nehreje zrdcatko

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

nehreje zrdcatko

Příspěvek od Type-17 »

cus chlapci, nehreje mi zpetne zrdcatko u ridice. v privodnich dratkach je 12v a meril jsem zrdcatko a odpor mi ukazalo 200 ohmu a odber proudu 70mA. nevite nekdo kolik by melo ukazovat? kdyz jsem ho pripojil ke zdroji, tak se mi zdalo ze uprostred spodka trosku hralo ale jinak ani tuk.
jeste jsem tu nedavno vydel ze se tu neco takoveho resilo ale nejak jsem to nemohl najit. a taky jsem vydel ze se da koupit jen ta nahrivaci folie -kdepak ji najdu?
dik

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: nehreje zrdcatko

Příspěvek od GolfinoIV »

v skratce folie mal Nalim. Da sa zistit aj vagom ze je zly vyhrev. Dostat aj cele sklo zrkadla s vyhrevom len pozor na lacne nehrady dlho nevydrzia.
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: nehreje zrdcatko

Příspěvek od Tomm »

Vymen cele sklo se spiralkou a je hotovo. Ja uz menil 3x za neorigo, z toho jedno nevydrzelo ani pul roku, zbyle 2 drzi zatim v poho.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: nehreje zrdcatko

Příspěvek od Type-17 »

uz jsem po nejakych koukal ale nikde nepisou jake je. jestli je do modra a ma tam ten zlom (mrv bod)
Tomm píše:Vymen cele sklo se spiralkou a je hotovo. Ja uz menil 3x za neorigo, z toho jedno nevydrzelo ani pul roku, zbyle 2 drzi zatim v poho.

VWTomas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 09.08.2008 17:56
Bydliště: Plzeň

Re: nehreje zrdcatko

Příspěvek od VWTomas »

Koukni tady http://cat.apm.cz/apmcat.aspx
do vyhledavace dej WE5888837 lehce přes 300kč a zatím hřeje :wink:

mirvyh
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 23.02.2008 13:41
Bydliště: Zlín

Re: nehreje zrdcatko

Příspěvek od mirvyh »

Dnes jsem kupoval v AUTO KELLY za 315,- modré, vyhřívané, půlené (zlom mrtvý bod). Je to výrobce VIEW MAX. Záruka 2 roky, ale sám jsem zvědavý kolik vydrží, mám jen pocit že je barva trochu víc modrá, ale musím to porovnat ráno. Jinak to v orig. VW stojí 1220,- (a to jen sklo).

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“