Centrál Giv při zamknutí nebliknou blinkry led bliká

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
peta-cb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 10.03.2009 13:19
Bydliště: Č.budějovice
Kontaktovat uživatele:

Centrál Giv při zamknutí nebliknou blinkry led bliká

Příspěvek od peta-cb »

Zdravím pánové. Dnes sem zamykal auto ale blinkry nic.(normálně 1x problikly) Tak zkoušim znova a stále nic. Ledka ve dveřích však bliká což mne zaráží. Po otevření normálně 2x probliknou. Centrál je již od VW. Napadlo mne odpojit baterii jestli by to nepomohlo... Nesetkal jste se s tím někdo???
Golf IV 1,9TDI Generation ALH

Uživatelský avatar
huhu
Pilot
Pilot
Příspěvky: 752
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ivančice 733 311 764
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Giv při zamknutí nebliknou blinkry led bliká

Příspěvek od huhu »

vem Vag a podívejse jestli to máš v komfortce aktivní

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: Centrál Giv při zamknutí nebliknou blinkry led bliká

Příspěvek od GeorgeTDi »

zkontroluj mikrospínače a zkontroluj zámek kapoty. Je možný že tam vůbec není a ty dráty tam jsou spojený a pak to je jako otevřená kapota a neblikne to. Takhle jsem to měl aspoň teda já. 8)

peta-cb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 10.03.2009 13:19
Bydliště: Č.budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Giv při zamknutí nebliknou blinkry led bliká

Příspěvek od peta-cb »

tak sem to teda prošel. A nakonec došel k tomu že když sem rozpojil konektor co jde ke spínači kapoty tak hle a zas to začlo fungovat. Takže nejspíš odešel ten spínač. Nejspíš to má součinost s tim že sem dnes otvíral kapotu dolejval brzdovku a to byl jeho konec. Takže moc moc dík za tip :wink: neb by mne tohle nenapadlo ani náhodou. Jen se zeptám kolik si mam připravit odhadem ve VW?
Golf IV 1,9TDI Generation ALH

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: Centrál Giv při zamknutí nebliknou blinkry led bliká

Příspěvek od GeorgeTDi »

peta-cb píše:tak sem to teda prošel. A nakonec došel k tomu že když sem rozpojil konektor co jde ke spínači kapoty tak hle a zas to začlo fungovat. Takže nejspíš odešel ten spínač. Nejspíš to má součinost s tim že sem dnes otvíral kapotu dolejval brzdovku a to byl jeho konec. Takže moc moc dík za tip :wink: neb by mne tohle nenapadlo ani náhodou. Jen se zeptám kolik si mam připravit odhadem ve VW?
Za málo. Já jsem to měl jednou taky v servisu na Jarově ve VW, tam mi ty dva volný drátky spojily a od tý doby mi to zkrátka taky neblikalo a dokonce když to nahlásilo nízkou hladinu oleje tak pak to nezhaslo, profíci vyměnily čidlo(zbytečně) a vagem to vymazaly.Pak to pořád ale neblikalo. Tak jsem tam byl na třech reklamacích a ty vůbec nevěděly co s tim. Zkrátka profíci z VW no. Pak jsem jednou koukal že tam jsou nějaký dva káblíky a tak jsem je rozpojil a bylo. Už to blikalo. Koukal jsem na etku a ten spínač Tě vyjde na zhruba 600,- Kč :roll:

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“