prelamovat spodna strana a potom je problem

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“