montáž magicaru M871A

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

myslim tu antenu od magicaru.no uvidime.ale potrebuju dosah co nejvetsi.na auto vidim z baraku a chci aby me to doma zvonilo

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Storm »

Co jsem se díval, tak možná to mám na čelním skle hned pod palubkou. Jinak tu dostupnost pak vyzkoušej, stačí jen trochu bouchnout třeba do gumy a uvidíš jestli se ti začne doma zvonit.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

jj budu to zkouset.kvuli dosahu a vsemu

Uživatelský avatar
GolfinoCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 29.10.2007 20:32

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od GolfinoCZ »

tak jsem sem po dlouhe době nakoukl. antena se schovává do řidičového A sloupku, krásně tam vleze a nejde vidět. s takto namontovanou antenou dosah 1km - odzkoušeno

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

tak montuju magicar a mam problemy.zapojil jsem v magicaru uplne vse.krom spinače kapoty,blokovani motoru a hlidace dveri.polohovej snimač,teplotni.antena(v a Sloupku krasne tam jde) rps senzor u okna. sirena zapla.blinkry napojeny. zeleny vodič na zapalovani napojenej.centrla napojenej. dal jsme baterku do dalkače. mačkam a nic.blika znacka signalu a nic.ovladač vubec s alarmem nekomunikuje.jinak dioda normos blika. a u poklepovyho senzoru taky...
kousel jsme ucit ovladac pomoci 3x otocit klicek do 3 sekund.maj blinkoout varovnaky.nic se nestalo.proste se me dza že ovladač s tim mym alarmem vubec nechce kamaradit.nevite nekdo figl?potrebuju to nutne.diky

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

ted koukam do zapojeni. a jak jsou kabely
zeleno bily
zeleny
zeleny černy
zluty bily
zluty
zluty cerny

tak jsme zapojil na odemikani zlutej,na zamikaní zelenej a zybtek mam nezapojenej.
v navodu je ze ma bejt zluto černej a zeleno cernej na kostre, a žluto builej a zeleno bilej na proudu. a to nemam.v tom by mohla byt chyba?ze to nefuguje?jdu to zapojit

Uživatelský avatar
GolfinoCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 29.10.2007 20:32

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od GolfinoCZ »

kamilsykora píše:tak montuju magicar a mam problemy.zapojil jsem v magicaru uplne vse.krom spinače kapoty,blokovani motoru a hlidace dveri.polohovej snimač,teplotni.antena(v a Sloupku krasne tam jde) rps senzor u okna. sirena zapla.blinkry napojeny. zeleny vodič na zapalovani napojenej.centrla napojenej. dal jsme baterku do dalkače. mačkam a nic.blika znacka signalu a nic.ovladač vubec s alarmem nekomunikuje.jinak dioda normos blika. a u poklepovyho senzoru taky...
kousel jsme ucit ovladac pomoci 3x otocit klicek do 3 sekund.maj blinkoout varovnaky.nic se nestalo.proste se me dza že ovladač s tim mym alarmem vubec nechce kamaradit.nevite nekdo figl?potrebuju to nutne.diky

podle toho co říkaš tak to vypadá že nemáš spárovaný ovladač.
nebo rozpojená antena. jedno z toho.

Uživatelský avatar
GolfinoCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 29.10.2007 20:32

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od GolfinoCZ »

kamilsykora píše:ted koukam do zapojeni. a jak jsou kabely
zeleno bily
zeleny
zeleny černy
zluty bily
zluty
zluty cerny

tak jsme zapojil na odemikani zlutej,na zamikaní zelenej a zybtek mam nezapojenej.
v navodu je ze ma bejt zluto černej a zeleno cernej na kostre, a žluto builej a zeleno bilej na proudu. a to nemam.v tom by mohla byt chyba?ze to nefuguje?jdu to zapojit


zlutej a zelenej máš dobře ale na plusu to byt nemusí stačí to zapojit ty další dva stále na mínus však jsem ti posílal ten obrázek

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

jj kabely od centralu jsou zapojeny jak jsi me to posilal.zeleno bily a zen zlutobilej na minus kna kostru.jinka jak je otřesovej snimač.tak uprostred nej je dioda cervena a ta vubec nesviti.musi svitit?
jinka furt nevim jak naucit ovladač na muj magicar.prosim pomožte

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

podle toho jejich navodu to vubec nefunguje,vyzkouseno 3 x

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

a vy klubaci co amte magicar vam fungoval ovladač ihned?

Uživatelský avatar
GolfinoCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 29.10.2007 20:32

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od GolfinoCZ »

mě ovladač fungoval hned. dioda na otřesáku se rozžne jen při otřesu. zkus do otřesáku pinknout prstem měla by bliknout a jestli neblikne tak si musíš zvýšit citlivost otřesového čidla (je tam takove kolečko) a jestli ti to ani tak neblikne tak máš něco špatně zapojené.

Odkud jsi?

Uživatelský avatar
GolfinoCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 29.10.2007 20:32

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od GolfinoCZ »

to že ti to nezamyká neznamená že ovladač nefunguje - zkus zmáčknout tlačítko č 4 na DO. A pak napiš co ti to udělá. Jestli ti ovladač pípne tak je vše ok a je to s autem spárované.

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

tak jsme to dnes zkoušel a bude asi chyba v anteně.nejde do ni štava.je tam 6 kabelu.1 krasne do nej jde proud a do jednoho jen z lehka.ve zkoušečce jen lehce sviti.tak jsme se nastval a jedu za kamaradem autoelektrikařem a udela se vše a poradne.jinka 4 tlačitko nefuguje. nic se nestane :o)

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

jsem z prahy.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“