Golf 4 výměna klíčů

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Golf 4 výměna klíčů

Příspěvek od L3G1 »

Zdravim,

u čtyřkovýho Golfa 1.8 rok výroby 1998, mám jeden klíč, po připojení na PC prohlídku vylezlo, že mají být 3 klíče, protože to je dovoz ze SRN počítám, že jeden klíč má někde prvotní majitel, ale bylo mi doporučeno v servisu udělat nový klíče. Chtěl jsem tedy nechat udělat novější vycvakávací klíče s dálkou, načež mi bylo řečeno, že to zase nepude. Má s tím někdo zkušenosti ?

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf 4 výměna klíčů

Příspěvek od Filip »

jde všechno,záleží na investici...zkušenosti jsou,dokonce bych ivěděl,kde se válí díly na přestavbu origo :wink: ale záleží comáš za komfortku,jestli máš el. stahování oken a hlavně,jestli chceš origo :wink:

Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Re: Golf 4 výměna klíčů

Příspěvek od L3G1 »

Filip píše:jde všechno,záleží na investici...zkušenosti jsou,dokonce bych ivěděl,kde se válí díly na přestavbu origo :wink: ale záleží comáš za komfortku,jestli máš el. stahování oken a hlavně,jestli chceš origo :wink:
Investovat moc nechci, protože musim udělat rozvody, vyměnit filtry, náplně etc...

V elektirce mám okna, šíbr etc...

Na kolik by to cca vyšlo, a může si to člověk udělat sám, aby to nemusel dávat do servisu, ale klapalo to ?

Díkes

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf 4 výměna klíčů

Příspěvek od maweric »

L3G1 píše:
Filip píše:jde všechno,záleží na investici...zkušenosti jsou,dokonce bych ivěděl,kde se válí díly na přestavbu origo :wink: ale záleží comáš za komfortku,jestli máš el. stahování oken a hlavně,jestli chceš origo :wink:
Investovat moc nechci, protože musim udělat rozvody, vyměnit filtry, náplně etc...

V elektirce mám okna, šíbr etc...

Na kolik by to cca vyšlo, a může si to člověk udělat sám, aby to nemusel dávat do servisu, ale klapalo to ?

Díkes
zkontaktuj uživatele Nalim a řekni mu, že chceš dodělat dálku aby vypadala jako origi, pomůže ti :wink:

Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Re: Golf 4 výměna klíčů

Příspěvek od L3G1 »

maweric píše: zkontaktuj uživatele Nalim a řekni mu, že chceš dodělat dálku aby vypadala jako origi, pomůže ti :wink:

Díky zkusim se domluvit

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“