Lokalizace vozidla - poraďte

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
GolfinoTTK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.08.2008 20:14
Bydliště: Havířov

Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od GolfinoTTK »

Čaute. Tak teď řeším problém co nainstalovat do vozidla aby mi to lokalizovalo auto v případě krádeže.
Nějaké jednoduché zařízení kde dam jen sim - v připadě kradeže jen odešlu sms a dostanu gps souřadnice.

Samozřejmě by to šlo i udělat že někde v autě schovám mobil stale stčený do nabíječky a ten by to odeslal ale to má své mouchy chtělo by to něco lepšího a tak max do 3 000kč

nemá někdo zkušenost?
Diagnostika vozidel pomocí VAG-COM 14.10.0 HEX-CAN
Čtení/mazání závad, zjišťování závad, nastavování komfortních funkcí
(dojezd oken, denní svícení, alarm, bluetooth...)
.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od Goauld »

Myslim, že nic levnyho neexistuje. Nejlevnější systém bude asi alarm od jablotronu, ten v sobě tyhle funkce má a stojí něco kolem 10ti tisíc.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
carel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od carel »

existujou GPS trackery na baterie chtelo by to k nemu ale jeste zdroj Ceny jsou tak do 3tis
Nebo muzes pouzit uz tracker do auta ten je tak za 4.500,- Pokud by ti stacila lokalizace dle GSM
staci GSM pager cca za 2500,- nebo telefon .Vyhodou GSM pageru je ze Ti zavola kdys se neco deje.

styblow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 13.08.2010 20:41
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od styblow »

Taky premyslim, zalibil se mi gps lokator viz: http://www.flajzar.cz/gsm-komunikator-g ... vedeni.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
ale tu je moc drahy..da se sehnat MNOHEM levneji.
Ma s timhle zarizenim nekdo zkusenosti?
Dekuji

Uživatelský avatar
vladozbj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 02.10.2009 10:53

Re: Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od vladozbj »

nasiel som na ebay toto.....http://cgi.ebay.co.uk/Vehicle-Car-GPS-T ... 462wt_1137" onclick="window.open(this.href);return false; ma to aj monitoring ,odposluch interieru....vypnutie motora na dialku....zaujimave to je..vraj to ide napojit na existujuci alarm.....a cena je tam tiez zaujimava.... a tie lokatory z flajzar.cz su an ebay za polovicne ceny..:o)))))) http://cgi.ebay.co.uk/LIVE-MOBILE-TRACK ... 461wt_1137" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vladozbj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 02.10.2009 10:53

Re: Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od vladozbj »

Tak som sa ukecal a kupil som gps lokator:) cakam az dojde a nahodim ho..potom dam nejake fotky alebo video "how it work"..

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od wlcakk »

Teď už to nemá cenu dávat do auta žadne tyto ,,blbosti,, kámošovi teď ukradli Ocavii RS s GPS modulem a nic nenašel jelikož maji rušičky a známému od stryka ukradli Scouta taky s GPS a opět nepomohlo.

Zámek řadící páky - zmražení dusíkem a pak stačí ,,ťuknout,,
Zámek Volantu - zmražení dusíkem a pak bouchnutí a rozsype se
Imobilizer - dnes už žádný význam, stačí mít u sebe kodovací zařízení a nachipovat klíč přímo v autě (da se sehnat na netu)
Alarm - může pomoct ale...(zkušenost je že kopnou do auta, člověk ho obhlídne, opakuje se tak 3x a pak jej majitel vypne jelikož si myslí že je porouchaný)
GPS - rušičky

Podle mne jediné osvědčené je Pojištění proti krádeži (ale nenechávat Techničák v autě) nebo zkryté tlačítko.
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Mikkee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 08.02.2010 09:37

Re: Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od Mikkee »

wlcakk píše:Teď už to nemá cenu dávat do auta žadne tyto ,,blbosti,, kámošovi teď ukradli Ocavii RS s GPS modulem a nic nenašel jelikož maji rušičky a známému od stryka ukradli Scouta taky s GPS a opět nepomohlo.

Zámek řadící páky - zmražení dusíkem a pak stačí ,,ťuknout,,
Zámek Volantu - zmražení dusíkem a pak bouchnutí a rozsype se
Imobilizer - dnes už žádný význam, stačí mít u sebe kodovací zařízení a nachipovat klíč přímo v autě (da se sehnat na netu)
Alarm - může pomoct ale...(zkušenost je že kopnou do auta, člověk ho obhlídne, opakuje se tak 3x a pak jej majitel vypne jelikož si myslí že je porouchaný)
GPS - rušičky

Podle mne jediné osvědčené je Pojištění proti krádeži (ale nenechávat Techničák v autě) nebo zkryté tlačítko.
Máš pravdu, ale je rozdíl mezi zlodějem, který krade auta co stojí půl míče a zlodějem, který krade golfa za 80tis..
Profík si poradí s čímkoliv, ale ten podle mě naše auta krást nebude
Podle mě pořád lepší mít tam aspoň něco než nic (když už tak ať to nemá zadarmo )

Pojištění proti krádeži je podle mě zbytečnost..kolik si myslíš, že ti pojišťovna dá, když ti ukradnou golfa IV? 50? 60?

Uživatelský avatar
Vokys
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 12.08.2010 22:25
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od Vokys »

ja nasel tohle, ale zkusenosti s tim nemam http://2324.elektrocoleti.cz/gps-sledov ... x+dp36723/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://vokalek.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od wlcakk »

Mikkee píše:
wlcakk píše:Teď už to nemá cenu dávat do auta žadne tyto ,,blbosti,, kámošovi teď ukradli Ocavii RS s GPS modulem a nic nenašel jelikož maji rušičky a známému od stryka ukradli Scouta taky s GPS a opět nepomohlo.

Zámek řadící páky - zmražení dusíkem a pak stačí ,,ťuknout,,
Zámek Volantu - zmražení dusíkem a pak bouchnutí a rozsype se
Imobilizer - dnes už žádný význam, stačí mít u sebe kodovací zařízení a nachipovat klíč přímo v autě (da se sehnat na netu)
Alarm - může pomoct ale...(zkušenost je že kopnou do auta, člověk ho obhlídne, opakuje se tak 3x a pak jej majitel vypne jelikož si myslí že je porouchaný)
GPS - rušičky

Podle mne jediné osvědčené je Pojištění proti krádeži (ale nenechávat Techničák v autě) nebo zkryté tlačítko.
Máš pravdu, ale je rozdíl mezi zlodějem, který krade auta co stojí půl míče a zlodějem, který krade golfa za 80tis..
Profík si poradí s čímkoliv, ale ten podle mě naše auta krást nebude
Podle mě pořád lepší mít tam aspoň něco než nic (když už tak ať to nemá zadarmo )

Pojištění proti krádeži je podle mě zbytečnost..kolik si myslíš, že ti pojišťovna dá, když ti ukradnou golfa IV? 50? 60?
A kolik si myslíš že dostaneš když ti auto ukradou bez pojistky? Každý ať si říká co chce.. pro mě dát 2tis za rok za pojisteni moc neni a jestli dostanu aspon tech 50tis tak budu hodne rad.. Lespi dostat neco nez uplny h***o..
Komu auto neukradli a nedostal nic tk to asik nepochopi.
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Sairus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 10.03.2010 20:13
Bydliště: Budějice

Re: Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od Sairus »

co třeba tohle.... http://www.alienmode.cz/cs/catalog/gps_ ... er_lokator" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od wlcakk »

ten poslední vypadá v pohodě.. nemá to někdo? o koupi tohoto by jsem taky přemýšlel..
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

fanys831
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 27.01.2009 20:25

Re: Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od fanys831 »

No podle mě je pojištění drahá a zbytečná věc.Rodičům před časem ukradli fabii,byla 4 ropky stará a pojištěšná.Od pojišťovny naši dostali asi 40000 přičemž původně si měl asi za dva dny přijet nový majitel a měla se prodat za 120000.Za tu dobu co se platilo pojištění tak se pojišťovně nasype tolik peněz,že to ani nemá cenu...

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od wlcakk »

fanys831 píše:No podle mě je pojištění drahá a zbytečná věc.Rodičům před časem ukradli fabii,byla 4 ropky stará a pojištěšná.Od pojišťovny naši dostali asi 40000 přičemž původně si měl asi za dva dny přijet nový majitel a měla se prodat za 120000.Za tu dobu co se platilo pojištění tak se pojišťovně nasype tolik peněz,že to ani nemá cenu...
Aha.. a co z toho vlastně plyne? že kdyby nepojistili dostali by úplné h***o.. a řešit pak to že sem do pojistky dal cca 20tis a pojistovna mi dala 40 se pordle me vyplati..
Ja platim ročně 2tis za krádež + živel. Jestli budu mít auto 10let tak do něj dám max 20tis. A podlě me se to vyplati. Kdyz mi ho ukradou dostanu min 50 (overeno) a to za to stoji. Kdyby sem dostal usranych 30 tk je to lepsi nez nic. Kazdy at si rika co chce. Ja kdyz sem nemel pojisteni na prvnim ukradenem aute tak sem si kopal do riti sam sobe ze mi bylo lito dat 4tis za rok za auto v hodnote 120tis a pojistovna by mi dala cca 80tis.
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
Jenda.90
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 17.01.2010 14:32
Bydliště: Středočech

Re: Lokalizace vozidla - poraďte

Příspěvek od Jenda.90 »

Ahoj, no ja mam v aute alarm od Jablotronu GSM/GPS. Jelikoz v alarmech delam, tak jsem zvolil prave tohle. Sherlog byl az moc drahy:-) mam ho i s CanBusovym prevodnikem, takze zasah do auta jsem mel minimalni. Jako zatim uplna spokojenost Kdyz si nejsem jisty, jestli jsem zamknul, tak staci poslat sms;-) System je to moc pekny, ale ta cena tam kolem 10000 byla no

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“