Centrál Golf 4

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Centrál Golf 4

Příspěvek od jurajicek »

Mám problém,na zadních dveřích s centrálem,dveře za řidičem tak musím otevřít ručně čudlík vyskočí ale ne úplně a na druhý straně to někdy de někdy ne ale teď mě to zrovna nejde ani zevnitř otevřít jo a vedle řidiče mě blbne stahování okna také někdy de a někdy ne,skoušel sem rozebrat promazat a nic,šlo to jen chvíli než sem se rozjel pak zase jen střídavě,tak nevím jak zjistit co s tím centrál sem taky skoušel rozebrat ale když sem viděl jak je to zadeklovaný tak sem to zase raději nechal.

Sicco
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1365
Registrován: 02.10.2009 11:03

Re: Centrál Golf 4

Příspěvek od Sicco »

jediné řešení je to rozdělat, rozhýbat, promazat a zas složit :)

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Re: Centrál Golf 4

Příspěvek od jurajicek »

Sicco píše:jediné řešení je to rozdělat, rozhýbat, promazat a zas složit :)


To sem právě skoušel a jelikož tomu moc nerozumím a viděl sem že pod tapecírunkem je ještě jeden plech kde a na něm elektrika na okna atd tak sem to raději nerozebíral,bál sem se že to nedám dohromady a nemám na to žádný návod.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Centrál Golf 4

Příspěvek od Goauld »

Návod je ve FAQ, nebo tady http://forums.vwvortex.com/showthread.php?1015107" onclick="window.open(this.href);return false; Buď máš studeny spoje na plošňáku v zámku, nebo přelámany kabely v průchodce dveří.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Re: Centrál Golf 4

Příspěvek od jurajicek »

Goauld píše:Návod je ve FAQ, nebo tady http://forums.vwvortex.com/showthread.php?1015107" onclick="window.open(this.href);return false; Buď máš studeny spoje na plošňáku v zámku, nebo přelámany kabely v průchodce dveří.
Tak sem žádný návod ve FAQ nenašel a nebo neumím hledat a ten odkaz,cizí řeči neumim a jen z obrázku to nerozdělám.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Centrál Golf 4

Příspěvek od Goauld »

Tak pokud to podle obrázků nerozděláš, tak se do toho nepouštěji, jinej návod tady nemáme a dělali to podle něho všichni :wink: Pokud bys mermomoci chtěl čist co tam na té "cizí" stránce je tak co třeba zkusit google překladač stránek, to si jako fakt neumíš poradit, nebo už na to máš věk ?
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Re: Centrál Golf 4

Příspěvek od jurajicek »

Goauld píše:Tak pokud to podle obrázků nerozděláš, tak se do toho nepouštěji, jinej návod tady nemáme a dělali to podle něho všichni :wink: Pokud bys mermomoci chtěl čist co tam na té "cizí" stránce je tak co třeba zkusit google překladač stránek, to si jako fakt neumíš poradit, nebo už na to máš věk ?
Kolik by asi stálo nechat to opravit nebo udělat novej central,jo a ten věk no přes 40 mě je a fakt nevím jestli bych to dal pak dohromady

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Centrál Golf 4

Příspěvek od Goauld »

V servise to opraví tak, že zámek vymění. Originál stojí asi 4500kč a neoriginál kolem 700kč. Pokud si trochu šikovnej, tak na tom nic moc složityho není, hlavní je nezapomenout něco přidělat, nacvaknout, nebo přišroubovat. Napiš odkud si a třeba ti s tím někdo pomůže.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

jurajicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2010 15:37

Re: Centrál Golf 4

Příspěvek od jurajicek »

Goauld píše:V servise to opraví tak, že zámek vymění. Originál stojí asi 4500kč a neoriginál kolem 700kč. Pokud si trochu šikovnej, tak na tom nic moc složityho není, hlavní je nezapomenout něco přidělat, nacvaknout, nebo přišroubovat. Napiš odkud si a třeba ti s tím někdo pomůže.
Jo tak já sem ze Spáleného Pořičí je to vesnice na plzni-jihu,ale stále mě nejde do hlavy proč budou měnit zámek,když mě zlobí centrál,to má nějakou spojitost,opravdu tomu moc nerozumím.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Centrál Golf 4

Příspěvek od Goauld »

Motorek centrálu je součástí zámku, souvislost to má takovou, že když se vyvyklají kontakty na plošnym spoji v zámku, tak to pak nedělá to co má, asi jako bys chtěl rozsvítit žárovku z baterky, ale neměl dráty, nebo ty dráty měly špatnej kontakt, někdy to pude a někdy ne.
Je potřeba to rozdělat a propájet ty spoje, pokud to nebude tím, tak sou nejspíš přelámany dráty v průchodce mezi dveřmi a sloupkem.
Mrkni sem uplně dole a pochopíš o co de http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176&start=90" onclick="window.open(this.href);return false;
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“