Mám nebo nemám DO

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Mám nebo nemám DO

Příspěvek od Aminochelat »

Mám klíč který je na fotce od verik7...klasickej klíč,dálku nemám a kupoval sem ho v auto Esa,myslím že dovolávat se toho že nemám funkční dálku atd. nemá cennu...protože ani nebyla napsána ve vybavení...Jak mi psali z f.Gemini tak myslím že bude levnější koupit novej...nevím :|

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Mám nebo nemám DO

Příspěvek od Goauld »

Asi to bude levnější, než shánět ovladač a pak ho ještě nechat naučit, mám pocit, že Gemini nemá možnost učit ovladače uživatelsky, je to kvůli bezpečnosti.
Jenom pozor, až ho budeš vyndávat. Jestli to budeš dělat sám tak, Gemini maji vždycky napojení na hromadu věcí v autě tak, aby po odpojení nebo zničení toho systému, nebylo možny s autem odjet. I zkušení autoelektrikáři mají občas problém najít kde všude je to provázany a dost u toho nadávají :lol: Zkus to, odpoj konektor od té sirény a nenastartuješ.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Mám nebo nemám DO

Příspěvek od Aminochelat »

To bude sranda,to vypojíme a bude to houkat jak sviň a mě jebne... :158:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Mám nebo nemám DO

Příspěvek od Goauld »

Pokud je klíčkem vypnutej, tak houkat nebude. To by se možná rozhoukal, už jenom při odpojení baterie. Akorát, že když ho odpojíš, budeš muset hledat kam je to napojeny, protože bez nalezení té ochrany už nenastartuješ :wink:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Mám nebo nemám DO

Příspěvek od Aminochelat »

No právě kámoš mi říkal že se muže stát až odpojím baterii že to bude houkat a houkat....to uteču od toho :lol:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Mám nebo nemám DO

Příspěvek od Goauld »

Spíš bych zamčel a pak utekl, ono to časem přestane. :mrgreen:
Jenomže pokud to v budoucnu budeš potřebovat, odpojit baterku, tak musíš vědět co to udělá, takže je lepší to zkusit v klidu, kdy máš čas na řešení co s tím dál, než pak ve stresu, kdy budeš rychle potřebovat vyměnit baterku a zjistíš, že začal ječet alarm a auto nenastartuješ.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Mám nebo nemám DO

Příspěvek od Aminochelat »

Hmm...něco na tom bude...
Dám to známemu a něco s tím provede..ale asi bude nadávat,si myslím že u toho stráví dost času.

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Mám nebo nemám DO

Příspěvek od Aminochelat »

Goauld píše:Ještě mě napadlo, možná je to alarm ovládanej originálním dálkovým ovladačem, takže jestli auto zamykáš dálkou od auta originál od VW v klíči, nebo vystřelovací klíč, tak je možny, že alarm se ovládá přímo tím.
Mimochodem prodávající byl bazar nebo soukromá osoba, že ti k tomu nic nedal, ani se nevyjádřil. Co se ho zeptat ?

Co máš přesně za typ toho alarmu ?
Nic nevím.Jakej typ,vůbec,jen to co je na fotkách.Klíč mám origo,ale jen s tou diodou,nic víc.Kupoval sem to autobazaru a nejsem si jistej zda po pul roce se semnou budou vybavovat co tam mám za autoalarm...a jak to že atd.

Uživatelský avatar
Diiego
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 31.10.2010 23:21
Bydliště: Liberec

Re: Mám nebo nemám DO

Příspěvek od Diiego »

Já taky neměl dálku, tak jsem si koupil tohle: http://www.nejautodoplnky.cz/eshop/elek ... -jednotkou" onclick="window.open(this.href);return false; ..bohužel se v el nevyznám, tak jsem si musel připlatit za instalaci..nicméně vzhled jako origo klíčky, v setu je i planžeta na VW, za 200,-mi tam zámečník vyjel moji housenku a paráda :D Funguje jak má a dokonce to i zavírá okna :) jedno mínus to má..když otevřu klíčkem, tak to dálka neumí zamknout a naopak, takže buď musim jen klíčkem, nebo dálkou. Jinak klíček se rozebere a je tam i místo na imobilizér.
BMW 530dAT....family wagoon :-)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám nebo nemám DO

Příspěvek od tornado1 »

a ted jak dlouho ti ten klíč vydrží.. přeji hodně štěstí.... to bych raději vyměnil komfortku, nastavil dojezdy přes DO a origo 3-tlačítko vystřelovák..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Diiego
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 31.10.2010 23:21
Bydliště: Liberec

Re: Mám nebo nemám DO

Příspěvek od Diiego »

Nezbývá mi jen než doufat že vydrží :wink:
BMW 530dAT....family wagoon :-)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“