banska bystrica oktober

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
yano209
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02

banska bystrica oktober

Příspěvek od yano209 »

den ako kazdy iny idem s prace domou veznem frajerku zastanem pred barakom pravdaže na chodníku kedze uz neni kde parkovat asi 5 metrov sú okna na prvom poschodí je pol siestej a ja s vedomym ze pojdem s autom pravdaze odviest frajerku nechavam v radiu panel auto zamknem smerovky bliknú sestra ide von o ôsmej všetko v poriadku raz my môjho golfika uz chceli slohnut takze my ho vzdy skontrolujú keď ide niekto s rodiny von no prisiel cas ist domou je pol desiatej frajerka vstava rano do skoli tak ideme skôr vacsinou chodíme o jedenástej prídem k autu je tma otvorím centralom nič som si nevšimol ako správny gentleman otvaram frajerke dvere :) stále nič sada si do auta a vravi viezol si niečo v kufri? vystupuje pozrel som sa do zadu sedačky boli zložene trčali len káble zo zadného plata ktore tam uz nebolo no a den ako kazdy iný sa zmenil na drámu soferove okno rozbite vsade sklo v stredovom paneli diera ako hrom rádio nikde čo sa potom odohrávalo to tu uz nebudem pisat polícia a tak... o jednej som bol doma robím v lakovni takze auto bolo uz tam
zoznam veci čo my zmizli : rádio na DVD
zadne plato z mdf potiahnute koženkou
zosik a dva basaky
cigarety a zuvacky <---- ? tiež som nechápal
teraz mam rádio na kazety a nove okno na štastie som mal originál plato tak tam nemám dieru a este mam super povisavane auto
Přílohy
lump.JPG
lump 2.JPG
lump 3.JPG
lump 4.JPG

BORASK1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 31.08.2008 09:46
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: banska bystrica oktober

Příspěvek od BORASK1 »

To je v riti.A ja stavam v BB s borou hocikde ked potrebujemskoro kazdy den a len cakam kedy dopadne rovnako :( Radio som kupil ale take ktore nekrici do dialky ze som super a subwoofer v kufry nevydno.Rozmyslam ze si dam na predne okna kezpecnostne folie bez tonovania a bude to hadam lepsie.

Uživatelský avatar
yano209
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: banska bystrica oktober

Příspěvek od yano209 »

BORASK1 píše:To je v riti.A ja stavam v BB s borou hocikde ked potrebujemskoro kazdy den a len cakam kedy dopadne rovnako :( Radio som kupil ale take ktore nekrici do dialky ze som super a subwoofer v kufry nevydno.Rozmyslam ze si dam na predne okna kezpecnostne folie bez tonovania a bude to hadam lepsie.
noo ja som si uz nechal namonovat nejaky ten alarm a nad tymy foliamy tiez rozmyslam kedze nemam ziadne tak este si len vyberam ze ake a kde

Uživatelský avatar
jery
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: banska bystrica oktober

Příspěvek od jery »

to je smutnej pohled.zkus ty folie mam na autě ,vzadu úplně černý,vepředu slabší a zatím tam nelezou když tam neviděj. (teda aspoň si to myslím)

Uživatelský avatar
yano209
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: banska bystrica oktober

Příspěvek od yano209 »

jery píše:to je smutnej pohled.zkus ty folie mam na autě ,vzadu úplně černý,vepředu slabší a zatím tam nelezou když tam neviděj. (teda aspoň si to myslím)
nooo je to smutne a este smutnejsie je fakt ze pred dvomy tyzdnamy sa pokusili o to znovu ale odradil ich alarm ktori som si nechal namontovat po mynulej skusenosti mal som ho v plane uz asi pred dvomy rokmy ked my chcely auto ukradnut ale este som ho splacal a neboli peniaze na alarm, vtedy my vyluskali spinaciu skrinku a jednu zamku a este prevalene dvere pod kluckou skoda 16000 a auto mesiac v jednom nemenovanom servise nastastie som mal havarijnu tak som platil len spoluucast petku ... no a k tomu mynulemu pokusu mam alarm s peagerom a tak viem co sa s autom deje a vtedy sa zmohli len a otvorenie dveri chceli asi auto ked tam uz nic nieje asi tak

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“