"svištění" vzduchu kolem okna řidiče

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

"svištění" vzduchu kolem okna řidiče

Příspěvek od dawenow »

Zdar pánové!
mám takový problém , při jízdě nad cca 40km/hod slyším takové svištění netěsností kolem dveří řidiče, provedl jsem promazání gum silikonem, ( důkladné) , potom jsem zkoušel povolit na sloupku držák do kterého zajíždí dveře řidiče ( zámek ) zkoušel jsem různě polohovat, nic , zlepšení žádné , zvuk sviští dál a já už nevím , nemáté někdo zkušenost , radu , děkuji

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: "svištění" vzduchu kolem okna řidiče

Příspěvek od vtuni »

na radiu volume doprava :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: "svištění" vzduchu kolem okna řidiče

Příspěvek od Toxyz »

no a nesviští ti anténa?

zkus zalepit spáru dveří páskou jestli to přestane :wink:

pak bych zkusil ty dveře něja víc dopasovat, nevím jestli s nima jde pohnout na pantech ale určo s nima malinko pohneš na zámku....je taky možný že je ohnutý rám okna, to by chtělo "hrubou" sílu, ale měl bych strach 8O
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: "svištění" vzduchu kolem okna řidiče

Příspěvek od Tomm »

Toxyz píše:no a nesviští ti anténa?

zkus zalepit spáru dveří páskou jestli to přestane :wink:

pak bych zkusil ty dveře něja víc dopasovat, nevím jestli s nima jde pohnout na pantech ale určo s nima malinko pohneš na zámku....je taky možný že je ohnutý rám okna, to by chtělo "hrubou" sílu, ale měl bych strach 8O
Presne jak rikas - nejdriv sundat antenu. S dverma pohnout jde, ale spravne je seridit neni sranda. Ram okna jde ohnout (prihnout), ale HOODNE spatne, protoze se musi vyztuha co je zevnitr dveri "zlomit" :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: "svištění" vzduchu kolem okna řidiče

Příspěvek od Toxyz »

Tomm píše:
Toxyz píše:no a nesviští ti anténa?

zkus zalepit spáru dveří páskou jestli to přestane :wink:

pak bych zkusil ty dveře něja víc dopasovat, nevím jestli s nima jde pohnout na pantech ale určo s nima malinko pohneš na zámku....je taky možný že je ohnutý rám okna, to by chtělo "hrubou" sílu, ale měl bych strach 8O
Presne jak rikas - nejdriv sundat antenu. S dverma pohnout jde, ale spravne je seridit neni sranda. Ram okna jde ohnout (prihnout), ale HOODNE spatne, protoze se musi vyztuha co je zevnitr dveri "zlomit" :?
já ladil dveře na polu a taky to nebylo nic moc...ale už chodí perfektně, holt 3dvířka na to trpí
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: "svištění" vzduchu kolem okna řidiče

Příspěvek od GeorgeTDi »

Mě svištělo zpětný zrcátko,na nerovnosti ještě ke všemu pěkně rachtalo, tak jsem ho sundal,přihnul jsem ten plíšek co drží kryt zrcátka a už nesviští ani nerachtá 8)

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Re: "svištění" vzduchu kolem okna řidiče

Příspěvek od dawenow »

GeorgeTDi píše:Mě svištělo zpětný zrcátko,na nerovnosti ještě ke všemu pěkně rachtalo, tak jsem ho sundal,přihnul jsem ten plíšek co drží kryt zrcátka a už nesviští ani nerachtá 8)
čím dál více si myslím , že to bude to zrcátko , co jsi prosím Tě udělal , z tvého popisu jsem nepochopil co jsi ohnul , díky za radu

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: "svištění" vzduchu kolem okna řidiče

Příspěvek od GeorgeTDi »

čím dál více si myslím , že to bude to zrcátko , co jsi prosím Tě udělal , z tvého popisu jsem nepochopil co jsi ohnul , díky za radu[/quote]

Když sundaváš ten kryt zrcátka tak přeci ze spoda máš díru na šroubovák, tam ho dáš a dostaneš se na ten plíšek kterej páčíš směrem dopředu a uvolníš tam jakoby nějakou západku a kryt můžeš vyndat, tak jsem sundal kryt a ten plýšek jsem víc přihnul aby to drželo větší silou. Pka jsem kryt znovu nasadil a zacvaklo to a je pokoj. Kdyby ti to pořád nepomohlo tak bych to vyfotil a poslal ti to na mail

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Re: "svištění" vzduchu kolem okna řidiče

Příspěvek od dawenow »

GeorgeTDi píše:čím dál více si myslím , že to bude to zrcátko , co jsi prosím Tě udělal , z tvého popisu jsem nepochopil co jsi ohnul , díky za radu
Když sundaváš ten kryt zrcátka tak přeci ze spoda máš díru na šroubovák, tam ho dáš a dostaneš se na ten plíšek kterej páčíš směrem dopředu a uvolníš tam jakoby nějakou západku a kryt můžeš vyndat, tak jsem sundal kryt a ten plýšek jsem víc přihnul aby to drželo větší silou. Pka jsem kryt znovu nasadil a zacvaklo to a je pokoj. Kdyby ti to pořád nepomohlo tak bych to vyfotil a poslal ti to na mail[/quote]

diky behem tydne zkusim na to mrknout

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: "svištění" vzduchu kolem okna řidiče

Příspěvek od GeorgeTDi »

Snad to bude ono. Mě tyhle pazvuky dokážou vždy šíleně naštvat. Měj se

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“