clonky do svetla

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

juras84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 06.04.2008 20:19

clonky do svetla

Příspěvek od juras84 »

zdravím vsechny,chci se pustit do rozebrání svetel a hodit je do barvy auta.navíc sem si sehnal clonky z golfa V s logem a chci je tam dát.a mimo to je chci stříknout na černo.co myslíte jak to bude vypadat?nemá to nekdo?
DSC00659.JPG

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: clonky do svetla

Příspěvek od Tomm »

juras84 píše:zdravím vsechny,chci se pustit do rozebrání svetel a hodit je do barvy auta.navíc sem si sehnal clonky z golfa V s logem a chci je tam dát.a mimo to je chci stříknout na černo.co myslíte jak to bude vypadat?nemá to nekdo?
DSC00659.JPG
Takovy prace s rozlepovanim jen kvuli strikani kousicku svetka (pokud nechces strikat parabolu :lol: ), a clonitku. Jo, mrkni sem - http://www.passatplus.de/sonstiges/vw_g ... /index.htm

Sice to neni origo svetlo, ale skoro :wink:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

juras84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 06.04.2008 20:19

Re: clonky do svetla

Příspěvek od juras84 »

no nevím jestli budu stříkat i paraboly ale masku určitě.jen jeste premyšlím jestli ta byrva vydrží v tom svetle?nevíte nekdo jaká je tam asi tak teplota?clonku urcite vypalovací barvou ale tu masku?predem díky za rady

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: clonky do svetla

Příspěvek od maweric »

:? nevím jestli se do toho pouštět ... aby to nezměnilo nějak zásadně lom světla, nebo tak :roll:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: clonky do svetla

Příspěvek od Tomm »

maweric píše::? nevím jestli se do toho pouštět ... aby to nezměnilo nějak zásadně lom světla, nebo tak :roll:
Uz jsem videl nastrikany i paraboly na cerno :lol: :lol: :lol: (na nejakym USA VW foru), ale jinak by to nemelo vadit, ten predni stribrnej (u normalniho svetla) plastik je u 25th Jubi taky cernej...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: clonky do svetla

Příspěvek od maweric »

Tomm píše:
maweric píše::? nevím jestli se do toho pouštět ... aby to nezměnilo nějak zásadně lom světla, nebo tak :roll:
Uz jsem videl nastrikany i paraboly na cerno :lol: :lol: :lol: (na nejakym USA VW foru), ale jinak by to nemelo vadit, ten predni stribrnej (u normalniho svetla) plastik je u 25th Jubi taky cernej...
:lol: :lol: :lol: to jo barva to je jedno ale ta clonka :idea:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: clonky do svetla

Příspěvek od Tomm »

maweric píše:
Tomm píše: Uz jsem videl nastrikany i paraboly na cerno :lol: :lol: :lol: (na nejakym USA VW foru), ale jinak by to nemelo vadit, ten predni stribrnej (u normalniho svetla) plastik je u 25th Jubi taky cernej...
:lol: :lol: :lol: to jo barva to je jedno ale ta clonka :idea:
Noo, tak to nevim... teoreticky by to nemelo vadit, ale cerna clonka ve stribrne parabole... Hmm :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: clonky do svetla

Příspěvek od maweric »

Tomm píše:
maweric píše: :lol: :lol: :lol: to jo barva to je jedno ale ta clonka :idea:
Noo, tak to nevim... teoreticky by to nemelo vadit, ale cerna clonka ve stribrne parabole... Hmm :?
:thk:

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: clonky do svetla

Příspěvek od Skrat-G4 »

už jsem to viděl ale jen na G5

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: clonky do svetla

Příspěvek od DworiBak »

Skrat-G4 píše:už jsem to viděl ale jen na G5
tam už je to z výroby :wink:

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: clonky do svetla

Příspěvek od Skrat-G4 »

DworiBak píše:
Skrat-G4 píše:už jsem to viděl ale jen na G5
tam už je to z výroby :wink:
jj to vím :lol: , ale myslím, že by to nemělo vadit, ale světla bych kvůli tomuhle nerozdělával

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: clonky do svetla

Příspěvek od Pitrx »

podle mě akorát nesmíš nalakovat ten vnitřek clony aby se ti v ní odráželo světlo jinak by to mělo být v poho si myslím :)
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: clonky do svetla

Příspěvek od Type-17 »

:?: ty clonky maji byt zevnitr stribrne :?: ja mel rozebrane svetla a ty clonky byly zevnitr cerne. myslym ze jsou z hliniku nebo snad pozink a vypadalo to jako by to zarovka ozehla, tak jsem to zkusil prstem sundat a drzelo to tak jsem to nechal tak. taky jsem je chtel striknout akrylem ale nakonec jsem je nechal tak. vezmi si jak ja teple sklo na svetle a to je daleko od zarovky. pres sto °c to bude

juras84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 06.04.2008 20:19

Re: clonky do svetla

Příspěvek od juras84 »

Type-17 píše::?: ty clonky maji byt zevnitr stribrne :?: ja mel rozebrane svetla a ty clonky byly zevnitr cerne. myslym ze jsou z hliniku nebo snad pozink a vypadalo to jako by to zarovka ozehla, tak jsem to zkusil prstem sundat a drzelo to tak jsem to nechal tak. taky jsem je chtel striknout akrylem ale nakonec jsem je nechal tak. vezmi si jak ja teple sklo na svetle a to je daleko od zarovky. pres sto °c to bude
vsak bych to nechal střiknout vypalovací barvou.

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: clonky do svetla

Příspěvek od Type-17 »

to vim ale vypaluje se jen jednou a pak uz jen slunicko.
juras84 píše:
Type-17 píše::?: ty clonky maji byt zevnitr stribrne :?: ja mel rozebrane svetla a ty clonky byly zevnitr cerne. myslym ze jsou z hliniku nebo snad pozink a vypadalo to jako by to zarovka ozehla, tak jsem to zkusil prstem sundat a drzelo to tak jsem to nechal tak. taky jsem je chtel striknout akrylem ale nakonec jsem je nechal tak. vezmi si jak ja teple sklo na svetle a to je daleko od zarovky. pres sto °c to bude
vsak bych to nechal střiknout vypalovací barvou.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“