Info: Cena čelního skla

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
hsotek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 26.04.2008 23:27

Info: Cena čelního skla

Příspěvek od hsotek »

Zdar, předevčírem jsem sháněl čelní sklo, tak jen pro info kdyby někdo něco podobnýho sháněl a zjišťoval cenu:
-Origo nové sklo se pohybuje dle netu a telefonátů cca za švesku, sedmičku
- z vrakáče nabídli za 2000,-
- a z druhýho nové, ale bez papírů za 2700,-
-cena montáže většinou okolo 15-ti stovek

Třeba se bude někomu info hodit :velo:

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od DworiBak »

no ceny se budou trochu lišit podle zatmavení ,vyhřevu,novej nebo starej typ kvůli vinu

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od crossic »

Každopádně pokud někdo není línej za rok zaplatit 500,- za připojištění čelního skla, tak to řešit nemusí :)
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od DworiBak »

crossic píše:Každopádně pokud někdo není línej za rok zaplatit 500,- za připojištění čelního skla, tak to řešit nemusí :)
presně tak

Uživatelský avatar
hsotek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 26.04.2008 23:27

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od hsotek »

500 za rok si nejsem tak úplně jist, ale asi taky radej budu cvakat o něco málo více....
nicméně pojistku mám čerstvou(ne tedy na sklo), a tam píší ve šeobecných podmínkách, že pokud bude škodná událost do 3 měsíců od uzavření, automaticky hradí jen 50%!! ( čsob )
:roll: (Jinak nic proti čsob , ale přišli mi nejvýhodnější)

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od crossic »

hsotek píše:500 za rok si nejsem tak úplně jist, ale asi taky radej budu cvakat o něco málo více....
nicméně pojistku mám čerstvou(ne tedy na sklo), a tam píší ve šeobecných podmínkách, že pokud bude škodná událost do 3 měsíců od uzavření, automaticky hradí jen 50%!! ( čsob )
:roll: (Jinak nic proti čsob , ale přišli mi nejvýhodnější)
Já si s těma 500,- jistej jsem protože to tak mám pojištěný...u český :) A za 2 roky co golfíka mám sem už 3x měnil okno :D :D :D asi se jim vyplatím :P
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
hsotek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 26.04.2008 23:27

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od hsotek »

crossic píše:
hsotek píše:500 za rok si nejsem tak úplně jist, ale asi taky radej budu cvakat o něco málo více....
nicméně pojistku mám čerstvou(ne tedy na sklo), a tam píší ve šeobecných podmínkách, že pokud bude škodná událost do 3 měsíců od uzavření, automaticky hradí jen 50%!! ( čsob )
:roll: (Jinak nic proti čsob , ale přišli mi nejvýhodnější)
Já si s těma 500,- jistej jsem protože to tak mám pojištěný...u český :) A za 2 roky co golfíka mám sem už 3x měnil okno :D :D :D asi se jim vyplatím :P
no tak ok.... samo, že o tom již taky uvažuju!!!! Jinak za dva roky 3x? To si to rozbijíš sám ne? :mrgreen: .... jen pro jistotu, když s tím máš zkušenosti..... když to tam nahlásíš tak ti nestrhnou nejaký bonusy??? Myslím např. z havarijka nebo pov.r.?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od Tomm »

hsotek píše:
crossic píše: Já si s těma 500,- jistej jsem protože to tak mám pojištěný...u český :) A za 2 roky co golfíka mám sem už 3x měnil okno :D :D :D asi se jim vyplatím :P
no tak ok.... samo, že o tom již taky uvažuju!!!! Jinak za dva roky 3x? To si to rozbijíš sám ne? :mrgreen: .... jen pro jistotu, když s tím máš zkušenosti..... když to tam nahlásíš tak ti nestrhnou nejaký bonusy??? Myslím např. z havarijka nebo pov.r.?
Ne, pokud mas to sklo PRIPOJISTENY, tak nestrhnou nic, pokud mas jen havarijku bez skla, tak si samo strhnou bonusy :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od valec1 »

DworiBak píše:no ceny se budou trochu lišit podle zatmavení ,vyhřevu,novej nebo starej typ kvůli vinu
vw maji vyhrivani predniho skla?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od Tomm »

valec1 píše:
DworiBak píše:no ceny se budou trochu lišit podle zatmavení ,vyhřevu,novej nebo starej typ kvůli vinu
vw maji vyhrivani predniho skla?
GIV ne, ale Sharany, Passaty...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
hsotek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 26.04.2008 23:27

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od hsotek »

Tomm píše:
hsotek píše: no tak ok.... samo, že o tom již taky uvažuju!!!! Jinak za dva roky 3x? To si to rozbijíš sám ne? :mrgreen: .... jen pro jistotu, když s tím máš zkušenosti..... když to tam nahlásíš tak ti nestrhnou nejaký bonusy??? Myslím např. z havarijka nebo pov.r.?
Ne, pokud mas to sklo PRIPOJISTENY, tak nestrhnou nic, pokud mas jen havarijku bez skla, tak si samo strhnou bonusy :?
aha, no tak to je good, to tam ale může každej letět :fly2: s jakoukoliv malou prasklinkou od kamínku ne? A to když si to sklo náhodou rozbiju já sám tak to taky cálnou??? To ani nějak nekontrolujou co a jak? Ale asi ne jelikož je spousta inzerátů že nemusím na pojišťovnu a že to vyřešej oni.
To na tom prodělaj prd.l ne? Což ne že by mi to nějak lámalo srdce!!! :D :D :D

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od Tomm »

hsotek píše:To na tom prodělaj prd.l ne? Což ne že by mi to nějak lámalo srdce!!! :D :D :D
Neprodelaji, protoze musi napsat kdo ti to zpusobil a z jeho povinneho ruceni se to strhne (pokud nemas havarijku nebo pripojistene sklo). To si nedelej iluze ze by pojistovna nekde prichazela o prachy, ti to maji osefovany az moc dobre :lol:

A myslim ze i kdyz mas pripojistene sklo tak je tam nejake omezeni, tusim ze 1x za rok nebo tak nejak.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od crossic »

Tomm píše:
hsotek píše:To na tom prodělaj prd.l ne? Což ne že by mi to nějak lámalo srdce!!! :D :D :D
Neprodelaji, protoze musi napsat kdo ti to zpusobil a z jeho povinneho ruceni se to strhne (pokud nemas havarijku nebo pripojistene sklo). To si nedelej iluze ze by pojistovna nekde prichazela o prachy, ti to maji osefovany az moc dobre :lol:

A myslim ze i kdyz mas pripojistene sklo tak je tam nejake omezeni, tusim ze 1x za rok nebo tak nejak.
Jak říkám...za 2 roky sem sklo měnil 3x a žádné omezní sem nepostřehl...naposledy mi tím proletěla ta cihla...a to fakt nešlo přehlídnout :D :D :D
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
hsotek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 26.04.2008 23:27

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od hsotek »

crossic píše:
Tomm píše: Neprodelaji, protoze musi napsat kdo ti to zpusobil a z jeho povinneho ruceni se to strhne (pokud nemas havarijku nebo pripojistene sklo). To si nedelej iluze ze by pojistovna nekde prichazela o prachy, ti to maji osefovany az moc dobre :lol:

A myslim ze i kdyz mas pripojistene sklo tak je tam nejake omezeni, tusim ze 1x za rok nebo tak nejak.
Jak říkám...za 2 roky sem sklo měnil 3x a žádné omezní sem nepostřehl...naposledy mi tím proletěla ta cihla...a to fakt nešlo přehlídnout :D :D :D

Có?? Cihla? :wow: :wow: :wow: Pán dělá na stavbě... :lol: :lol: jinak z povin.r. je to jasný ale právě když je to pripojištění tak to takhle vypadá že tam fakt můžeš dojíd jakoby s čímkoliv a oni to zacvakaj!! Asi budu muset navštívit pojišťovnu a rozseknout to :drv: je to nějaké čudné

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od crossic »

hsotek píše:
crossic píše: Jak říkám...za 2 roky sem sklo měnil 3x a žádné omezní sem nepostřehl...naposledy mi tím proletěla ta cihla...a to fakt nešlo přehlídnout :D :D :D

Có?? Cihla? :wow: :wow: :wow: Pán dělá na stavbě... :lol: :lol: jinak z povin.r. je to jasný ale právě když je to pripojištění tak to takhle vypadá že tam fakt můžeš dojíd jakoby s čímkoliv a oni to zacvakaj!! Asi budu muset navštívit pojišťovnu a rozseknout to :drv: je to nějaké čudné
Ano cihla mi přistála v okně...a na stavbě fakt nepracuji...podrobnosti jsou někde v mojem tématu v nejen můj golf...
Skoč si do pojišťovny...každá to má řešený jinak...podle mě je todle nejlepší u tý český, ale ta má zase spoustu jiných nevýhod...například to, že i když máš skoro max. bonusů, tak povinný je pořád drahý jak kráva :(
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“