central a DO

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
piton
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 22.04.2010 21:10

central a DO

Příspěvek od piton »

cav mam jede problem kupil so golfa 4 1.9 tdi 2000rv ked zamknem dvere a podrzim kluc v zamknutej polohe zatiahnu sa aj okna a naopak to iste stem sa spitat ked stem dialkove sataci ked si kupim origo kluc vystrelovaci a dam si ho nakodova mi potom pojde dialkove mam konfortkus dvoma stekrami

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: central a DO

Příspěvek od tornado1 »

nepůjde, musí se to nastavit v komfortce..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

piton
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 22.04.2010 21:10

Re: central a DO

Příspěvek od piton »

to mi je jasne ake ked sa to naprogramuje to pojde potom nie

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: central a DO

Příspěvek od tornado1 »

nepůjde!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

chrobapso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 31.01.2010 17:46
Bydliště: hlučín okr.opava

Re: central a DO

Příspěvek od chrobapso »

jestli mas komfortku 3ti generace tak s obyc KKL kabelem(vag 304 nebo 409) a timto programem http://www.motordiag.cz/mkm" onclick="window.open(this.href);return false; si funkci ovladani oken pres DO aktivujes.je to rychlovka a zadarmo.VWforever...

Uživatelský avatar
Luigi.2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 09.05.2010 11:05
Bydliště: Plzeň

Re: central a DO

Příspěvek od Luigi.2 »

Zdravim chalani, taky přihodim něco k tématu.
původně sem měl centrál na DO, za nějakej čas mi přestal fungovat ovladač, (baterkama to nebylo, prej vymačkaný tlačítka). Tak sem tam šoupnul klíčovou vložku a ted zamykam odemykam klíčem. Doted to fungovalo jak má a zničeho nic mi přestaly zamykat dveře u spolujezdce, tak sem to promazal ale bez účinku. ted zamykam spolujezdce manuálně klíčem řidiče, ale zadní vrata nemam jak zamknout, takže zůstávaj permanent otevřený :-(
Určitě věřim, že nejsem jedinej, kdo má problémy s centrálem u MK4, tak třeba někdo poradí co stim :-)
Zatim pic.
tak je to naftička, v základu 66kw s upravenou ŘJ a pár drobnostma 115PS

chrobapso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 31.01.2010 17:46
Bydliště: hlučín okr.opava

Re: central a DO

Příspěvek od chrobapso »

no u zadnich vrat zalezi jestli mas kratkeho golfa,nebo kombik.u kombiku je elektricky odskok.ja mam kratkeho a tam se da otocit klicem a volis si rezim-zamknuto porad(otevres klicem),nebo se zamek odjisti centralem a ty jenom zatahnes za kliku a kufr se otevre.ale tobe asi zamek zadnich vrat nefunguje,nebo ho mas zaslepeny a s tim ti neporadim.sorac.a u spolujezdcovych dveri je problem s komunikaci dveri a ridici jednotkou imobilizeru(pristrojova deska-adresa 17 na VAGu).a to musis promerit-myslim zamek dveri,ale nevim ktery konektor(je jich tam vic).napichni na VAG a budes vedet vic.jinak kdyz si prectes celou tuhle sekci "zabezpeceni" (ja jsem tak ucinil nedavno a pomohlo mi to),tak problem vyresis.chce to trochu casu a je tu toho dost aby ses nasmeroval na tvuj problem.preju zdar.VWforever...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: central a DO

Příspěvek od majrek001 »

Luigi.2 píše:Zdravim chalani, taky přihodim něco k tématu.
původně sem měl centrál na DO, za nějakej čas mi přestal fungovat ovladač, (baterkama to nebylo, prej vymačkaný tlačítka). Tak sem tam šoupnul klíčovou vložku a ted zamykam odemykam klíčem. Doted to fungovalo jak má a zničeho nic mi přestaly zamykat dveře u spolujezdce, tak sem to promazal ale bez účinku. ted zamykam spolujezdce manuálně klíčem řidiče, ale zadní vrata nemam jak zamknout, takže zůstávaj permanent otevřený :-(
Určitě věřim, že nejsem jedinej, kdo má problémy s centrálem u MK4, tak třeba někdo poradí co stim :-)
Zatim pic.
tak dveře spolujezdce to bude nejspíš mikrospínač nebo studeňák v zámku. rosvítí se ti osvětlení když otevřeš spolujezdcovi dveře nebo světýlko ve dveřích? a kufr aby zamykal centrál tak musí být vložka natočena svisle " I " občas to zatuhne tak to chce promazat vhodné je i sundat tapec patých dveří a máznout to i zevnitř
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: central a DO

Příspěvek od duduh »

To piton:Jde ti asi o stahování oken " hore aj dole" pomocí dvojtlačítkového DO.Záleží na generaci KJ.Tvá KJ dle roku výroby to asi bez dohrání programu do KJ nebude umět.U mlaších KJ se tato funkce jen povoluje.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“