Jak se odstat do motoru nebo do auta z kufru...

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Tommyboy69
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 18.09.2010 20:17

Jak se odstat do motoru nebo do auta z kufru...

Příspěvek od Tommyboy69 »

Snad me nikdo nesereze za tenhle thread.
Dneska sem zastavil pred barakem a k tomu ze cestou domu zacala svitit kontrolka ECP, jsem zjistil ze brzdovy svetla nebo obrysovy ted uz nevim - sviti i po vytazeni klicku ze zapalovani. No a pri svy blbosti sem odpojil baterku a zaklapnul poklop od motoru, jenze jsem si neuvedomil ze se zaslepenyma zamkama se ted nedostanu do auta abych si otevrel motor a zapojil baterku... zadnim zamkem se mi kufr nepodarilo otverit - nevim proc.
Prosim poradte - dik.

Ok - tak jsem se dostal do kufru, ale nechce se mi znasilnovat sedacky nebo mi nic jineho nezbyde?

jan83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 27.02.2008 19:33
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Jak se odstat do motoru nebo do auta z kufru...

Příspěvek od jan83 »

uz som ti napisal do toho prveho vlakna... Ak si uz v kufri, a mas tam namontovany zosilovac k repru niekde, tak je pravdepodobne, ze aj ten je napajany stalim prudom.. takze plus na kabel od baterky, minus na kostru ;)

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Jak se odstat do motoru nebo do auta z kufru...

Příspěvek od Goauld »

Předpokládám, že máš Boru, protože u Golfa bys jednoduše přelezl přes sedačky. Takže musíš nečím, nejspíš vhodným šroubovákem odcvaknout západku zámku sedačky. Popros někoho kdo má boru, aby ti to vyfotil ať víš jak a kam strčit ten šroubovák.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Tommyboy69
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 18.09.2010 20:17

Re: Jak se odstat do motoru nebo do auta z kufru...

Příspěvek od Tommyboy69 »

to Jan83: psal sem - mam odpojenou baterku a jinou tak nejak nemam, a zesik nejedu...
to Goauld: kdyby nekdo hodil foto to by bodlo, jinak jsem pres noc vymyslel ze by sla zahnutym dratem chytit ta packa a vytahnout... ma to jedinej hacek zatim nemam ten drat.
Nicmene... Diky za rady, pokud byste mi nekdo mohl jeste poradit kam presne nasadit ten sroubovak tak bych byl nesmirne rad.

Uživatelský avatar
fery.bee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 401
Registrován: 07.09.2008 13:42
Bydliště: Zlínsko

Re: Jak se odstat do motoru nebo do auta z kufru...

Příspěvek od fery.bee »

Sežeň si druhou baterku a - napoj někam na kostru a + zespod auta na startér a dálkou otevři.

Uživatelský avatar
tom.ik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1327
Registrován: 07.11.2009 16:10
Bydliště: Písek ok.F-M sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se odstat do motoru nebo do auta z kufru...

Příspěvek od tom.ik »

Tommyboy69 píše:to Jan83: psal sem - mam odpojenou baterku a jinou tak nejak nemam, a zesik nejedu...
to Goauld: kdyby nekdo hodil foto to by bodlo, jinak jsem pres noc vymyslel ze by sla zahnutym dratem chytit ta packa a vytahnout... ma to jedinej hacek zatim nemam ten drat.
Nicmene... Diky za rady, pokud byste mi nekdo mohl jeste poradit kam presne nasadit ten sroubovak tak bych byl nesmirne rad.
Čau a nemáš náhodou v kufru zastrčku,jakoby na zapalovač?Zkus tam dat +a- a zkus odemknout dalkou.Já mám origo v kufru zastrčku u bory by taky mohla byt.
SEAT ALHAMBRA 1.9 Tdi 85 kW+chip od Tdi Drapek
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip
škoda SUPERB 1.8T tiptr. LPG
BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i,golf II 1.6D,golf III 1.9D

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: Jak se odstat do motoru nebo do auta z kufru...

Příspěvek od VWMysak »

To tom.ik: A co si tím pomůže když má odpojenou baterku :?: To auto je bez šťávy.
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

jan83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 27.02.2008 19:33
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Jak se odstat do motoru nebo do auta z kufru...

Příspěvek od jan83 »

no pomoze si presne tak, ze auto bude mat stavu z tej druhej baterky. Podla mna fakt jednoduche riesenie... A aby si nezohnal nikoho, kto ma baterku.. Ved si ju len pozicias. A ak mas dost nejake kable, tak ju ani vyberat z druheho auta nemusis...
Napady uz mas (starter, zasrcka, pripadny zosik..). Uz je to na Tebe.

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: Jak se odstat do motoru nebo do auta z kufru...

Příspěvek od VWMysak »

Jo takhle, tak to sorry, jsem myslel, že mu radí aby s té zástrčky vzal proud. :lol:
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Uživatelský avatar
tom.ik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1327
Registrován: 07.11.2009 16:10
Bydliště: Písek ok.F-M sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se odstat do motoru nebo do auta z kufru...

Příspěvek od tom.ik »

VWMysak píše:Jo takhle, tak to sorry, jsem myslel, že mu radí aby s té zástrčky vzal proud. :lol:
:mrgreen: jsi byl ještě ospaly jak jsi to četl,že :wink:
SEAT ALHAMBRA 1.9 Tdi 85 kW+chip od Tdi Drapek
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip
škoda SUPERB 1.8T tiptr. LPG
BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i,golf II 1.6D,golf III 1.9D

Tommyboy69
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 18.09.2010 20:17

Re: Jak se odstat do motoru nebo do auta z kufru...

Příspěvek od Tommyboy69 »

Tak hotovo nakonec sem zjistil kde prostrcit "vhodny" kus zeleza, pak zapacit a odcvaknout tu zapadku... diky Goaulde!!! To reseni s baterkou a daratama necham na priste. Trochu sem byl prekvapenej, ze nesly packou otevrit dvere zevnitr auta... takze prcek kterej tam vlez musel otverit kapotu a pockat az sme zapojili baterku a otevreli central...
No konecne muzu zacit resit kontrolku ECP a brzdovy svetla, ktery sviti stale i po vytazeni klicku ze zapalovani... ale to uz je asi urcite na servis.

jan83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 27.02.2008 19:33
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Jak se odstat do motoru nebo do auta z kufru...

Příspěvek od jan83 »

nechcem velmi mudrovat... ale pozeram, ze sme v teme golf4 . Myslim, ze v tejto rade golfov bola dost casta zavada spinac brzdovich svetiel. Nestoji az tak vela penazi, a vymenu zvladnes aj sam... Skus prehladat starsie vlakna... Urcite o tom nieco najdes.

Tommyboy69
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 18.09.2010 20:17

Re: Jak se odstat do motoru nebo do auta z kufru...

Příspěvek od Tommyboy69 »

2 Jan83: mel si pravdu spinac svetel uz je to opraveno - jeste raz dik

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“