poraďte jak na výměnu světel

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

nesquik5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 21.11.2008 21:15
Kontaktovat uživatele:

poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od nesquik5 »

dneska jsem se chtěl pustit do výměny světel, akorát jsem zakysl nad tím že je asi třeba sundat celý nárazník ..... je nějaká možnost lehce sundat levé i pravé přední světlo , bez rozmontování poloviny auta? Popř. co všechno musím odšroubovat než se ke světlům dostanu .... Za jakoukoliv radu předem díky

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od Radim_23 »

Přední nárazník musí dolů.... mas to tu už popsane, dej vyhledat a uvidiš... :wink:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Maxricho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od Maxricho »

nesquik5 píše:dneska jsem se chtěl pustit do výměny světel, akorát jsem zakysl nad tím že je asi třeba sundat celý nárazník ..... je nějaká možnost lehce sundat levé i pravé přední světlo , bez rozmontování poloviny auta? Popř. co všechno musím odšroubovat než se ke světlům dostanu .... Za jakoukoliv radu předem díky
vidim ze jses na tom stejne jako ja
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 0#p1066970
hledal jsem ale celkem nic, tady to nejak kazdej taji,ale svetla meni kazdej druhej. :roll: uz jsem volal kamosovi tak snad to pujde v poho.at se ti dari :lol:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od Chudej student »

Povolite si zacvak od tahla kapoty na masce,masku vycvaknete,vycvaknete spodni mrizky co sou po stranach v narazniku,pod maskou a pod mrizkama sou srouby,ty se povoly,pokud mate ostrikovace,povytahnete trysku nahoru a sejmete krytku,pak odsroubuje ty srouby co sou v podbehu,na kazde strane myslim 4 a naraznik opatrne vysunte..svetla sou na 4 sroubech,dva nahore,dva dole...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Maxricho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od Maxricho »

konecne dobra rada nad zlato,diky

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od deckard »

No tady jde spíše o to,že takováhle základní věc,jako si stáhnout návod na GIV a přečíst si to:Myslel jsme si,že tady už není nikdo,kdo by to neměl... :lol: Tam je vše dobře popsané a dokonce s obrázky.. :lol:
Jinak Student to popsal na jeden nádech dokonale... :mrgreen:

Uživatelský avatar
Maxricho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od Maxricho »

to by si pak mohl kazdej vsechno stahnout a tohle forum zrusit,co? od toho je to prece forum.jinak tu knizku mam,ale tam je milion sroubku co se musi odmontovat.a tady to popsal velice jednoduse.

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od deckard »

Maxricho píše:to by si pak mohl kazdej vsechno stahnout a tohle forum zrusit,co? od toho je to prece forum.jinak tu knizku mam,ale tam je milion sroubku co se musi odmontovat.a tady to popsal velice jednoduse.
No vždyť o to tu jde,aby se forum nezaplňovalo věcma,co už se jednou,nebo vícekrát řešili... :roll: Proto ten návod byl nabídnut,aby lidi věděli,kam mají popřípadě šáhnout,kde je jakej šroubek,aby se něco neulomilo... :lol: Mimochodem,těm šroublům se stejně nevyhneš.Jestli jsi to špatněnepochopil...Student ti to sice v krátkosti popsal,ale nárazník musíš prostě sundat.A naárazník,drží na šroubech...to s enedá svítit.Vím o čem mluvim.nedávno jsem švětla měnil a tím pádem nárazník šel dolu.Jedinou věc,která tě může trochu uspokojit je,že to zvládneš sám.na rozdíl od chytré knihy "Jak na to.",kde doporučují sundavat a nandavat nárazník s pomocníkem... :gey:

Uživatelský avatar
Maxricho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od Maxricho »

pohoda prave na tom delam a sundani narazniku je fakt sranda.diky popisu studenta.jenom chci rict ze podle knizky bych sundaval i to co vubec neni treba.diky za pomoc :lol: nesquik vubec se toho neboj.priste kdyz budu menit zarovku tak radsi sundam naraznik a vymontuju svetlo a zarovku vymenim na stole,urcite to bude rychlejsi nez se sr*t pres motor. 8)

Uživatelský avatar
VW-Tim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 493
Registrován: 26.09.2007 17:25
Bydliště: MS kraj

Re: poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od VW-Tim »

nadal by mi někdo odkaz na navod na G4 v elektonické podobě (odkaz,nebo kdyžtak na email?)
Díky
wagen cult cars

nesquik5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 21.11.2008 21:15
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od nesquik5 »

Chudej student píše:Povolite si zacvak od tahla kapoty na masce,masku vycvaknete,vycvaknete spodni mrizky co sou po stranach v narazniku,pod maskou a pod mrizkama sou srouby,ty se povoly,pokud mate ostrikovace,povytahnete trysku nahoru a sejmete krytku,pak odsroubuje ty srouby co sou v podbehu,na kazde strane myslim 4 a naraznik opatrne vysunte..svetla sou na 4 sroubech,dva nahore,dva dole...

tak musím říct že tehle chudej student mi ušetřit docela dost práce , fakt moc díky za tenhle návod, už jsem začínal rozmontovávat skoro všechno :-) ...... jediné co mně na téhle výměně nasralo byla moje koupě neorig. světel :-( .... tyhlve světla mi vyhodily 5 pojistek, než jsem zjistil že tam je pokazčná patice na jednu z žárovek ......... ale už jsem to vychytal (akorát jsem udělal totální bordel v pojistkové skříni, protože jsem nemněl u sebe pojistky a tak jsem to domixoval, že to musím dát zítra nějak do kupy) .........

všem ostatním přeju bezproblémovou výměnu světel, je to docela sranda ten přední nárazník jde dolů fakt dobře, jen pár šroubků a jeto

nesquik5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 21.11.2008 21:15
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od nesquik5 »

VW-Tim píše:nadal by mi někdo odkaz na navod na G4 v elektonické podobě (odkaz,nebo kdyžtak na email?)
Díky

návod na G IV by se mi hodila taky, kdybys náhodou někde našel , dej vědět ;-)

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od bear »

nesquik5 píše:
VW-Tim píše:nadal by mi někdo odkaz na navod na G4 v elektonické podobě (odkaz,nebo kdyžtak na email?)
Díky

návod na G IV by se mi hodila taky, kdybys náhodou někde našel , dej vědět ;-)
HLEDAT kluci hledat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=47351

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od xerxes »

tak tak :wink:

Uživatelský avatar
VW-Tim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 493
Registrován: 26.09.2007 17:25
Bydliště: MS kraj

Re: poraďte jak na výměnu světel

Příspěvek od VW-Tim »

bear píše:
nesquik5 píše:
návod na G IV by se mi hodila taky, kdybys náhodou někde našel , dej vědět ;-)
HLEDAT kluci hledat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=47351
Dík ,já jsem to někde viděl ale nenašel :(
Díke
wagen cult cars

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“