DO Remotronix KE4 - zapojení ovládání kufru

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
chlupi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 20.02.2012 10:16

DO Remotronix KE4 - zapojení ovládání kufru

Příspěvek od chlupi »

Zdravím,
měl bych dotaz na zapojení ovládání kufru u dálkového ovládání od firmy Rakso - Remotronix KE4 ( http://www.rakso.cz/detail/dalkove-ovla ... -klice--1/" onclick="window.open(this.href);return false; )
Poslali i jinej ovladač než byl na obrázku, a to jesem hledal takovej kde je na tlačítku právě kufr.. :/ Že prý mají na skladě zrovna tyto..
Obrázek

Schéma:
Obrázek
Schéma pro horních 6 drátů:
Obrázek
Jaký kablíky dle dodaného schématu by se měly použít? (oranžový a černo-oranžový?) V manuálu je akorát psáno že jde ovládat samostatně kufr, ale ne jak to zapojit. Píší sice tlačítko na ovládání kufru nebo tlačítko na boku, ale boční žádné není a místo kufru je tlačítko na blikačky. Dle rady clubáka by se to mělo napojit na 2 kabílky z komfortky, rozepsání pinů někde mám. Je vůbec možné toto DO napojit na kufr a jaký tlačítko by se teda používalo na otevření, nemá někdo zkušenost?

Manuál:
Obrázek

Foto DO sady:
Obrázek

Jinak dálkáč mám nainstalovaj a otvírá, zavírá , dotahuje okna, bliká..

P.S.: S firmou Rakso vcelku nepříjmená zkušenost. DO sice došlo rychle ale se špatnými znáčky, přisly na škodovku místo VW. Hned po rozbalení jsem se kontaktoval. Po víkendu se vyjádřili, že bych je již měl mít doma že je posílali. Uplynul týden a stále nic!
P.P.S: Planžety dodávané zdarma, jsou starší typy ("do špičky") a dokoupené nové typy mi nikdo něchtěl vybrousit, takže jsem stejně musel koupit planžetu přímo z zámečnictví..

Ale ví co je humor :D tvrzení: "vodě-odolné provedení ovladače" už jen po zběžném prohlédnutí vykouzlí úsměv na tváři..

Za mě, Rakso už příště NE!

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: DO Remotronix KE4 - zapojení ovládání kufru

Příspěvek od tornado1 »

ja to tikam porad... cina nikdy a nekeri nechcou verit
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: DO Remotronix KE4 - zapojení ovládání kufru

Příspěvek od majrek001 »

ono je problém u těch neorigo. dálek, že kufr po sobě neumí zamknout, protože to je dělaný na odskok, ale krátký golf má servomotorek, který ti umožní pohnout klikou, u varianta a u bory už to není problém.. ale ať koukám jak koukám tak výstup pro kufr nevidím, v těch šesti drátech to určitě nebude.. nejkvalitnější neorigo. dálku prodávají na aukru je to 100%(mají dokonce i origo čísla je to nějaký dovoz http://aukro.cz/dalkove-ovladani-vystre ... 64808.html" onclick="window.open(this.href);return false; jinde nejde u nás sehnat) kopie origo klíču jen je k tomu uni. jednotka
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

chlupi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 20.02.2012 10:16

Re: DO Remotronix KE4 - zapojení ovládání kufru

Příspěvek od chlupi »

Hm škoda že sem o tom dálkáči jak uvádí majrek předtím nevěděl :(
Holt se spokojím s tímhle a kdyby se to pokazilo, tak aspoň vím co hledat..

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: DO Remotronix KE4 - zapojení ovládání kufru

Příspěvek od majrek001 »

ale je tam jen čas od času
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“