montáž alarmu návod

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
paulici23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 25.10.2013 09:24

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od paulici23 »

Jo jeste dotaz k en dalkovjm startum... rozsviti to jen budiky jako kdyz zapnu klicek ale nenastartje... nevite kam zapojit kabel na detekci nastartovani? Nkde jsem se docetl ze je to nejakj D kontakt v aute... jen nevim kde to je...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od majrek001 »

tak to určitě musíš propojit jak jsem psal tím určuješ co tam bude a GIV má centrál ovládáný mínusem.. jen se obávám že to zapojení na spínačku bude tak trochu zbytečné protože bez čipu immo ti to po startu hned zdechne...
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

paulici23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 25.10.2013 09:24

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od paulici23 »

A nevite jak to udelat aby to nezdechlo? Kdyz zapojim ty kabely na central tak mi zbyde bilej a cernej... a ruzovej s oranzovm teda uzemnit jo? Koukal jsem byl tu obrazek dveri, a tam byl oizolovanej ten svazek co vede nejspis od toho moturku na okna do zamku pod plechem na dverich... tam to mam zapojit? Nemate nejaky schemata nebo tak podle ceho bych to mohl zapojit? Par alarmu uz jsem delal ale takovihle jete ne...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od majrek001 »

bílý a černý nezapojoval, ale je to trochu typovačka, když tam nemají takový základní věci jako je schéma oranžový s růžovým uzemnit a chce vyzkoušet jestli bude na zeleným a modrým zamknutí/odemknutí minusový impuls než to dáš do auta..

tak řešení je dát čip z klíče blízko z cívce immo (zapalovací skříňce) aby si ho to načetl, ale moc bezpečný mi to nepříjde
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

paulici23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 25.10.2013 09:24

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od paulici23 »

tak alarm uz funguje :lol: ale je tu dalsi problem... nejspis jsem se dotkl dratkem o jinej a nefunguje mi stropni svetlo, a nezamika mi to kufr.... ani kdyz otevru dvere tak se nespusti alarm... napojeny na dverni spinac to mam... a pojistky jsou ok... nevite co s tim? :|

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od majrek001 »

pokud nesvítí stropní světlo tak je to pojistka
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“