Alarm blokuje startování

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Alarm blokuje startování

Příspěvek od majrek001 »

a ten alarm nemá svoje imobilizační relé není to rozpojeny? to relé má snad každý a pokud je to tím tak by stačil spojit výstup z relé a zkusit to nastartovat.. ale origo imobilizer - to nastartuješ a ono ti to chcípne a hlavně kontrolka nezhasne
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Kouč
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 27.03.2010 22:29
Bydliště: Praha

Re: Alarm blokuje startování

Příspěvek od Kouč »

To netušim, ale dnes jsem mluvil se dvěma lidma, a jeden řikal, že by mohl být problém na ukostření, takže kdybych odpojil hlavní jednotku, mohlo by to fungovat, a druhý, že asi bude celý alarm v háji, takže by bylo potřeba to celé odpojit, jelikož to bude napojeneé na imobilizér a stále by to blokovalo startování, takže to možná budu muset odtáhnout do servízu

Uživatelský avatar
VICI_JA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ceské Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm blokuje startování

Příspěvek od VICI_JA »

jo je to někde špatně ukostřený. Kostří se to přes něco jinýho a proto slabě houká. Rozebrat a kouknout se na kostru. :D A ještě tam musíš mít servisní tlačítko aby se to dalo mouzově deaktivivat. I když je tam špatná kostra tak ti to nepujde stejně vypnout asi servis nebo nějakej dobrej elektrikář 8)

Uživatelský avatar
Kouč
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 27.03.2010 22:29
Bydliště: Praha

Re: Alarm blokuje startování

Příspěvek od Kouč »

Tak auto je už pojízdné..v sobotu jsem s kamarádem rozebral spodek pod volantem, všechny ty plasty, našli hlavní jednotku, odpojili to a nic se nezměnilo..když už jsme chtěli končit, tak jsme si všimli, že je upálená pásková pojistka na baterce, a pak ještě jedna nožová, ale hlavně ta pásková..zkusil na tu pojistku přiložit rukou kus nějakého kabelu a ať to zkusim nastartovat, a chytlo to na první otočení!
Takže dneska jsme tam ty pojistky vyměnili, připojili alarm, ale ten stále pískal jako dřív..takže bude něco v něm, jestli celej odešel...takže se zase celej odpojil, abych mohl jezdit...
Zajímalo by mě, co tam odešlo, ale jsem šťastnej, že zase jezdim!:)

díky všem za rady..

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“