Kde sehnat střešní nosič na 3dv. Golfa IV?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ribees
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Kde sehnat střešní nosič na 3dv. Golfa IV?

Příspěvek od Ribees »

Nevíte někdo, kde by se dal levně koupit střešní nosič i s uzamykatelným držákem lyží na Golfa IV 3dvéřovou verzi (příp. jaký je rozdíl proti 5dvéřové)? Předem díkes 8)

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sehnat střešní nosič na 3dv. Golfa IV?

Příspěvek od bear »

Ribees píše:Nevíte někdo, kde by se dal levně koupit střešní nosič i s uzamykatelným držákem lyží na Golfa IV 3dvéřovou verzi (příp. jaký je rozdíl proti 5dvéřové)? Předem díkes 8)
za dobrou cenu se sem tam někde objeví ale moc v to nedoufej.
Jinak je jinaj v uchycení, nevím jak bych to popsal, 5dv má úchyty pod lištou a 3dv má úchyty vpředu pod lištou a vzadu se to jakoby chytá od lišty dolu směrem k oknu tj. mezi B a C sloupkem.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sehnat střešní nosič na 3dv. Golfa IV?

Příspěvek od Toxyz »

beare: krásny vysvětlení, stačilo ale říct že "je prostě jinej" :lol:

Ribees: sleduj průběžně aukro, annonci, sbazar atd, někde se určitě objeví, čekej cenu tak do 2tisíc .....protože novej nemá cenu kupovat a půjčit si ho asi taky ne když jezdíš na hory každej rok a asi ne jen jednou


...nechám to tu ještě pár dní, třeba někdo něco poradí.....kukám že inzerát poptávce už máš :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Kde sehnat střešní nosič na 3dv. Golfa IV?

Příspěvek od matiass »

Toxyz píše:beare: krásny vysvětlení, stačilo ale říct že "je prostě jinej" :lol:

Ribees: sleduj průběžně aukro, annonci, sbazar atd, někde se určitě objeví, čekej cenu tak do 2tisíc .....protože novej nemá cenu kupovat a půjčit si ho asi taky ne když jezdíš na hory každej rok a asi ne jen jednou


...nechám to tu ještě pár dní, třeba někdo něco poradí.....a dej si inzerát do poptávky :wink:
Předsedo ale Ribess se ptal jakej je tam rozdíl :wink: proto to vysvětlení od Beara... :wink:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sehnat střešní nosič na 3dv. Golfa IV?

Příspěvek od Toxyz »

však vím.....ale Ribees asi myslel jestli by mu s nějakou drobnou úpravou nešel z 5dv. na 3dv.
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Kde sehnat střešní nosič na 3dv. Golfa IV?

Příspěvek od matiass »

Toxyz píše:však vím.....ale Ribees asi myslel jestli by mu s nějakou drobnou úpravou nešel z 5dv. na 3dv.
tak na to mile rád odpovim... nešel :lol:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
Ribees
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sehnat střešní nosič na 3dv. Golfa IV?

Příspěvek od Ribees »

Asi vám to tu rozlousknu :wink: Tušil jsem, že je to rozdílný, jen mě čistě z praktického hlediska zajímalo, jak je u 3dvířka ten nosič uchycenej 8)
Toxyz: Do poptávek jsem to samo hodil hned taky :D

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sehnat střešní nosič na 3dv. Golfa IV?

Příspěvek od Duck »

Jedině kdyby to byl Thule, tak vyměnit montážní kit TH 1050 za 1051 :lol: :lol: Pak by ti to šlo 8) Zbytek je stejnej pro obě auta :mrgreen: Nový kvalitní thule cca 3-4tkč podle toho jaký vybereš tyče, jestli sháníš na pár použití zkus annonce a tak, furt se tam takový objevujou :mrgreen:
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sehnat střešní nosič na 3dv. Golfa IV?

Příspěvek od Duck »

JEště se zkus poohlédnout po značce JETBAG, je to vesměs taková nižší řada of Thule ... jestli se nepletu tak střešní nosič na 3dv GIV výjde novej okolo 2,3-2,5tkč ... má to v nabídce snad Neumann ... firma NeuMax zkus je
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sehnat střešní nosič na 3dv. Golfa IV?

Příspěvek od bear »

Duck píše:JEště se zkus poohlédnout po značce JETBAG, je to vesměs taková nižší řada of Thule ... jestli se nepletu tak střešní nosič na 3dv GIV výjde novej okolo 2,3-2,5tkč ... má to v nabídce snad Neumann ... firma NeuMax zkus je
no on má myslím jen na 5dv :wink: když jsem ho sháněl tak jsem všude našel jen na 5dv , na 3dv ani ho*no, jednou se objevil na aukru a když jsem ho objevil tak už bylo den po aukci a vyhrál to někdo z clubu myslím že , kurde zapomněl jsem nick má černou giv :D
EDIT: už vím kdo mě předběh :D http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... 9&start=30

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“