Havarijní pojištění

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Mikkee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 08.02.2010 09:37

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od Mikkee »

Aminochelat píše:No nic jiného mi ani nezbyde...tak já žádnej bonus nemám,takže budu platit celou částku...dal sem si nějakej ten rozcestník a při pojištění na 135000,- mě to vyplivlo sedum tisíc(jen krádež a živel)...tak zkusím ještě hledat jiné alternativy...
Hlavně cena pojištění proti krádeži se dost liší podle toho kde máš trvalý bydliště..je určitě rozdíl jestli máš trval. bydliště v Praze nebo v nějaký zakopaný prdeli, kde je hodně malá pravděpodobnost, že ti ho někdo ukradne

Uživatelský avatar
Vokys
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 12.08.2010 22:25
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od Vokys »

Jsem pojistenej u Slavie, bonusy nemam, plattim rocne cca 5tisic, chtel jsem si to pripojistit proti zivelnejm a vandalismu, ale to bych musel mit havarijko a mi nechteli udelat na takhle stary auto a i kdyby jo, vyslo by to na 13500 :D
http://vokalek.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od Aminochelat »

Teď sem si nechával vypočítat havarijku a vyplivlo to na mě "pozor stáří víc jak 10 let".Co stím,pojistí mi to vůbec?

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od wlcakk »

Tak já mám Golf IV 1.6 r.v 98.
Nemám žádný předchozí bonus.
Aktualní pojištění mě vyjde 5500,-/rok
Povinné Triglav: 2200,-/rok + 1000,-/rok sklo (sklo pojištěno na 10tis)
Krádež Česká pojišťovna: 2300,- (Krádež + živel) cena auta byla zvolena 80tis

:!: Zásada NEPOJIŠŤOVAT na pobočce :!: ale u pojišťováka, který Vám může dát bonus ikdyž jej nemáte (tak mu to dovoluje pojišťovna) ale čím vyšší bonus vám dá tak tím menší provizi z toho má.
Ps: Otec má poviné + krádež + vandalismus u Generali a platí ročně 8500,-/rok (má daleko dýl řidičák a platí více než já! Ale bohužel pojistku uzavřel na pobočce)
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od DworiBak »

tak cena se liší taky od obsahu a hodnoty vozidla

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od wlcakk »

DworiBak píše:tak cena se liší taky od obsahu a hodnoty vozidla
To Ano.. ale není to až tak zásadní.. když jsem měl předcházejícího Golfa IV 1.4 r.v 98 se stejnou vybavou tak mě povinné pojištění stalo 5200,-/rok u Generali!! nyní okolo 2200+sklo akorát s tim rozídlem že je uzavřeno přes pojišťováka..
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
Diiego
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 31.10.2010 23:21
Bydliště: Liberec

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od Diiego »

Tak auto starší 10let samozřejmě havarijně pojistit jde :wink: ale už to něco stojí :cry: Nicméně, i externí poradce na havarijka nemůže dát bonusů, kolik se mu zachce...pojišťovny to zkoumaj...co mam zkušenost tak Slavia a Čpp docela jo...S povinnym je to něco jinýho..ale havarijko si hlídaj mrchy :mrgreen:
BMW 530dAT....family wagoon :-)

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od wlcakk »

Nikdo neřekl že může dát kolik chce.. může dát např . max 60% a je jen na něm zda-li ti to dá nebo nikoliv. Čím vetší bonus ti dá o to více prachů přijde. Když ti dá 0% bonus má z toho hafo .. když ti dá 60% má z toho hodně málo.
Pojišťovna mu umožňuje dát néjaký bonus do nějaké výše ale pry to musí být zapsáno ve smlouvě jaký bonus zde byl dán a proč. Pokud to uvedeno ve smlouvě není tak prý potom pojišťovna může jít..

Hádat se tady o tom nebudu. Mě to vysvětloval rok zpět soukromý pojišťovák, prodejce ve VW, a teď i v Generali. Když tomu někdo nevěří že se dá razantně ušetřit ať platí celou výši. Ten kdo má zájem o razantní snížení pojištění ať si zajde k pojišťovákovi a zeptá se.
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od Aminochelat »

Tož dobré informace!!

Uživatelský avatar
PoloTom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od PoloTom »

Tak mě teď vyšlo POV u Triglavu na 2539,- a komplet havarijko na 140000,- na 3471,-. K tomu dám sklo na 10 000,- za 1000,- a sbohem Česká pojišťovno.

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od wlcakk »

PoloTom píše:Tak mě teď vyšlo POV u Triglavu na 2539,- a komplet havarijko na 140000,- na 3471,-. K tomu dám sklo na 10 000,- za 1000,- a sbohem Česká pojišťovno.
Jen dotaz: To sklo bude součást povinného u Triglavu? chci tě jen upozornit že pokud ti ,,praskne,, do 3měs od uzavření pojištění tak máš spoluůčast 50% (Tak jsem to měl cca před pul rokem u Triglavu ja)

Jinak to ti někdo uzavřel nebo přímo na pojišťovně? pokud na pojišťovně tak počítám s tím že už máš nějaký bonus.
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
filda2003
Závodník
Závodník
Příspěvky: 540
Registrován: 13.10.2007 18:40
Bydliště: Valašské Meziříčí / Zlín

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od filda2003 »

na stránkách triglavu mě to jen povinné nabízí za 5500 na což bych se jim vys ...
VW Polo 6N 1.0i > VW Bora 1.9TDI > Audi A6 C5 Quattro 2.5TDI S-LINE > Škoda Octavia I 1.9TDI > Škoda Octavia I 1.6i SR > VW Jetta 1.9TDI CL > VW Touran 1T3 2.0TDI LIFE

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od Aminochelat »

filda2003 píše:na stránkách triglavu mě to jen povinné nabízí za 5500 na což bych se jim vys ...
:lol: taktak

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od wlcakk »

filda2003 píše:na stránkách triglavu mě to jen povinné nabízí za 5500 na což bych se jim vys ...
a votooom to je.. :pleasantry:
A pokud mas nejakeho znameho pojistovaka nebo jen na netu najdi nekoho najdi a zkus ze zeptat kolik by te to vyslo u nej.. pak se jen zasmejes..
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
PoloTom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od PoloTom »

wlcakk píše:
PoloTom píše:Tak mě teď vyšlo POV u Triglavu na 2539,- a komplet havarijko na 140000,- na 3471,-. K tomu dám sklo na 10 000,- za 1000,- a sbohem Česká pojišťovno.
Jen dotaz: To sklo bude součást povinného u Triglavu? chci tě jen upozornit že pokud ti ,,praskne,, do 3měs od uzavření pojištění tak máš spoluůčast 50% (Tak jsem to měl cca před pul rokem u Triglavu ja)

Jinak to ti někdo uzavřel nebo přímo na pojišťovně? pokud na pojišťovně tak počítám s tím že už máš nějaký bonus.
Já o té spoluúčasti vím. Ale okno mám v cajku tak co. Tohle je nabídka kterou jsem si nechal zpracovat vyplněním formuláře na triglavu.Výhoda je v tom že mi dají bonusy z povinného i na havarijní, zřejmě proto tak nízká cena.Jinak se dá použít http://www.srovnavac.cz" onclick="window.open(this.href);return false;. Tam to vychází prakticky stejně.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“