zaslepení zámků

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

zaslepení zámků

Příspěvek od ulicek »

zdravim, jak tak pročitam tuhle sekci, pořad vidim slovíčko zaslepení zámků, muže mi to nekdo ukazat na fotce jak to vypada nebo jak si to mam představit???Díky moc za odpověd

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zaslepení zámků

Příspěvek od Goauld »

Na fotce to tady bude někde na foru, ale jinak záslepka je místo vložky zámku. Takže to pak vypadá tak jako u zadních dveří, bez toho, do čeho strkáš klíč, jenom nalakovaná krytka.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: zaslepení zámků

Příspěvek od ulicek »

Goauld píše:Na fotce to tady bude někde na foru, ale jinak záslepka je místo vložky zámku. Takže to pak vypadá tak jako u zadních dveří, bez toho, do čeho strkáš klíč, jenom nalakovaná krytka.
aha díky.... To byl docela stupidní dotaz co :D:D:D ale ja si to neumel nejak predstavit....

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: zaslepení zámků

Příspěvek od duduh »

:wink: Dá se to sehnat na vrakáči nebo ve Škodě.Někteří tam dají ještě dovnitř např. ocelovou kuličku a vše zaliji epoxidem.
Přílohy
záslepka.jpg
zámek1.jpg

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: zaslepení zámků

Příspěvek od duduh »

:lol: Takto vypadá opravdu slušně vypáčený zámek.

Ještě technicko taktická poznámka-nutno zakoupit kovovou vložku i kritku zámku pro zaslepení.
Přílohy
krytka.jpg

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: zaslepení zámků

Příspěvek od ulicek »

dík moc

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: zaslepení zámků

Příspěvek od duduh »

Zajdi do Škody nebo na vrakáč a ať ti dají sadu pro zaslepení zámku.Mělo by to pasovat i z Coctáfky.Jestli to bude duté tak to nezapomeň zaslepit Epoxi a kuličkou.
Přílohy
zaslepení.jpg

Uživatelský avatar
wowar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 17.02.2009 16:28
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepení zámků

Příspěvek od wowar »

je to schodný z octavkou...a octavka to máshodný z fabii...a maj to schodny z vetsinou seatu a vwček kupodivu :D :D

Uživatelský avatar
bart
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 04.02.2010 10:55
Bydliště: České Budějovice

Re: zaslepení zámků

Příspěvek od bart »

duduh píše:Zajdi do Škody nebo na vrakáč a ať ti dají sadu pro zaslepení zámku.Mělo by to pasovat i z Coctáfky.Jestli to bude duté tak to nezapomeň zaslepit Epoxi a kuličkou.
Ahoj, nevěděl by někdo cenu dílu 36A z toho screenu ETKY :?: ...jsou to ty dva kroužky. Přestalo mi fungovat zamykání, tak jsem rozebral vložku zámku a ten levej kroužek na obrázku na mě vypadl rozlámanej. Díky
G5 GTI BWA
G7 GTI Performance

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: zaslepení zámků

Příspěvek od motorpower »

Zajdi do Škody nebo na vrakáč a ať ti dají sadu pro zaslepení zámku.Mělo by to pasovat i z Coctáfky.Jestli to bude duté tak to nezapomeň zaslepit Epoxi a kuličkou.

Existuje něco méně prasečího. Zaslepení u mě za 4000,- L+ P +zadní dveře, nouzové otevírání, a tajný vypínač. Kulička a to co se prodává je k ničemu. Nikomu nic nenutím a kdo u mě viděl ať poreferuje. Jo a ještě něco, lze i pro O1, O2, a G5 :) :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: zaslepení zámků

Příspěvek od duduh »

pro-chiptuner: Existuje něco méně prasečího...?Toto zaslepení zámků je pro lidi (dá se říct) kteří mají hluboko do kapsy a udělají si zaslepení sami.Je pravdou,že jsou i další možnosti ochrany a zaslepení zámků.Jsou i sady proti rozlomení samotných zámků.Další podrobná fota zde ale dávat nebudu.Je to jen podrobný návod do sekce:Vykradli mi autí.Pošli mi SZ jak to děláš Ty.Rád vidím něco nového.

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: zaslepení zámků

Příspěvek od motorpower »

duduh píše:pro-chiptuner: Existuje něco méně prasečího...?Toto zaslepení zámků je pro lidi (dá se říct) kteří mají hluboko do kapsy a udělají si zaslepení sami.Je pravdou,že jsou i další možnosti ochrany a zaslepení zámků.Jsou i sady proti rozlomení samotných zámků.Další podrobná fota zde ale dávat nebudu.Je to jen podrobný návod do sekce:Vykradli mi autí.Pošli mi SZ jak to děláš Ty.Rád vidím něco nového.
Takže, napsal jsem to proto, že epoxy je na lepení prahů na starým žigulu. A do toho nějaký kuličky, šroubky atd. je opravdu prasárna. Což by však nevadilo pokud by fungovalo, jenže nefunguje. Ono není potřeba kliku vůbec sundavat, páčit ani vrtat.
Moje varianta se neobejde bez rozebrání stahovačky a úpravě na vnitřním mechanismu zámku. První díl je záslepka, druhý díl antikorový štít, a třetí je nový vnitřek do ovládání zámku. Nelze vrtat, páčit. Auto lze překonat pouze rozbitím oken, dveře však nejdou otevřít, což se lapkům evidentně nelíbí. Navíc lze zapojit do okruhu alarmu takže již při páčení spustí poplach..... Snad jsem na nic nezapomněl. :)
Jo zapomněl..., že je to právě pro méně majetné kteří si neplatí pojištění, ale přesto chtějí v klidu spát.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: zaslepení zámků

Příspěvek od duduh »

Jak říkáš musí se rozebrat dveře a to je pro mnohé kámen úrazu.A opravdu každý za tebou do Prahy nemůže.Ohnutý plech je stará věc.Je lepší z toho nerezu,nedá se tak snadno odvrtat.Jak pak nouzově otevřeš dveře a úprava závku?Když tak SZ.

stawaFK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1316
Registrován: 11.05.2010 17:46

Re: zaslepení zámků

Příspěvek od stawaFK »

duduh píše:Jak říkáš musí se rozebrat dveře a to je pro mnohé kámen úrazu.A opravdu každý za tebou do Prahy nemůže.Ohnutý plech je stará věc.Je lepší z toho nerezu,nedá se tak snadno odvrtat.Jak pak nouzově otevřeš dveře a úprava závku?Když tak SZ.
proč SZ?? mě to taky zajímá :-D
Ženská a auto se nepůjčuje. Ámen

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=156847" onclick="window.open(this.href);return false;


http://www.truhlarstvisimic.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

-v případě zájmu napsat SZ

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zaslepení zámků

Příspěvek od Goauld »

Myslím, že tuhle informaci dostane jenom majitel takhle upravenyho auta a ne kdokoliv :wink:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“