Zadni ostřikovač

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Zadni ostřikovač

Příspěvek od Romis4 »

Chlapi kudy vede hadička na zadní ostřikovač pátých dveří?!Vede spodem přes prah a nebo přes slpoupek A a vrchem??Jelikož když zapnu zadni sotřikovač tak mi teče voda přes zadni leve kolo :lol: Dík moc
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Zadni ostřikovač

Příspěvek od Tomm »

Prahem u ridice, pak dozadu do C sloupku a pak nahoru do leve pruchodky do 5.dveri. Tohle je pro Hatchback, u Varianta nevim.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni ostřikovač

Příspěvek od Romis4 »

Tomm píše:Prahem u ridice, pak dozadu do C sloupku a pak nahoru do leve pruchodky do 5.dveri. Tohle je pro Hatchback, u Varianta nevim.

Jj díky moc musím kuknout kde je chyba!!Teče to tam kde nemá!!
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

stewo99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 18.10.2008 12:37

Re: Zadni ostřikovač

Příspěvek od stewo99 »

Na zadnom ostrekovaci su z vnutra take dve dierky cez ktore mi to tece dovnutra ... mozem ich zalepit? ... lebo mi ta voda robi zlobu s elektrikou

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Zadni ostřikovač

Příspěvek od Tomm »

stewo99 píše:Na zadnom ostrekovaci su z vnutra take dve dierky cez ktore mi to tece dovnutra ... mozem ich zalepit? ... lebo mi ta voda robi zlobu s elektrikou
Pokud ti to tece skrz motorek sterace, tak by to chtelo spis opravit.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

ltc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KL, LN, PH

Re: Zadni ostřikovač

Příspěvek od ltc »

Tomm píše:Prahem u ridice, pak dozadu do C sloupku a pak nahoru do leve pruchodky do 5.dveri. Tohle je pro Hatchback, u Varianta nevim.
U Varianta je to stejné.

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni ostřikovač

Příspěvek od Romis4 »

ltc píše:
Tomm píše:Prahem u ridice, pak dozadu do C sloupku a pak nahoru do leve pruchodky do 5.dveri. Tohle je pro Hatchback, u Varianta nevim.
U Varianta je to stejné.
Mam 3dveř.a díky
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“