Problem 5 dvere

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Problem 5 dvere

Příspěvek od tomec »

Caute chalani. Mam jeden problem. Ako iste viete mal som burane auto a od tej doby sa mi zda, ze zadne (5) dvere su nejake nemastne-neslane. To znamena, ze nemam sumerne medzery medzi castiami karoserie (pr.: pri pohlade zozadu mam lavy spodok dveri blizsie k narazniku ako pravu cast). V knizke jak na to je len rec o licovani ale nic o tom ako dvere celkovo vyrovnat. Ked to skusam tak ma tam brzdia tie vzpery. Neviete mi poradit ako na to? Som z toho na nervy :cry:
Na mna sa nemusi kricat, mne to staci povedat 10 krat.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Problem 5 dvere

Příspěvek od Tomm »

Nejsem karosar, ale 5.dvere jdou celkem dobre posouvat. Jen je otazka jestli se do toho poustet, protoze laik na to jde metodou pokus-omyl a ty dvere tak 10x prestavuje. Karosar-odbornik na to koukne, povoli, pritahne a hotovo.

Misto kde se da neco nahnat:
- horni panty (prichyceny zevnitr, staci oddelat listu na stropnici)
- gumovy dorazy
- zamek ve dverich a protikus v kastli
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
tomec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem 5 dvere

Příspěvek od tomec »

Diky Tomme, skusim. Na SK fore mi este poradil dat vzpery dole aby sa s tym lepsie hybalo. Ale musim davat pozor aby mi to hlavu neurazilo :D

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Problem 5 dvere

Příspěvek od Tomm »

tomec píše:Diky Tomme, skusim. Na SK fore mi este poradil dat vzpery dole aby sa s tym lepsie hybalo. Ale musim davat pozor aby mi to hlavu neurazilo :D
NZ. Vzpery na to nemaji temer zadnej vliv.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“