Nefunkční dálkové zamykání/odemykání

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
dominiklhota
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.11.2022 20:57

Nefunkční dálkové zamykání/odemykání

Příspěvek od dominiklhota »

Zdravím potřeboval bych pomoct, auto jak jsem si koupil tak dálkové ovládaní fungovalo jen na hodne krátkou vzdálenost, pak proste přestalo fungovat uplne na obou klíčíčh, novou komfortní jednotku jsem zkusil vyměnít nic, tak jsem zkusil odebrat oba klíčé a naučil znova přes diagnostiku, takže imob. a dálkové ovládaní je znova naučene, jak jsem je učil na dálkové ovládaní, tak auto zatroubilo/zahouklo, že je to spárovaný ale po te co jsem se snazil odemknout/zamknout auto, pořád to nejede, teď mám rozebrané polovinu auta :P a už nevím co dál, snad všechno jsem zkontroloval, ale určite je tady někdo chytřejší, tak bych prosil jestli mi někdo pomůže

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nefunkční dálkové zamykání/odemykání

Příspěvek od xerxes »

Ahoj komfortka musí mít do slouku vyvedený drát jako zesílení dálky mrkni na to,zkus znova spárovat dálku

Pepedrumsmann
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 18.05.2023 09:16

Re: Nefunkční dálkové zamykání/odemykání

Příspěvek od Pepedrumsmann »

Servus. Nechal jsem zapnuté světla a ráno jsem DO neotevřel ,Povedlo se mi dostat do motoru, vyměnit baterku, nejde odemknout, vyměnil jsem baterii i v DO nejde otevřít, když dám nabitou baterii má vliv že jsou zapnuté světla že nejde odemknout? Nebo zapnutými světly se centrální zamykání potento? Děkuji za jakoukoli radu, zkoušel jsem drát, provázek, nepovedlo se.. Golf IV nemám ani týden a nikdy jsem Golfa neměl......

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“