Jak otevřít kufr-5-té dveře...?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
hsotek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 26.04.2008 23:27

Jak otevřít kufr-5-té dveře...?

Příspěvek od hsotek »

Zdárek, tak jsem to tady tak prolejzal a nikde jsem tento případ nenašel, takže:

párkrat se mi stalo, že dálkou odemknu( klíčkem to nejde je odpojen zámek :!: ) v zámku cvakne jako že odemčeno ale i tak mi nešlo otevřít....vzal jsem za kliku "vycvakl" a ono nic...pak jsem zamkl odemkl a bylo OK..... no jenže těd už to otevřít nejde.... :( :( :(
můžete někdo poradit jak se vůbec dostat k zámkz u zavřených dveří :?: :?: Popř. čím by mohlo bejt? Mikrospínačem to asiť není když motůrek cvaká, asiť nějaký táhlo? So vy na to? :? :roll: :kap:

BORASK1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 31.08.2008 09:46
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak otevřít kufr-5-té dveře...?

Příspěvek od BORASK1 »

hsotek píše:Zdárek, tak jsem to tady tak prolejzal a nikde jsem tento případ nenašel, takže:

párkrat se mi stalo, že dálkou odemknu( klíčkem to nejde je odpojen zámek :!: ) v zámku cvakne jako že odemčeno ale i tak mi nešlo otevřít....vzal jsem za kliku "vycvakl" a ono nic...pak jsem zamkl odemkl a bylo OK..... no jenže těd už to otevřít nejde.... :( :( :(
můžete někdo poradit jak se vůbec dostat k zámkz u zavřených dveří :?: :?: Popř. čím by mohlo bejt? Mikrospínačem to asiť není když motůrek cvaká, asiť nějaký táhlo? So vy na to? :? :roll: :kap:
Akurat som to riesil pred vcerom.Vsetko som rozobral a vystriekal VDckom poriadne .od vtedy pokoj pokoj.

Uživatelský avatar
hsotek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 26.04.2008 23:27

Re: Jak otevřít kufr-5-té dveře...?

Příspěvek od hsotek »

No cágriš :) , a jak jsi to teda rozbral? Pls poraď sím. Sem vyšrouboval ty Dva šroubky ze vnitř rukojetí ale stejně mi ten plast ňák sundat nešel....nechtěl jsem za to rvát abych to nezmastil.... :mrgreen:

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak otevřít kufr-5-té dveře...?

Příspěvek od shaft.cz »

hsotek píše:No cágriš :) , a jak jsi to teda rozbral? Pls poraď sím. Sem vyšrouboval ty Dva šroubky ze vnitř rukojetí ale stejně mi ten plast ňák sundat nešel....nechtěl jsem za to rvát abych to nezmastil.... :mrgreen:
odsroubujes ty dva sroubky, levou rukou chytnes ram vrat a pravou ten plastik treba za ty madla a co nejvetsi silou trhnes k sobe :) na jinej postup jsem neprisle :roll: ale funguje to :lol:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“