Magicar-Pokus o ukradení auta Prostějov parkoviště naOkružní

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Magicar-Pokus o ukradení auta Prostějov parkoviště naOkružní

Příspěvek od Goauld »

Dneska o půl třetí v noci mi nějakeh zasranej zkurvenej bastard zlodějskej náslím přes zámek řidiče odemknul auto. Bylo to sice to jediny co udělal, že mi zničil zámek, ale nic to nemění na tom, že auto buď chtěl vykrást, nebo ukrást.
Zřejmě ho v tu chvíli vyrušil nebo možná i odradil alarm co okamžitě spustil. Mě doma probudil zvonící pager a jak sem se podíval, že ukazuje otevřeny dveře, reakce byla rychlá, oblíct, pistoli a šel sem se podivat co se děje.
Nejdřív sem si myslel, že se jenom zbláznil centrál a odemkl auto, ale pak sem zkusil strčit klíč do zámku a bylo mi jasny, že to nebyl centrál, ale zkurvenej zloděj. Klíč tam nešel strčit, jenom malej kousek.
Sedl sem do auta jel a přeparkovat, jenomže s parkováním je to u nás na tři věci, takže sem prostě chvilku "spal" v autě a čekal do rána než se uvolní místo pod oknama, abych na auto viděl.
V poledne sem pak zámek opravil, ale mám chuť tomu hajzlovi vystřelit mozek z hlavy :evil:

Nicméně, tohle je pro ty co váhají nad koupí pořádnyho alarmu s pagerem.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: Magicar-Pokus o ukradení auta Prostějov parkoviště naOkružní

Příspěvek od kamilsykora »

me udelali to samy a alarm jsem jeste nemel. a meli klidnou rpaci.zastavilo je prepajenej vag na iso konektor

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“