vada na zadnom steraci

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
vladino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.02.2008 11:11

vada na zadnom steraci

Příspěvek od vladino »

prosim o radu....mam ctyrkovyho golfika a ted je na nem takova zavada ze zadny sterac vyjede po zapnuti,ale nechce se vracet do referencni polohy ze ktere vyjizdi,vzdy se vrati jen o kousek,nevim uz co s tim,motorek porad vrci,ale jako by uz nemohl nebo neco...diky

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: vada na zadnom steraci

Příspěvek od Tomm »

vladino píše:prosim o radu....mam ctyrkovyho golfika a ted je na nem takova zavada ze zadny sterac vyjede po zapnuti,ale nechce se vracet do referencni polohy ze ktere vyjizdi,vzdy se vrati jen o kousek,nevim uz co s tim,motorek porad vrci,ale jako by uz nemohl nebo neco...diky
Chtelo by to rozebrat motorek a zkntrolovat, nejspis bude vychozenej
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: vada na zadnom steraci

Příspěvek od crossic »

Taky už sem jednou viděl překroucený tisícihran na jednu stranu...takže na jednu stranu se stěrač točil, ale zpět už nešel a dělal kolečko :D :D kažopádně pokud je tisícihran ok, tak bych hledal závadu v motůrku, takže nejdřív zkusit promazat a potom rozebrat, popřípadě vyhodit a koupit nový...cena na vrakáči cca. 400,-
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
PepekCZ
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha to je raj..
Kontaktovat uživatele:

Re: vada na zadnom steraci

Příspěvek od PepekCZ »

dalsi reseni je koupit zaslepku a nedavat ho tam :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: vada na zadnom steraci

Příspěvek od crossic »

PepekCZ píše:dalsi reseni je koupit zaslepku a nedavat ho tam :mrgreen: :mrgreen:
Je pravda, že je to nejlevnější a nejelegantnější řešení, ale je tu i spousta lidí co ten zadní stěrač využijou...já ho dal pryč a při tom jak mi to čudí v kombinaci s deštěm bych ho dal nejradši zpátky, ale dlabu na to...stěrač to hyzdí :D :D :D
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
MartinV12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: vada na zadnom steraci

Příspěvek od MartinV12 »

crossic píše:
PepekCZ píše:dalsi reseni je koupit zaslepku a nedavat ho tam :mrgreen: :mrgreen:
Je pravda, že je to nejlevnější a nejelegantnější řešení, ale je tu i spousta lidí co ten zadní stěrač využijou...já ho dal pryč a při tom jak mi to čudí v kombinaci s deštěm bych ho dal nejradši zpátky, ale dlabu na to...stěrač to hyzdí :D :D :D
:D A proč nesundat i přední stěrače....nakonec jak často prší .... :D :D

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“