Zamek kapoty + zamek dveri

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
R@ZOR
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1231
Registrován: 27.12.2007 10:52
Bydliště: Kousek od ČB
Kontaktovat uživatele:

Zamek kapoty + zamek dveri

Příspěvek od R@ZOR »

Zdavim, mel bych takovou prozbu. Mohl by mi nekdo vyfotit, nebo aspon popsat, jak vypada zamek predni papoty na GIV? Koupil jsem auto a chybi mu ten plast kterym se zamek odjisti, aby sla otevrit kapota.
Pak mam jeste dalsi problem a to jsou zamky ve dverich. U ridice se protaci naparazdno a u spolujezdce se da vytahnout cela vlozka zamku a dalkac nejde :( Chtel bych opravit aspon ten u spolujezdce. Proto se ptam, jestli s tim ma nekdo nejaky zkusenosti. Da se ten zamek nejak zajistit zvenci? Nebo se musi rozebrat dvere? Jak tam vlastne drzi? Dik vsem za rady :wink:
GIV GTI 1.8T, LPG, 180hp, 6q, 17" SPEEDLINE, brzdy RS
GVI GTD 2.0TDI, 170hp.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamek kapoty + zamek dveri

Příspěvek od Toxyz »

zámek drží šroubek který bys měl vidět když otevřeš dveře tak cca 10cm nad tělese zámku, možná je na něm krytka

protáčející-se zámek bude asi KO, chce to vyndat vložu(povolit šroubek o 10 otáček viz víše nebo FAQ) a prohlídnout

plast na kapotěmá tvar "T" na konci je vidlička která se nasazuje na dva malé čepy na zámku a zajišťuje se to takovou plechovou pojistkou ....než tohle seženeš jde tam dát třeba plastová stahovací páska za kterou v pohodě zatáhneš i se dá dobře schovat
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
R@ZOR
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1231
Registrován: 27.12.2007 10:52
Bydliště: Kousek od ČB
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamek kapoty + zamek dveri

Příspěvek od R@ZOR »

Toxyz píše:zámek drží šroubek který bys měl vidět když otevřeš dveře tak cca 10cm nad tělese zámku, možná je na něm krytka

protáčející-se zámek bude asi KO, chce to vyndat vložu(povolit šroubek o 10 otáček viz víše nebo FAQ) a prohlídnout

plast na kapotěmá tvar "T" na konci je vidlička která se nasazuje na dva malé čepy na zámku a zajišťuje se to takovou plechovou pojistkou ....než tohle seženeš jde tam dát třeba plastová stahovací páska za kterou v pohodě zatáhneš i se dá dobře schovat
Dik moc za rady, ten zamek jsem zkousel dotahnout tim sroubkem z boku na dverich (je tam krytka a pod ni sroubek - thorx), ale byl dotazenej dost a zamek porad nedrzi :-( Udajne by tam mela bejt nejaka segrovka zevnitr dveri co ho tam drzi?

Nemel bys foto toho Tcka? Ja jsem koukal v galerii, ale zadnou poradnou fotku jsem nenasel. :-( Ty vidlicka s tou plechovou pojistkou tam jsou ale ten plast ne. Da se to koupit?
GIV GTI 1.8T, LPG, 180hp, 6q, 17" SPEEDLINE, brzdy RS
GVI GTD 2.0TDI, 170hp.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamek kapoty + zamek dveri

Příspěvek od Toxyz »

hm tak to bude ta pojistka někde ve dveřích, takže rozdělat dveře :? ...návod ve FAQ

foto z netu :wink:
Přílohy
2039775_4.jpg
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Zamek kapoty + zamek dveri

Příspěvek od DworiBak »

neuříznul někdo u toho zámku u řidiče tu tyčku co zapádá do zámku aby to nikdo neotevřel 8)

Uživatelský avatar
R@ZOR
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1231
Registrován: 27.12.2007 10:52
Bydliště: Kousek od ČB
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamek kapoty + zamek dveri

Příspěvek od R@ZOR »

DworiBak píše:neuříznul někdo u toho zámku u řidiče tu tyčku co zapádá do zámku aby to nikdo neotevřel 8)
Je to mozny..
GIV GTI 1.8T, LPG, 180hp, 6q, 17" SPEEDLINE, brzdy RS
GVI GTD 2.0TDI, 170hp.

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamek kapoty + zamek dveri

Příspěvek od Radim_23 »

R@ZOR píše:Zdavim, mel bych takovou prozbu. Mohl by mi nekdo vyfotit, nebo aspon popsat, jak vypada zamek predni papoty na GIV? Koupil jsem auto a chybi mu ten plast kterym se zamek odjisti, aby sla otevrit kapota.
Pak mam jeste dalsi problem a to jsou zamky ve dverich. U ridice se protaci naparazdno a u spolujezdce se da vytahnout cela vlozka zamku a dalkac nejde :( Chtel bych opravit aspon ten u spolujezdce. Proto se ptam, jestli s tim ma nekdo nejaky zkusenosti. Da se ten zamek nejak zajistit zvenci? Nebo se musi rozebrat dvere? Jak tam vlastne drzi? Dik vsem za rady :wink:
co si to koupil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
R@ZOR
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1231
Registrován: 27.12.2007 10:52
Bydliště: Kousek od ČB
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamek kapoty + zamek dveri

Příspěvek od R@ZOR »

Radim_23 píše:
R@ZOR píše:Zdavim, mel bych takovou prozbu. Mohl by mi nekdo vyfotit, nebo aspon popsat, jak vypada zamek predni papoty na GIV? Koupil jsem auto a chybi mu ten plast kterym se zamek odjisti, aby sla otevrit kapota.
Pak mam jeste dalsi problem a to jsou zamky ve dverich. U ridice se protaci naparazdno a u spolujezdce se da vytahnout cela vlozka zamku a dalkac nejde :( Chtel bych opravit aspon ten u spolujezdce. Proto se ptam, jestli s tim ma nekdo nejaky zkusenosti. Da se ten zamek nejak zajistit zvenci? Nebo se musi rozebrat dvere? Jak tam vlastne drzi? Dik vsem za rady :wink:
co si to koupil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Šrot :lol: , ale za dobry love, tak par veci musim prekousnout, nebo opravit.. :roll:
GIV GTI 1.8T, LPG, 180hp, 6q, 17" SPEEDLINE, brzdy RS
GVI GTD 2.0TDI, 170hp.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“