Stěrač z Fábie

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Stěrač z Fábie

Příspěvek od Deivid »

Byl tu návod jak to napasovat na G Iv variant.Ale už tady není.Nemá to někdo,nebo může to posat,jak na to?Fotoseriál by byl ideální.Díky

ALEX-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rychvwald
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrač z Fábie

Příspěvek od ALEX-TDI »

Pokud myslíš lamelové ramínko - zadní, tak já jsem dával na G IV origo lamelový koupený u VW z Polo 9N a paslo to úplně vpohodě...Jen jsem odšrouboval starý a nasadil nový. Ale nevím jaký rozměr má Variant, podle mě by to ale mělo být podobné, ne-li stejne.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Stěrač z Fábie

Příspěvek od molczik »

ALEX-TDI píše:Pokud myslíš lamelové ramínko - zadní, tak já jsem dával na G IV origo lamelový koupený u VW z Polo 9N a paslo to úplně vpohodě...Jen jsem odšrouboval starý a nasadil nový. Ale nevím jaký rozměr má Variant, podle mě by to ale mělo být podobné, ne-li stejne.
Je to stejné.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Stěrač z Fábie

Příspěvek od Tomm »

Nechapu co je na tom tak tezkeho, proste odstoubujes starej sterac, nasroubujes novej, zjistis ze je moc dlouhej tak ho zkratis a hotovo. Na variant bych spis doporucil ten z Pola, protoze Variant ma mensi okno nez hatch a ten z fabie se musi i na hatch zkracovat...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Stěrač z Fábie

Příspěvek od molczik »

Přesně. Tak Vároše je ideální ten z Pola. Jedna matka a je tam....žádný zkracování.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrač z Fábie

Příspěvek od Filip »

akorát dávej bacha,jak to budeš sundávat...jestli to máš zatuhlý,tak ať nepraskneš zadní sklo...prostříkni a zkus znovu... :wink:

Uživatelský avatar
mathew08
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia, CA,BA,TO obcas
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrač z Fábie

Příspěvek od mathew08 »

pytal si sa na Fabiu, tak ja ho tam mam a nič som neskracoval a mam varoša. problem bol v tom, že nedoliehal uplne. vyriešil som to pribrusenim v tom klbe ako sa odklápa. uvidiš to sam, kde je doraz a tam som to trošku dobrusil aby viac na sklo lahol a pohoda, vyzera to dobre, nakoniec aj audi má taký. inak onedlho mi pritu aerotwin na predok a preto tam nakoniec skončí aj tak ten z pola, aby to bolo rovnaké.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Stěrač z Fábie

Příspěvek od Tomm »

mathew08 píše:pytal si sa na Fabiu, tak ja ho tam mam a nič som neskracoval a mam varoša. problem bol v tom, že nedoliehal uplne. vyriešil som to pribrusenim v tom klbe ako sa odklápa. uvidiš to sam, kde je doraz a tam som to trošku dobrusil aby viac na sklo lahol a pohoda, vyzera to dobre, nakoniec aj audi má taký. inak onedlho mi pritu aerotwin na predok a preto tam nakoniec skončí aj tak ten z pola, aby to bolo rovnaké.
To je zajimavy, ja mam hatch (varos ma mensi okno) a bez zkraceni mi skrtal tak 2mm o hranu dveri co je okolo okna...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Stěrač z Fábie

Příspěvek od Deivid »

Kluci díky za info,zkusím to.Jo a proč z Fábie?Protože jsem sehnal za krásnou cenu,tak to neřeším.Díky

ALEX-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rychvwald
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrač z Fábie

Příspěvek od ALEX-TDI »

Deivid píše:Kluci díky za info,zkusím to.Jo a proč z Fábie?Protože jsem sehnal za krásnou cenu,tak to neřeším.Díky
Z Fábie si tam nemontuj je to hnusný :!: :!: :!:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Stěrač z Fábie

Příspěvek od vtuni »

Tomm píše:
mathew08 píše:pytal si sa na Fabiu, tak ja ho tam mam a nič som neskracoval a mam varoša. problem bol v tom, že nedoliehal uplne. vyriešil som to pribrusenim v tom klbe ako sa odklápa. uvidiš to sam, kde je doraz a tam som to trošku dobrusil aby viac na sklo lahol a pohoda, vyzera to dobre, nakoniec aj audi má taký. inak onedlho mi pritu aerotwin na predok a preto tam nakoniec skončí aj tak ten z pola, aby to bolo rovnaké.
To je zajimavy, ja mam hatch (varos ma mensi okno) a bez zkraceni mi skrtal tak 2mm o hranu dveri co je okolo okna...
ja měl dřív taky z fabie...a seděl na milimetr přesně bez zkrácení nebo jiných úprav.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:









(musíš zabrat vší silou a posunout osičku o 3mm níž)
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrač z Fábie

Příspěvek od zviratko »

Ale Aero je hezčí :mrgreen:
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Stěrač z Fábie

Příspěvek od molczik »

zviratko píše:Ale Aero je hezčí :mrgreen:
Má pravdu, předseda.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

ALEX-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rychvwald
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrač z Fábie

Příspěvek od ALEX-TDI »

molczik píše:
zviratko píše:Ale Aero je hezčí :mrgreen:
Má pravdu, předseda.
Ano, ano. Přesně tak, taky jsem ho "měl" na Golfu a vypadalo to senzačně :lol: Každy se na to ptal odkud jsem to vzal...Vidím hodně jeztit lidi, kteří si tam dávaj takové nějaké typy jako Valeo nebo co to je ty s těmi vysokými úchytami a to vypadá STRAŠLIVĚ :!: :lol:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Stěrač z Fábie

Příspěvek od vtuni »

tak a už dost....
kompletní fotogalerie... :mrgreen:

(ale dalo to práci najít tak starý fotky...) :mrgreen:
Přílohy
IMGP1927.JPG
IMGP2143.JPG
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“