nová přední kapota

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Freeman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královehradecký kraj

nová přední kapota

Příspěvek od Freeman »

Zdravím, měl bych dotaz. Když koupím novou kapotu, dejme tomu v elitu, co na tom je za povrchovou úpravu? Jde mi o to, na kolik vyjde lakování oproti tomu, kdybych si nechal opravovat tu moji s doličkama od krup, a navíc mi v rozích nad světlama lehce bopntá, byla už jednou opravována a kytována.
Půjde mi to z pojistky a tak uvažuju, že si to nechám zaplatit rozpočtem, kapotu vyměním a střechu si nechám srovnat smart fixem. Původně jsem to chtěl nechat na fakturu komplet opravit bez výměny ale ještě to můžu změnit.
Díky za rady.

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: nová přední kapota

Příspěvek od crossic »

Podle mě je lepší koupit kapotu na vrakáči než nějakou novou...
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
GARETT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 06.10.2007 17:09
Bydliště: SLOVENSKO-Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: nová přední kapota

Příspěvek od GARETT »

presne tak radšej použitu ale origo,alebo origo novu,nova neoriginál nevidrží nič všetko je šmejd :roll: made in taiwan,,

Uživatelský avatar
Freeman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královehradecký kraj

Re: nová přední kapota

Příspěvek od Freeman »

Jojo, to mi říkali i chlapi v práci, já to teda nechám na fakturu a domluvím se v tom servise, jestli by mi tu moji kapotu místo rovnání nestříkli. Abych se zbavil i toho boptnání, ono to vyloženě nerezne, takhle naboptnalý to mám už nejmíň rok a připadá mi to furt stejný, nepostupuje to, je to jen malinko v rozích nad světlama. Že prý stříknutí nový kapoty vyjde na stejný prachy jako stříkání starý.

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: nová přední kapota

Příspěvek od Skrat-G4 »

tady na klubu se neustále něco prodává. Na vrakáče nejezdím protože je to tam dražší než u VW :lol:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: nová přední kapota

Příspěvek od vtuni »

Skrat-G4 píše:tady na klubu se neustále něco prodává. Na vrakáče nejezdím protože je to tam dražší než u VW :lol:
asi tak... naposledy jsem sháněl na vrakáčí mřížku do předníhonárazníku na g-Iv..katalogová cena u VW 232,- na vrakáči chtěl za jetou 250 :roll:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“