nastavení DO přes VAG?

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od tomakecTD »

Zdravím kolegové, chci se zeptat, mám klíč z Octy I 2002 , je v něm immo, jako mám já a centrál 433Mhz, chtěl bych se zeptat, zvládl bych sám naprogramovat vozidlo tak, aby mi to fungovalo? A na kolik by to vyšlo někde v servise, respektive nemohl by to někdo z vás udělat kdyby to někdo uměl? :wink: Zkrátka naprogramovat do auta immo a dálku, všude se tu píše jen o synchonizaci, ale to přidělání novýho klíče asi nebude jen tek, že? :roll:
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od Goauld »

Aby sis sám nakódoval imobilizér, potřebuješ PIN přístrojů, pokud ho nemáš, musíš si ho buď nechat u někoho zjistit obvykle za 1000kč, nebo u VW ti to nakódují zhruba za 300, ale pin ti neřeknou. Naučení dálky je jednodušší, oba návody sou popsany ve VISu.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od tomakecTD »

No kamoš mi poslal odkaz, ve kterém jedna moravská firma po zaslání VIN zašle PIN palubky, tak teda doufám, že se nedá měnit uživatelem :wink: a ve VISu psali, že nejde použít použitej chip immo na druhý auto a to z hlediska bezpečnosti nebo fuknčnosti? A na tu dálku mrknu, dík kolego :wink:
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od Goauld »

Čip imobilizéru, kterej už byl jednou přizpůsobenej k jinymu autu nenakoduješ. Můžeš to zkusit, ale nemělo by to jít, budeš potřebovat novej, dá se koupit od lidí tady na foru. Možná bude mít aji Vasa, ten je z PV, ale nevim.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od tomakecTD »

nj, všecko v poho, ale chtěl sem se pokusit aspoň o přidání novýho dálkáče, je to triviální, ale já to na té adrese nenašel, jaké to mělo bejt, ve VISu dám GOLF IV - do 01 i od 01 ( mám totiž od předchozího majitele budíky daleko novější, montoval je chiptuner v Praze) tak nevím, jestli je v budíkách ta RJ a mam davat do 01 nebo nad 01 ale stejně, na těch adresách, co tam mělo bejt sem nic nenašel, je to normální? je to bud popřeházený nebo to tam ani není...
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od Goauld »

Dálkový ovládání se učí v komfortní jednotce, takže postup je takovej: Adresa 46 komfort systém - přizpůsobení - kanál 00 uložit, vymažou se všechny ovladače, co tam kdy byly. Kanál 01 zadáš počet ovladačů, ktery budeš učit, např. 3 ve tvaru 00003 (všechny co máš, ktery chceš aby k autu fungovaly), uložit a do 3. vteřin po odsouhlasení uložení hodnoty zmáčkneš tlačítko zamčít na prvním ovladači, pak zase do 3. vteřin na dalšim a tak dál, až naučíš poslední.
Pak se odpoj od té jednotky, znovu připoj a zkontroluj paměť závad, pokud se všechno povedlo, bude prázdná, pokud ne, napiše to chybu přizpůsobování klíčů.
Samozřejmě před tím, než budeš ovladače učit, tak musíš mít čistou paměť závad v komfortce, pokud ne, tak vymyzat a pak učit.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od tomakecTD »

Sakra chlape ty se vyznáš 8) díky za pomoc, pak to zkusím. A co jinak, dělaj se někdy srázky Prostějováků? Je nás tu víc? :)
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od Goauld »

Je nás tady 3 a srazy prostějováků sem teda ještě nezažil :mrgreen:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od tomakecTD »

:lol: Bude nás tu víc, co sem sledoval fóra a co lidi znám a jsou reglí, do 10ky bychom se dostali v poho :) Prosímtě, nemohl by si mi sem rozeptat, jak resetnout interval oleje? Moc dík, je to v tom VISu zase nějak divný...nebo já to mám divný achjo :roll:
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od tomakecTD »

Jinak teď sedím v autě a zkouším ty klícky, adresa 46....tam sem projel všecky kanály a mám tam JEN kanál 3 a to AUTOLOCK a kanál 4 AUTOUNLOCK...jinak nic jiného, že by centrál dálkovej nebyl originální od výrobce?? :roll: a Jinak, 17- přistrojová deska- tu mám OD 2001 dle VISu..
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od Goauld »

No pokud nemáš origo dálku tak bys to poznal ne ? Nafoť to a dej to sem. Anebo se stav a mrknu se na to :wink:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Smajda
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 13.06.2009 21:58
Bydliště: Protivanov
Kontaktovat uživatele:

Re: nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od Smajda »

taky bych se zavama votočil na sraz do PV :) sorry za OT.jinak servis vymažeš v přístrojovce, přizpůsobení, kanál 02 uložíš jako novou hodnotu místo 1 dáš 0 a testovat uložit a jeto ;) radek
|Diagnostika vozů do rv. 2004 | Drobné elektromontáže a montážní práce |

esetman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 21.10.2009 16:14

Re: nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od esetman »

Cau,
jakej je postup na přidání nového klíče? Jak nastavit DO jsem si přečetl výše, ale jak přidat klíč?
(nastavit imo atd..)

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od Goauld »

Je to posany ve VISu, řiď se přesně podle návodu.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

ThrashTheTrash
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 22.11.2007 20:39

Re: nastavení DO přes VAG?

Příspěvek od ThrashTheTrash »

Dovoluju si se připojit k Prostějovu jen zlehynka :) Nemám problém se srazit, klidně bych dal řeč s kolegama od aut a podělil se.
VW GOLF IV 1.9TDI AGR 4MOTION, WEBASTO THERMO TOP C
Diag CARSOFT:DeTeCtor, Comfort VW, Toolbox - SPEED 4, VIN - R, Airbag, FLASH.
CDP+, WEBASTO THERMO TEST, DIAG EBER
Všechno jen na chuť :)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“