Pomozte při dodělání mlhovek do origo př. náraz. R32 Golf 4

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
highsider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.08.2008 21:59

Re: Pomozte při dodělání mlhovek do origo př. náraz. R32 Golf 4

Příspěvek od highsider »

tak hlavně s citem 8)
Obrázek

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Pomozte při dodělání mlhovek do origo př. náraz. R32 Golf 4

Příspěvek od deckard »

Cpt._Hunter píše:
deckard píše: No nevim co by jsi na nich měl skurvit,jen že vytáhneš jeden oranžovej nesmysl a dáš tam mlhovku?Jinak o tom problému podsvícení,nebo nasvícení jsme fakt od nikoho ještě neslyšel,je to to tedy pro mě nová věc.Je fakt že jsme to neměl kde vyzkoušet,ale třeba na tom něco pravdy bude.Jinak můj názor...v R32 nárazníku mlhovky jsou hnus.. :roll:
No jestli sis nevšiml nebo to nevíš tak v origo xenonech pro GIV není žádný oranžový nesmysl ale obě jsou to směrovky jak nahoře tak dole, a na fotkách to jde pěkně vidět. Mám to taky, tak snad vím!!! A i kdyby to měl vyndat a dát tam mlhovku tak by si moc nepomohl, protože může zrovna tak v mlze svítit těma xenonama (mlhovka v lampě je shit!).
No tak to taky slyším poprvé,že by v jednom světle byly dvě směrovky..!A na co jako?Myslel jsem to tak,že jedna čočka(oranžová) je blinkr a druhá jen a pouze záslepka.Tak to teda sorrry že jsem to tedy nevěděl.Budu se na to muset ještě zeptat někde jinde.Fakt to slyším oprvé.No nic,xenony nemám,takže nevím.Ale mě tyhle předělávky originál věcí fakt neberou.To svícení originál xenonama jako mlhovkama asi jo(jak říkám nevím,nemám odzkoušeno),ale nevěřím,že by nějaká napodobenina svítila dobře v mlze.Originál je originál...ale proti vkusu žádnej ...jak se říká 8)

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomozte při dodělání mlhovek do origo př. náraz. R32 Golf 4

Příspěvek od valec1 »

v origu je bud blinkr a zaslepka dale muze byt blinkr a mlhovka a nebo xenony 2blinkr

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Pomozte při dodělání mlhovek do origo př. náraz. R32 Golf 4

Příspěvek od deckard »

valec1 píše:v origu je bud blinkr a zaslepka dale muze byt blinkr a mlhovka a nebo xenony 2blinkr
Hmm,už jsem kouka na nějaký fotky aut ze zahraničí,který mají xenony a opravdu tam mají ty dva oranžové blinkry,vůbec jsem si toho nevšiml,natož aby mi to došlo... 8O
Omlouvám se klukům výše ...ale jinak názor na mlhovky v R32 nárazníku asi nezměním,někdy mi to přijde jako přeplácané.Mě se třeba líbí ten nárazník co má Redbull na GTI.Je to origo nárazník od Rieggera a ten má už v sobě otvory pro mlhovky a vypadá to pěkně...

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Pomozte při dodělání mlhovek do origo př. náraz. R32 Golf 4

Příspěvek od DworiBak »

deckard píše:
valec1 píše:v origu je bud blinkr a zaslepka dale muze byt blinkr a mlhovka a nebo xenony 2blinkr
Hmm,už jsem kouka na nějaký fotky aut ze zahraničí,který mají xenony a opravdu tam mají ty dva oranžové blinkry,vůbec jsem si toho nevšiml,natož aby mi to došlo... 8O
tady je pro představu jak to vypada v origo xenech že tam ta mlhovka dát nejde
foto je s FAQ od Catdavida
Přílohy
x1.JPG
x2.JPG

Uživatelský avatar
R32TDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Černčice u Loun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomozte při dodělání mlhovek do origo př. náraz. R32 Golf 4

Příspěvek od R32TDI »

ano přesně tak a je tam jedna žárovka která stojí 700,- u VW, nebo alespoň stála před 2 lety kdy jsem ji kupoval

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Pomozte při dodělání mlhovek do origo př. náraz. R32 Golf 4

Příspěvek od DworiBak »

R32TDI píše:ano přesně tak a je tam jedna žárovka která stojí 700,- u VW, nebo alespoň stála před 2 lety kdy jsem ji kupoval
to je jako u v parkovačce u xenunu H6 u VW 600 v ELITU 100 :wink:

Uživatelský avatar
Cpt._Hunter
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3968
Registrován: 11.10.2008 18:22
Bydliště: Ostrava

Re: Pomozte při dodělání mlhovek do origo př. náraz. R32 Golf 4

Příspěvek od Cpt._Hunter »

Jo takhle to tam je.... :roll: mám to sice na autě ale až tak jsem to neštudoval, vím jen že mi blikají oba- vrchní i spodní, ale že tam je jedna žárovka to jsem netušil...
!!! Podstatou všeho je nafta !!!
My silver-gray TDI a tak trošku .:R http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=108998" onclick="window.open(this.href);return false;

Detailing-Obchod.cz - autokosmetika Autoglym, Dodo Juice a vůně California Scents

Uživatelský avatar
R32TDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Černčice u Loun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomozte při dodělání mlhovek do origo př. náraz. R32 Golf 4

Příspěvek od R32TDI »

no a moc bych nad tím nekoumal mě vlezla do kabeláže myš a tos měl vidět u toho světla mi pak svítila jen parkovačka je to tam dost citlivý i na vytažení jakýhokoliv samce ze samice :lol: a to furt mám na mysli jen káble tak bacha při výměně

Uživatelský avatar
R32TDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Černčice u Loun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomozte při dodělání mlhovek do origo př. náraz. R32 Golf 4

Příspěvek od R32TDI »

pro rejpali už mám kočku a je klid

Uživatelský avatar
Cpt._Hunter
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3968
Registrován: 11.10.2008 18:22
Bydliště: Ostrava

Re: Pomozte při dodělání mlhovek do origo př. náraz. R32 Golf 4

Příspěvek od Cpt._Hunter »

jj, raději dám ruce pryč, pokud nebude třeba něco nutně vyměnit...
!!! Podstatou všeho je nafta !!!
My silver-gray TDI a tak trošku .:R http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=108998" onclick="window.open(this.href);return false;

Detailing-Obchod.cz - autokosmetika Autoglym, Dodo Juice a vůně California Scents

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“