Info: Cena čelního skla

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Tommy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 484
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Na severu

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od Tommy »

ja mam kooperatiu a platim to samy mozna o kilo vic a ptal sem se nato jak to funguje a kdyz ho mas pripojisteny tak ti ho vymenej bez kecu ale kdyz ho pojisteny nemas a rozbije ti ho napriklad protijedouci auto tak ho musis chytit a vyridit to snim aby to slo zjeho pojistky, proto je lepsi pripojistit

Uživatelský avatar
Koira
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 472
Registrován: 18.02.2008 20:27
Bydliště: Kladensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od Koira »

crossic píše:
hsotek píše:500 za rok si nejsem tak úplně jist, ale asi taky radej budu cvakat o něco málo více....
nicméně pojistku mám čerstvou(ne tedy na sklo), a tam píší ve šeobecných podmínkách, že pokud bude škodná událost do 3 měsíců od uzavření, automaticky hradí jen 50%!! ( čsob )
:roll: (Jinak nic proti čsob , ale přišli mi nejvýhodnější)
Já si s těma 500,- jistej jsem protože to tak mám pojištěný...u český :) A za 2 roky co golfíka mám sem už 3x měnil okno :D :D :D asi se jim vyplatím :P
Tak už vím, na koho to pětikilo platím. :lol: :lol: :D :)

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od crossic »

Koira píše:
crossic píše: Já si s těma 500,- jistej jsem protože to tak mám pojištěný...u český :) A za 2 roky co golfíka mám sem už 3x měnil okno :D :D :D asi se jim vyplatím :P
Tak už vím, na koho to pětikilo platím. :lol: :lol: :D :)
Já za to nemůžu...ani jednou to nebyla moje vina :P
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
bauic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 30.12.2007 19:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od bauic »

Tak zrovna nedavno jsem si nechal vymenit celni sklo a cena vcetne prace vysla na 6800Kc,jeste ze ho mam pripojisteny.Pojistku mam u Kooperativy a vse bylo bez problemu.

Uživatelský avatar
JayZee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 10.03.2008 15:18
Bydliště: Ostrava & Zarnovica
Kontaktovat uživatele:

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od JayZee »

GIV vyhrievanie nema,a co BORA?
JaY

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od Tomm »

JayZee píše:GIV vyhrievanie nema,a co BORA?
Taky ne, predni maji vyhrivane Passat, Sharan apod.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
JayZee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 10.03.2008 15:18
Bydliště: Ostrava & Zarnovica
Kontaktovat uživatele:

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od JayZee »

sakra praca....
JaY

Uživatelský avatar
wewas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 14.04.2008 12:44
Bydliště: Vysočina

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od wewas »

tak sem si teď rupnul přední sklo když sem dával zpět zrcátko :? jsem si nadával ještě půl hoďky :(

Teď nemám připojištěný sklo a když si ho puůjdu nejdřív připojistit a pak bych mohl uplatnit výhodu? co myslíte?

BTW.jinak to zrcátko tam fakt nejde :D

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od DworiBak »

wewas píše:tak sem si teď rupnul přední sklo když sem dával zpět zrcátko :? jsem si nadával ještě půl hoďky :(

Teď nemám připojištěný sklo a když si ho puůjdu nejdřív připojistit a pak bych mohl uplatnit výhodu? co myslíte?

BTW.jinak to zrcátko tam fakt nejde :D
No většinou si to okno prohlídnou když ho připojistuješ.Doufám že si to zrcátko nenalepoval sekundákem :D pak je to jasný proč to prasklo

Uživatelský avatar
wewas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 14.04.2008 12:44
Bydliště: Vysočina

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od wewas »

Sekunďákem to nebylo, prostě sem sundal zrcátko, ze ho vyčistím(prostě by se asi nedalo vyčistit na autě :D ) a pak sem ho tam chtěkl nacpat zpátky a rukou si držel držák a tlačil ho na kouli a PRD :cry:

Tak to mi teda asi neprojde si to uhrát na pojistku..
Tak co třeba se s někým domluvit na poviný ručení? body za to snad neberou,a le asi bonusy u pojištění jo nebo ne?

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od shaft.cz »

ja menil celni okno dnes v Brne u autosklo Roger, cena komplet vc skla zelene se sedym pruhem 8200kc, samo sem ale neplatil ani vyndru :lol: teda jen 3 kila za cestu do Brna 8)

Uživatelský avatar
wewas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 14.04.2008 12:44
Bydliště: Vysočina

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od wewas »

jak to že si neplatil ani kačku? jak si to uhrál prozraď kamarádovy s rozbitým sklem :lol:

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od shaft.cz »

wewas píše:jak to že si neplatil ani kačku? jak si to uhrál prozraď kamarádovy s rozbitým sklem :lol:
mno ja to mel legalne na pojistovnu vinika :) jinak si najdi znamyho nebo si vyber obet co jezdi s tatrovkou , autobusem apod, a kdyz ten chlapik nebude pi_a tak se domluvite a nechas to vymenit na jeho pojistovnu 8) jinak kazdopadne pripojistit sam za sebe! :wink:

Uživatelský avatar
hsotek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 26.04.2008 23:27

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od hsotek »

wewas píše:tak sem si teď rupnul přední sklo když sem dával zpět zrcátko :? jsem si nadával ještě půl hoďky :(

Teď nemám připojištěný sklo a když si ho puůjdu nejdřív připojistit a pak bych mohl uplatnit výhodu? co myslíte?

BTW.jinak to zrcátko tam fakt nejde :D
no vím přesně o čem mluvíš.... byl jsem na tom stejně...jde to tam totiž úplně s prominutím nahovno!!! Zajímalo by mě zda jde vůbec takto nandat!!!!

vyřešil jsem to tak, že jsem se dohodl s kámošem ,kterej má auto na lízačku ,že to nahlásím na jeho povin. ručení....bonus mu nestrhnou (jelikož žádnej ani mít nebude)... já dostanu od servisu 1000kč k tomu hodím další litr a dám mu je, aby z toho alespoň něco měl a já ušetřil za nový. :ura1: :ura1: (samo že tam budu mít lepší jak tam bylo!!! :D :D

Uživatelský avatar
hsotek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 26.04.2008 23:27

Re: Info: Cena čelního skla

Příspěvek od hsotek »

Jo a jediný poučení co jsem získal je:

nikdy nesundavej zpětné zrcátko, pokud nechceš měnit čelní sklo!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“