predni led svetla giv ? koupit ?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

predni led svetla giv ? koupit ?

Příspěvek od vwberni »

tak premyslim jestli jit do tohohle nevite nekdo nahdou nekde nejakou foto jak to sviti a jak to vypada ? a co myslite ?

http://www.f2tuning.cz/produkt/9635-cir ... tml?katID=


jinak teda nerozumim to jsou svetla a do nich se jeste dava hid sada ? projde pak neco takovyho technickou a jak to bude svitit ?

kdyz mam ted stavajici svetla a v nich xen vybojky h7 teda a polozeny startovaci trafa tak by sli pouzit do tohohle ?

je to takova ta cocka co tusim mktech vykuchavala protoze to svitili na houby a davala tam cocku snad z octavie ? sviti to teda hur ? jak mi to sviti ted mi vyhovuje akorat ze se svetla ,, klepou ,, asi jak je to tam nejak napilovany v parabole a technickou to uricte neprojde .. :( tak proto to jak vypada to audi se mi teda libi hrozne otazkou je jak by vypadalo tohle

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: predni led svetla giv ? koupit ?

Příspěvek od travel242fx »

toto vyzera fakt zaujimavo... ja som uvazoval o origo HELLA posielam obrazok ale toto je fakt nieco noveho ,dufam ze niekto da foto ako to svieti
Přílohy
hella.jpg
NIKDY UZ NIC INEHO LEN TDi...

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: predni led svetla giv ? koupit ?

Příspěvek od Davwe »

Do techhle svetel musis dat HID sadu jinak to nesviti. S HID sadou to sviti celkem obstojne. Kazdopadne na technicky s tim neprojdes stejne jako doposud, teda kdyz nekdo neprimhouri oko. Taky si myslim, ze kdyz budes pres den jezdit s "dennima ledkama" tak je to jako kdybys nesvitil, protoze pochybuju ze maji homolagci pro ČR. Spis horsi, protoze nejenom ze nesvitis ale jeste muzou resit svetla. Nedavno jsem taky resil svetla a koupil jsem co nejvic podobny originalum.

Pokud svetla budou H7 tak muzes pouzit soucasny xenony. Jestli mas D2S xenony tak bych tam dal radsi HID sadu.

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Re: predni led svetla giv ? koupit ?

Příspěvek od vwberni »

travel242fx píše:toto vyzera fakt zaujimavo... ja som uvazoval o origo HELLA posielam obrazok ale toto je fakt nieco noveho ,dufam ze niekto da foto ako to svieti
jo tak ty jsou nadherne za kolik se daji koupit a kde ? do nich by se teda dala hidka ?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: predni led svetla giv ? koupit ?

Příspěvek od Tomm »

vwberni píše:
travel242fx píše:toto vyzera fakt zaujimavo... ja som uvazoval o origo HELLA posielam obrazok ale toto je fakt nieco noveho ,dufam ze niekto da foto ako to svieti
jo tak ty jsou nadherne za kolik se daji koupit a kde ? do nich by se teda dala hidka ?
Kolem 11-15tis, dle toho jestli maji mlhovky

A HID se do toho da dat, ale nesviti to vyborne, tusim ze AURIC to jeden cas mel...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Re: predni led svetla giv ? koupit ?

Příspěvek od vwberni »

Tomm píše:
vwberni píše: jo tak ty jsou nadherne za kolik se daji koupit a kde ? do nich by se teda dala hidka ?
Kolem 11-15tis, dle toho jestli maji mlhovky

A HID se do toho da dat, ale nesviti to vyborne, tusim ze AURIC to jeden cas mel...
takze se porad vyplati koupit original a dodelat si to ?

jak by svitili ty depo nebo fk ? ja teda nerozumim tomu jak dodelat ten xenon ty trafa budou porad nekde lezet ? nebude to jako u origo ? a zadny takovy mi neprojdou technickou ?

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: predni led svetla giv ? koupit ?

Příspěvek od Toxyz »

no když bysme byli echt puntičkáři tak neprojdeš technickou ani s origo xenonama

krabičky nemusi nikde ležet dáš si je zezadu na světla třeba, ale nemaj to vyřešené tak jako origo xenony samozřejmě...lepší je krabky někam uklidit na nosníky atd

fk, depo ani nic nebude svítit tak jako origo, např PeLa měl depo s čočkou a když tam dal pak čočku z OII nemohl si to vynachválit...takže tak, co tu máme dál? :lol:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“