montáž magicaru M871A

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Goauld »

Hlídání dveří napoj na drát od lampičky, ne na kostru sakra :lol:
Blinkry napoj kdyžtak do svazku co vede pod volantem od páčky a musí to fungovat. Jak si to napojoval u toho tlačítka výstražných, tak si to asi dal někam na výstup, jinak nevím proč by ti to nemělo jít.
AUX = Auxiliary = pomocný výstup - ovládají se tím spotřebiče, ktery chceš dálkově spínat. Pokud nic spínat nechceš, tak nezapojuj. Je to dobry třeba, na spínání nezávyslyho topení, nebo třeba na dálkovy světla jako "coming home".
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

jj takhle jsme to myslel.ne na kostru ale pres spinani na lampičce.napsal jsme to blbe.jinak to napojim na svazek urco.dal jsem to jak presne rikas urcite na vystup u vystraznych a aux chci presne zapojit na dalkače ala Coming home.
presne vis co chci

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Goauld »

Tak co, už máš hotovo ?
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

budu to delat ted 13tyho. a chci to udelat komplet.vsiml jsme si ze me nesviti svetlo v kufru tak mkrnu jestli je sulfidka o.k. uz aby to bylo hotovy.ihned se podelim.jak to dopadlo

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Storm »

Snad budeš mít větší štěstí než já, včera mi nešlo zavřít auto. Dnes jsem jel do servisu a odešla asi celá ta jednotka Magicaru a prý se to u těchto alarmů stává. Jde to na reklamaci a já teď budu asi jezdit nějaký čas busem :|
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Goauld »

U těchto alarmů se to naopak často nestává, magicar je jeden z nejlepších výrobců autoalarmů i když je čínskej kvalitativně bývá nejlepší. Leda by udělali nějakou vadnou sérii jednotek, kdo ví.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Storm »

Nevím no, taky jsem je pokládal za dobré alarmy, ale ten servisák mi říkal, že se to občas stává. Včera jsem zaparkoval, zamknul, nakoupil, odemknul, vše bylo o.k. Popojel jsem o kus dál a už mě to nešlo zamknout, žádný signál na ovladači, ani nereaguje to čidlo za sklem na poklepání. Vše proměřil, proud tam jde, ale jednotka se tváří jakoby tam nebyla. Blbý je, že zámky mám zasklepený, takže to nijak nezamču.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

uff ani nestraš :O( ja jeden zamek u ridice mam.ale mozna bych ho chtel dat taky pryc.ale radsi ho jeste chvily necham.dam sem jak jsem dopadl.no uvidime.jinak jsem to zkousel normos otevru motorovou kapotu tak to rve jak blaznivy.normos ovladac top vypne.takze super.jinak musim vypnout automaticky zamikani.proptoze po 20 s se me to zamyka.tak abych si tam nenechal klice :o).zkusim naprogramovat to priblizeni ovladače k auto do 5 metru aby se to odemklo. a zase kdyz podejdu tak se to zamkne od 5 m od auta

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Goauld »

Storm píše:Nevím no, taky jsem je pokládal za dobré alarmy, ale ten servisák mi říkal, že se to občas stává. Včera jsem zaparkoval, zamknul, nakoupil, odemknul, vše bylo o.k. Popojel jsem o kus dál a už mě to nešlo zamknout, žádný signál na ovladači, ani nereaguje to čidlo za sklem na poklepání. Vše proměřil, proud tam jde, ale jednotka se tváří jakoby tam nebyla. Blbý je, že zámky mám zasklepený, takže to nijak nezamču.
Jediná možnost, že bys měl origo dálkovy ovládání, ale předpokládám, že nemáš. Nebo pokud máš někde schovanej zámek od řidiče, tak vrátit místo záslepky, pokud nemáš nějaky profi zaslepení. Anebo jestli máš zámek kufru, tak zamčít auto aspoň zevnitř a pak vlizt přes kufr.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Storm »

Origo dálkový ovladač mám, ale tam to tenkrát udělali tak, že po montáži magicaru už nešel a navíc se spustila siréna po zmáčknutí. Zámky byly zaslepeny už od původní majitelky, takže to taky ne. Na kufru zámek mám, ale lézt kufrem se mi moc nechce :lol: Takže si nějakou chvíli počkám než tu reklamaci vyřídí.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Goauld »

Proboha kdo to montoval, že po montáži alarmu přestal fungovat origo ovladač, zas nějakej odborník :roll: To snad neni ani možny tohle...
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Storm »

Montovala to firma, co se specializuje na zabezpečení. Zdálo se mi to i rozumný, protože kdyby někomu předchozímu zůstal ten ovladač, tak už si to neotevře. V této situace je to ale komplikace. :-/
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Goauld »

To sou kecy, firma akorát potřebovala zakrýt, že něco zkurvili. Ovladače se dají vymazat a nakoduješ jenom ty ktery máš. Takže předchozí majitel nebo kdokoliv kdo by měl byť původní ovladač, by se do auta nedostal. Ale protože máš zámek kufru, tak přes kufr by to pořád šlo klíčem.
Originální dálka neumí deaktivovat alarm, pokud to sám alarm neumožňuje, nebo je v něm funkce zakázaná, takže při otevření origo dálkou, nebo klíčem, stejně začne ječet.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

dnes zkouška nastartovani alarmu bez vypnuti. a ono to nastartovalo i kdyz je blokace startu motoru.tak to musim jeste poresit v nastaveni

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Goauld »

A na co si tu blokaci zapojil ?
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“