Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: banska bystrica oktober
PříspěvekNapsal: 31.10.2009 10:07 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

10

den ako kazdy iny idem s prace domou veznem frajerku zastanem pred barakom pravdaže na chodníku kedze uz neni kde parkovat asi 5 metrov sú okna na prvom poschodí je pol siestej a ja s vedomym ze pojdem s autom pravdaze odviest frajerku nechavam v radiu panel auto zamknem smerovky bliknú sestra ide von o ôsmej všetko v poriadku raz my môjho golfika uz chceli slohnut takze my ho vzdy skontrolujú keď ide niekto s rodiny von no prisiel cas ist domou je pol desiatej frajerka vstava rano do skoli tak ideme skôr vacsinou chodíme o jedenástej prídem k autu je tma otvorím centralom nič som si nevšimol ako správny gentleman otvaram frajerke dvere :) stále nič sada si do auta a vravi viezol si niečo v kufri? vystupuje pozrel som sa do zadu sedačky boli zložene trčali len káble zo zadného plata ktore tam uz nebolo no a den ako kazdy iný sa zmenil na drámu soferove okno rozbite vsade sklo v stredovom paneli diera ako hrom rádio nikde čo sa potom odohrávalo to tu uz nebudem pisat polícia a tak... o jednej som bol doma robím v lakovni takze auto bolo uz tam
zoznam veci čo my zmizli : rádio na DVD
zadne plato z mdf potiahnute koženkou
zosik a dva basaky
cigarety a zuvacky <---- ? tiež som nechápal
teraz mam rádio na kazety a nove okno na štastie som mal originál plato tak tam nemám dieru a este mam super povisavane auto

Přílohy:
lump.JPG
lump.JPG (669.96 KiB) Zobrazeno 91 krát

lump 2.JPG
lump 2.JPG (662.76 KiB) Zobrazeno 102 krát

lump 3.JPG
lump 3.JPG (654.21 KiB) Zobrazeno 90 krát

lump 4.JPG
lump 4.JPG (644.74 KiB) Zobrazeno 94 krát

Předmět příspěvku: Re: banska bystrica oktober
PříspěvekNapsal: 31.10.2009 10:54 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

31.08.2008

313

Slovakia

To je v riti.A ja stavam v BB s borou hocikde ked potrebujemskoro kazdy den a len cakam kedy dopadne rovnako :( Radio som kupil ale take ktore nekrici do dialky ze som super a subwoofer v kufry nevydno.Rozmyslam ze si dam na predne okna kezpecnostne folie bez tonovania a bude to hadam lepsie.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 31.10.2009 15:03 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

10

BORASK1 píše:
To je v riti.A ja stavam v BB s borou hocikde ked potrebujemskoro kazdy den a len cakam kedy dopadne rovnako :( Radio som kupil ale take ktore nekrici do dialky ze som super a subwoofer v kufry nevydno.Rozmyslam ze si dam na predne okna kezpecnostne folie bez tonovania a bude to hadam lepsie.

noo ja som si uz nechal namonovat nejaky ten alarm a nad tymy foliamy tiez rozmyslam kedze nemam ziadne tak este si len vyberam ze ake a kde

PříspěvekNapsal: 17.11.2009 19:21 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

531

Praha

to je smutnej pohled.zkus ty folie mam na autě ,vzadu úplně černý,vepředu slabší a zatím tam nelezou když tam neviděj. (teda aspoň si to myslím)

PříspěvekNapsal: 23.11.2009 19:27 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

10

jery píše:
to je smutnej pohled.zkus ty folie mam na autě ,vzadu úplně černý,vepředu slabší a zatím tam nelezou když tam neviděj. (teda aspoň si to myslím)

nooo je to smutne a este smutnejsie je fakt ze pred dvomy tyzdnamy sa pokusili o to znovu ale odradil ich alarm ktori som si nechal namontovat po mynulej skusenosti mal som ho v plane uz asi pred dvomy rokmy ked my chcely auto ukradnut ale este som ho splacal a neboli peniaze na alarm, vtedy my vyluskali spinaciu skrinku a jednu zamku a este prevalene dvere pod kluckou skoda 16000 a auto mesiac v jednom nemenovanom servise nastastie som mal havarijnu tak som platil len spoluucast petku ... no a k tomu mynulemu pokusu mam alarm s peagerom a tak viem co sa s autom deje a vtedy sa zmohli len a otvorenie dveri chceli asi auto ked tam uz nic nieje asi tak

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]