Xenony H7

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony H7

Příspěvek od Davwe »

Alinek píše:V pohodě :wink:
jsou :D

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony H7

Příspěvek od maweric »

Alinek píše:Xenony mi nabízel Mawerick, ale má myslim jen 5000K a více, já bych chtěl 4300K.
draku mám od 4300 do 12000 špatně jsi to pochopil, původně ses ptal na H4 bi-xenon a ten mám jen v 5000 :wink:

navíc H7 mám s R což je výbojka přímo určená do paraboly (neoslňuje) 8)

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony H7

Příspěvek od Alinek »

Maweric: tak to sorry, asi sem to fakt blbě pochopil :oops:

Příští pátek dám vědět a možná ty sady budu potřebovat dvě (H7 + H4), ještě musim počkat na kámoše.
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony H7

Příspěvek od Davwe »

to maweric: máš je dobře vyzkoušený H7R? Problem je v tom, ze co jsem zatim videl, tak se to R (stinici vrstva) po mesici pekne odloupalo. Ted mam na ceste vybojky H7R kde stinitko je potazeny teflonem a to je udajne vecny :)

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony H7

Příspěvek od maweric »

Davwe píše:to maweric: máš je dobře vyzkoušený H7R? Problem je v tom, ze co jsem zatim videl, tak se to R (stinici vrstva) po mesici pekne odloupalo. Ted mam na ceste vybojky H7R kde stinitko je potazeny teflonem a to je udajne vecny :)
draku jezdí to kolegovo mladá cca půl roku a nepoznáš na tom nic :wink:

nejhorší je, že jsem jedinej z celý ČR (u tohoto dodavatele), kterej tyhle výbojky chce :? prý to nikdo neřeší a je jim jedno jestli to oslňuje, nebo ne :evil: fakt by mě zajímalo, kdo všechno to montuje, páč za debily i na tomhle foru jsem mi, kteří to dáváme do paraboly i když to běžně lze, páč to tak má spoustu automobilek už z výroby :roll:

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony H7

Příspěvek od Alinek »

Třeba starší Mercedesy a Volva maj běžně xenony v parabole, ale u těhle značek to určitě žádný shity nebudou :)
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“