búchanie na strane vodiča - vo dverách?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
mathew08
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia, CA,BA,TO obcas
Kontaktovat uživatele:

búchanie na strane vodiča - vo dverách?

Příspěvek od mathew08 »

Ahoj všimol som si, že mi niečo klepe vo dverách bud u vodiča alebo v zadných. Aj pri prudkom zabrzdení to tak cukne ako keby sa tam pohýňali káble alebo vypadol výškový reprák v zadných dverách. Myslíte že by to mohli být aj pánty, ale tie som pozeral a su dotiahnuté.... a nechce sa mi hned rozoberať tapec v predu aj v zadu och... alebo by to bol A stlpik, či ako sa volá?

ak niekto ma podobnú skusenosť dajte vedieť.....

ako sa rozoberá A stlpik? ten jediny som nikdy nerobil. 8)

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: búchanie na strane vodiča - vo dverách?

Příspěvek od Tomm »

Prosel sis cely tohle :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... %A1n%C3%AD tema?

Jinak to muze byt cokoliv - tapec, drzak zamku, zamek, drzak pasu apod.

Musis presne vysledovat odkud to jde. A slupek se sunda velice jednoduse - pokud nemas hlavovy airbagy tak jen trhnes :D Pokud je mas, tak je to slozitejsi a jsou nutne dalsi pomucky.

Pises ale ze to je mezi prednima a zadnima dverma, tam neni A sloupek ale B sloupek. Tam muze chrcet mnohem vic veci - napr. navijec pasu, drzak vyskoveho staveni pasu.

I ty panty to muzou byt, zkus dvere opatrne prizvednout kdyz jsou otevreny, pokud je tam vule, tak to MUZE byt ono.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: búchanie na strane vodiča - vo dverách?

Příspěvek od bear »

Tomm píše:Prosel sis cely tohle :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... %A1n%C3%AD tema?

Jinak to muze byt cokoliv - tapec, drzak zamku, zamek, drzak pasu apod.

Musis presne vysledovat odkud to jde. A slupek se sunda velice jednoduse - pokud nemas hlavovy airbagy tak jen trhnes :D Pokud je mas, tak je to slozitejsi a jsou nutne dalsi pomucky.

Pises ale ze to je mezi prednima a zadnima dverma, tam neni A sloupek ale B sloupek. Tam muze chrcet mnohem vic veci - napr. navijec pasu, drzak vyskoveho staveni pasu.

I ty panty to muzou byt, zkus dvere opatrne prizvednout kdyz jsou otevreny, pokud je tam vule, tak to MUZE byt ono.
Mě tam drnčí ten navíječ pásu nevíš jak to opravit tome ???
Asi kupit novej co ??? Všiml jsem si když jsem to měl rozdělaný že tam je u toho navíječe urvaná nějaká pacička do které se zasazuje ta hovadina aby se pás odmotával a namotával rovně ! a za jízdy to strašně drnčí !

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: búchanie na strane vodiča - vo dverách?

Příspěvek od Tomm »

bear píše:Mě tam drnčí ten navíječ pásu nevíš jak to opravit tome ???
Asi kupit novej co ??? Všiml jsem si když jsem to měl rozdělaný že tam je u toho navíječe urvaná nějaká pacička do které se zasazuje ta hovadina aby se pás odmotával a namotával rovně ! a za jízdy to strašně drnčí !
Tak pokud to drnci urcite odtud (dole v B sloupku), tak jedine jinej pas...

Zkousel jsi treba shodit oblozeni B sloupku, pripoutat se a jet se projet? Idealne vzit nekoho na zadni sedacku aby poslouchal jestli to jde opravdu odtud :idea:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: búchanie na strane vodiča - vo dverách?

Příspěvek od bear »

Tomm píše:
bear píše:Mě tam drnčí ten navíječ pásu nevíš jak to opravit tome ???
Asi kupit novej co ??? Všiml jsem si když jsem to měl rozdělaný že tam je u toho navíječe urvaná nějaká pacička do které se zasazuje ta hovadina aby se pás odmotával a namotával rovně ! a za jízdy to strašně drnčí !
Tak pokud to drnci urcite odtud (dole v B sloupku), tak jedine jinej pas...

Zkousel jsi treba shodit oblozeni B sloupku, pripoutat se a jet se projet? Idealne vzit nekoho na zadni sedacku aby poslouchal jestli to jde opravdu odtud :idea:
jj tapec jsem měl sundanej 14dní, a TESTer byl shaft a je to na 100% ono :( a novej pás vyjde na trojku "teda aspoň u fobie" to raději překřičím rádiem :D

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: búchanie na strane vodiča - vo dverách?

Příspěvek od Tomm »

bear píše:
Tomm píše: Tak pokud to drnci urcite odtud (dole v B sloupku), tak jedine jinej pas...

Zkousel jsi treba shodit oblozeni B sloupku, pripoutat se a jet se projet? Idealne vzit nekoho na zadni sedacku aby poslouchal jestli to jde opravdu odtud :idea:
jj tapec jsem měl sundanej 14dní, a TESTer byl shaft a je to na 100% ono :( a novej pás vyjde na trojku "teda aspoň u fobie" to raději překřičím rádiem :D
No opravit to asi nepujde, tak jedine nejakej slusnej z vraku, videl jsem kolem 1500/kus, u VW tusim kolem 4500,-
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: búchanie na strane vodiča - vo dverách?

Příspěvek od bear »

Tomm píše:
bear píše: jj tapec jsem měl sundanej 14dní, a TESTer byl shaft a je to na 100% ono :( a novej pás vyjde na trojku "teda aspoň u fobie" to raději překřičím rádiem :D
No opravit to asi nepujde, tak jedine nejakej slusnej z vraku, videl jsem kolem 1500/kus, u VW tusim kolem 4500,-
Doopravdy umíš potěšit člověče :(

Uživatelský avatar
mathew08
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia, CA,BA,TO obcas
Kontaktovat uživatele:

Re: búchanie na strane vodiča - vo dverách?

Příspěvek od mathew08 »

tak rozobral som ten "B" stlpik, uvidime či to tam huči, ale podla toho zvuku čo som dnes cca. 130km pozoroval, tak by to mohol byť aj pánk, je to taky tupý zvuk.... kokos divné....

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: búchanie na strane vodiča - vo dverách?

Příspěvek od molczik »

mathew08 píše:tak rozobral som ten "B" stlpik, uvidime či to tam huči, ale podla toho zvuku čo som dnes cca. 130km pozoroval, tak by to mohol byť aj pánk, je to taky tupý zvuk.... kokos divné....
Co to je "pánk"? :)
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
mathew08
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia, CA,BA,TO obcas
Kontaktovat uživatele:

Re: búchanie na strane vodiča - vo dverách?

Příspěvek od mathew08 »

molczik píše:
mathew08 píše:tak rozobral som ten "B" stlpik, uvidime či to tam huči, ale podla toho zvuku čo som dnes cca. 130km pozoroval, tak by to mohol byť aj pánk, je to taky tupý zvuk.... kokos divné....
Co to je "pánk"? :)

sorry pánt :)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“