el. sibr Golf IV

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Edy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

el. sibr Golf IV

Příspěvek od Edy »

Zdravim vsechny. chtel bych se zeptat jestli je realný dodělat sibr na GIV 3.dv, ktery ho nikdy pred tim nemel. Má to cenu se do neceho takoveho poustet, popř. kdo a za kolik to udela-samotna prace? diky za kazdou radu

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: el. sibr Golf IV

Příspěvek od vtuni »

tak udělat jde všechno. :wink: .. ale podle mě tohle smrdí uřezáním celé střechy na sloupcích a navařením jiné z auta se šíbrem....tj nic levnýho...nic pro auto hezkýho....a nic jednoduchýho...
jestli se ti zdá šíbr tak důležitý..nebo se ti tak líbí ..tak sis asi měl koupit auto už s ním...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Edy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: el. sibr Golf IV

Příspěvek od Edy »

o.k. tak jestli je to takhle tak je jasny ze se na to vyseru ale treba vim ze pribuzni koupili funglofku fiata a tam jim do strechy jednoduse vyrizli diru a ten sibr dodelali primo ve fiatu ale fiat to neni auto co si budem povidat :D :lol: . Prave o to mi slo, jestli je to tak jednoduchy. ale diky za odpoved

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: el. sibr Golf IV

Příspěvek od vtuni »

tak možná origo VW na to taky mají dílenský prostředky..přecejen asi nevyráběli dvě karoserie..oni si asi naobjednávají vše potřebný a dodělají to... ale to co si naúčtujou za nový díly a práci v autoriz. servise za to si koupíš druhý auto...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Edy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: el. sibr Golf IV

Příspěvek od Edy »

To je jasny, u VW bych asi nechal hromadu love ale to si to radsi odpustim a koupim si neco jinyho. jenom se mi to libilo a na leto je to bezva vec,nemam totiz klimu, tak jsem se chtel jen optat. :wink:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: el. sibr Golf IV

Příspěvek od vtuni »

to si radši dodělej klimu... :wink: sice je to dost práce ale vyplatí se to ...a není to až tak strašně drahý...a hlavně nemusíš řezat do kastle...
pohledej tady na foru dodělání klimy se tu už řešilo....a vyřešilo...

hlavně na šíbr potřebuješ strašnou spoustu věcí... jinou stropní lampičkou počínaje a jinou stropnicí konče... jen když objednáš tyhle dvě věci u VW tak se nedoplatíš... jen za tu stropnici dáš tak min 5000,-
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: el. sibr Golf IV

Příspěvek od VWMysak »

No Vtuni tu mluví o origo šíbru. Ale třeba já mám dodělávaný šíbr na G4 3dv. je vyříznutá díra do střechy a je tam daný sklo který vyjíždí nad střechu, NENI TO ORIGO VW!!!! Někdo si ho tam nechal dodělat, já už to takhle koupil, hlavně je pěkně naprd udělanej, stačí aby bylo na skle voda a jak ho otevřu, voda mi nateče přes kolejničky do stropu, nemá to totiž žádný odtokový kanálky, s čehož jsem usoudil, že ho nesmím otvírat za mokra, jen když je hezky a auto je suchý. :) Radši bych teda origo VW šíbr, ale to je operace, taková jak popisuje Vtuni. :wink:
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: el. sibr Golf IV

Příspěvek od Tomm »

Origo strecha pro sibr ma jinak vyztuhy = nelze dodelat sibr, aspon ne bez poradnyho bastleni...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: el. sibr Golf IV

Příspěvek od vtuni »

Tomm píše:Origo strecha pro sibr ma jinak vyztuhy = nelze dodelat sibr, aspon ne bez poradnyho bastleni...
díky... Tomme...
takže podtrženo sečteno..

dodělání šíbru = uříznutí původní střechy na sloupcích a navaření nové

takže pokud nemáš auto po kotrmelci přes střechu a navaření střechy není nutnou opravou..tak asi banán...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
AURIC
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWyškovw

Re: el. sibr Golf IV

Příspěvek od AURIC »

Edy ... v planu jsem to mel i ja, a i takovy odbornik MKTech mi to rozmluvil, dela se to opravdu jak rika vtuni kdyz mas havarku s vlnou na strese tak to potom jo, ale do zdraviho auta to nema smysl, a pokud nemas garaz tak ti to brzy kolem toho rezu zacne hnít. Radeji si udelej radost necim jinym.
..."život je čekání na to, až se naše sny stanou skutečností"...

TO MUSÍŠ VIDĚT: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=93648

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“