Kódování klíče.

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

poig124
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 11.11.2010 20:38

Kódování klíče.

Příspěvek od poig124 »

Zdravím. Mám takový menší problém a nevím si s ním rady. Koupil jsem Golfa IV 1.6 16v r.v. 98. Mám jenom jeden klíč (není DO), objednal jsem si ještě jeden (též bez DO) podle VINka v autorizovaném servisu, klíč přišel, ale tady nastává můj problém! Klíčem otevřu dveře, otočím v zapalování a rozsvítí se mi kotrolka imobilizéru, napíše se mi, že imobilizér je aktivní, po nastartování kontrolka stále bliká a motor chcípne. Byl jsem s tím v servisu a tam mi řekli, že se musí nakódovat klíč. Tak jsem to tam odvezl a po třech hodinách mi řekli, že to nakódovat nejde, že je něco asi špatně. Řekli mi,že je asi vyměněná přístrojovka a že si mam sehnat jinou a pak, že to možná půjde. Tak nevím co s tím, klíč mi je k ničemu a přístrojovku kupovat jenom na zkoušku, jestli to půjde, se mi nechce. Chtěl jsem ten klíč rozbít a používat jenom to kovový, ale to asi nejde, co? Prosím o radu co mám dělat. Moc děkuji.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kódování klíče.

Příspěvek od xerxes »

je to možná že jsou jiné budíky pokud jsi byl ve Vw tak ti určitě podle VINKA zjistili pin budíku aby mohli nakodovat čip IMO v klíči,takže pokud máš jiné budíky tak to ve Vw nezjistí no zjistili by ale nechali by si to zaplatit,takže zajed za někym nebo se tady z clubu z někym domluv kdo by ti vyčet pni budíky pomoci Vagu a nebo stačilo by ztoho klíče vyndat tu malou skleněnou trubičku(čip IMO)a dát ho do toho nového klíče a je to :wink:

poig124
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 11.11.2010 20:38

Re: Kódování klíče.

Příspěvek od poig124 »

Díky za odpověd. Já ale potřebuji dva klíče, takže když přendám ten čip ze starého do nového klíče tak zase mám jenom jeden klíč. Spíše jsem myslel, jestli někdo náhodou to neumí nakódovat doma a nebo deaktivovat imobilizér. Stejně je imo k ničemu, když bude někdo chtít to auto ukradnout tak ho ukradne a nějaký imo ho nezastaví. Snad to nějak půjde vyřešit, Češi jsou koumáci.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kódování klíče.

Příspěvek od xerxes »

poptej se tady na clubu kdy by ti ten pin vyčet a nakodoval :wink: nebo aspon napiš zkut jsi a někdo se ozve :wink:

poig124
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 11.11.2010 20:38

Re: Kódování klíče.

Příspěvek od poig124 »

Snad to jde deaktivovat nebo načíst kód doma, ne? Jsem z Litoměřicka, není problém někam přijet. Snad někdo pomůže. Díky.

vvalo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 12.12.2009 17:20
Bydliště: Slovakia

Re: Kódování klíče.

Příspěvek od vvalo »

Caute,mam taky problem ze chcem nakodovat novy immo v kluci ale po zadani PIN kodu mi stale pise ze mam na chvilu vypnut zapalovaniea znova sa pripojit k RJ.Ale aj tak nic.Jeden chalan mi poradil ze mam nechat zapnute zapalovanie niekolko hodin ze by sa to malo odblokovat ale staleten isty problem.VIETE MI PORADIT :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Kódování klíče.

Příspěvek od Goauld »

Ve VISu je to detailně popsany, tak si to tam přečti, pokud ho nemáš tak stáhní.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

tomos.tymos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 31.10.2011 09:58

Re: Kódování klíče.

Příspěvek od tomos.tymos »

Ahoj, mám dotaz , mám jenom jeden klíč a chci si udělat druhý v zámečnictví mi řekli za klíč s čipem 1200 a za klíč bez čipu 400 . Kamarád říkal že má jeden klíč z Golfa takovej už zničenej a že má tři a jeden by mi dal , tak mě napadlo že bych si koupil ten obyč klíč bez čipu za 400, provrtal a ten čip tam dal ...jako náhradní klíč by mi to bohatě stačilo, ale mám právě dotaz jestli ten krypto čip když je kodován na jeho Golfa , tak jestli půjde překodovat na toho mého ? Prosím o odpověď , spěchá to

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kódování klíče.

Příspěvek od xerxes »

transpordér (čip Imo) budeš musek koupit a nakodovat přizpusobit z tvýma budikama

tomos.tymos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 31.10.2011 09:58

Re: Kódování klíče.

Příspěvek od tomos.tymos »

No a když budu mít transpordér z jinýho klíče(stejný typ)? Jde překódovat nebo se dá nakódovat jen jako nový jednou?

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kódování klíče.

Příspěvek od xerxes »

právě že ho mužeš nakodovat jen jednou takže musíš sehnat nový

tomos.tymos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 31.10.2011 09:58

Re: Kódování klíče.

Příspěvek od tomos.tymos »

Ok , díky moc za odpověď a neměl by ho tu náhodou někdo ??

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Kódování klíče.

Příspěvek od Goauld »

Prodává to Nalim http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... o#p2366883" onclick="window.open(this.href);return false;
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
morlog
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3035
Registrován: 19.04.2011 20:29
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Kódování klíče.

Příspěvek od morlog »

jestli jsem to pochopil na chip v klici ta ampulka se na nakodovat pouze jednou??? tak ze ty co mam doma a syslím si je jsou mi k prdu ???

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Kódování klíče.

Příspěvek od majrek001 »

chápeš správně.. já mám doma dva immo3 nový a kupoval jsem myslím za kilo
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“