Dodělání náhradního klíčku a DO

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Hans_1.9_TD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 13.12.2010 23:41

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od Hans_1.9_TD »

Ahoj, pročítám už asi páté téma o dálkových ovládáních a vystřelovacích klíčích, ale pořád jsem z toho trochu jelen. Taky bych chtěl vystřelovací klíč s dálkovým ovládáním a taky nevím, jestli půjde ten můj na takový klíč předělat. Dálkové ovládání v klíči mám, ale nevím, na jakých frekvencích pracuje a můj klíč není vystřelovací...

Mohl by mi prosím někdo říct, jestli by šel můj klíč předělat na vystřelovací klíč s dálkovým ovládáním? Resp. co je potřeba pro to všechno udělat? Sehnat klíč s planžetou, tu nechat vybrousit a nechat někde někým nakódovat nebo ještě něco? Mám VW Golf IV r.v. 1999. Díky! :)

Můj klíč vypadá takto:
https://skydrive.live.com/redir.aspx?ci ... YQucHA12q4" onclick="window.open(this.href);return false;
Volkswagen Golf III 1.9 TD > Volkswagen Golf IV 1.9 TDI (66 kW)
Našli jste zraněnou veverku? Kontaktujte prosím záchrannou stanici veverky obecné (ZS Pinky).

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tornado1 »

klíč, vybrousit, nakodova immo a dálku a bude fungovat.. klíč mám, jako bonus nastavím stahování oken přes DO
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tornado1 »

klíč, vybrousit, nakodova immo a dálku a bude fungovat.. klíč mám, jako bonus nastavím stahování oken přes DO.. mám 3-tlačítko
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
katcha77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 24.05.2012 09:34
Bydliště: brno

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od katcha77 »

cau lidi,mozna budu mit trochu stupidni dotaz, vim ze to asi nepujde, ale mam golfa IV, 96 rok s normalnim klicem se 2 tlacitky a zvlast mam DO na odskok kufru, predpokladam ze pokud bych si chtela poridit druhy klic,pac ho nemam, tak se to nebude dat nakombinovat na 3 tlacitkovej klic dvere i ten kufr, kdy ma samostatnou jednotku,ze? :-(
Obrázek VW Golf IV
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=243309" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tornado1 »

jde dát 3-tlačítkový klíč
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

mercox
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.08.2012 22:07

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od mercox »

Cau, chtel jsem se zeptat jestli by sel udelat novy klic budto vystrelovak nebo klasicky, to je mi jedno, mam tedkom klasicky klic + DO na privesku od Jablotronu, a chtel bych to mit vse na jednom klici.

http://www.jablotron.cz/cz/Katalog/auto ... +zamykani/ - tento DO bych mel mit teda aspon podle ovladace

Obrázek
Obrázek


Obrázek - tohle by mela byt RJ je nalevo pod volantem

Pujde to dodelat nebo musim koupit nove DO jako je napr. toto http://levnealarmy.cz/eshop/dalkova-ovl ... id_block=1

Diky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tornado1 »

jde dodělat origo vystřelovák bez problémů...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

mercox
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.08.2012 22:07

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od mercox »

tornado1 píše:jde dodělat origo vystřelovák bez problémů...
Super a poradil bys mi prosímtě co k tomu potřebuji a případně kde to koupím?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tornado1 »

koupíš to u mně
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Dusan535
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.08.2011 20:46

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od Dusan535 »

Caute chcel by som si dat nakodovat kluc na dialku origo mam rocnik 4/2000 a viem ze v roku 2000 sa menila frekvencia viete mi povedat kedy presne sa to menilo a aky kluc mi tam bude pasovat

krejča
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 25.07.2011 21:14
Bydliště: Bohutín u Šumperka

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od krejča »

Zdravím. Mám obyč klíč s dvoutlačítkovou dálkou 433 Mhz. Chci druhý klíč k autu. Půjde mi tenhle klíč s dálkou ke komfortce 1j0 959 799 J? http://www.auto-klic.cz/nahradni-tlaitk ... gory_id=46" onclick="window.open(this.href);return false; Díkyy.
Naposledy upravil(a) krejča dne 05.01.2014 15:11, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
layyen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 06.12.2008 10:23
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od layyen »

potrebuju druhy klic k memu GIV, rok 2000, 2.0 AQY mam origo vystrelovak, na nem pismenka HAA a pak W, pin k immo nemam,

kolik by stal druhej vystrelovak ( vag mam, jen ten pin jestli se ke kodovani immo nejak zpocte z vinka - po netu sem to parkrat cet ale nickonkretniho)

pripadne jen klic s immo bez dalkace ( lepsi nez zadna zaloha..)

diky
G4 2.0 85kW

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tornado1 »

mám origo 3-tlačítkový... můžu i vybrousit, nakodovat immo a dálku
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“