nefunkční central

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: nefunkční central

Příspěvek od Sglunda »

ano mam elektriku.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: nefunkční central

Příspěvek od majrek001 »

tak spíš asi ne.. protože to jde po lince z dveřní jednotky do komfortky..

nesvítí náhodou trvale světýlko ve dveřích i když jsou zavřené?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: nefunkční central

Příspěvek od Sglunda »

ne,to normalne zhasne nerozsviti se pouze u pravych zadnich dveri ale ze by to melo vliv na to ze nemuzu auto vubec zamknout je mi divne.

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... 5#p2895675" onclick="window.open(this.href);return false;

rsim to i tady ale ze bych byl chytrejsi se rict neda a kdyz jsem procetl i jine diskuze tak to co dela nase auto jsem tady nenasel.meli jsme zamkle prave zadni dvere na safe lock to se mi nakonec povedlo otevrit propajet a vymnenit mikrospinac ale nedal jsem tam uplne ten ktery tam ma byt. dvere od spolujezdce jsou propajene stejne tak u ridice.po precteni navodu jsem tady nasel to ze to muze delat zamek patych dveri konkretne ten spinac zjistil jsem ze je uplne na srot tak jsem tam dal nahrady otestoval a funguje na 100 % do ted.ale po tom prepajeni ty zamky tak nejak prestali fungovat uplne(teda ten central)po prepajeni to slo cca tyden ale po samknuti na safe se po nejake dobe spustil samovolne alarm v noci celkem ok ale pres teply den(cca28stupnu a vice)se alarm spustil temer okamzite... potom prestaly dvere ridice auto zamykat ale odemykani slo tak jsme fungovali celkem dlouho ale pote prestaly dvere odemykat taky.minuly tyden se sice po odemceni odemklo cele auto ale to byla jen nejaka vlastovka protoze pote zase nic.dvere od spolujezdce delaji to same jen s tim rozdilem ze tam funguje aspon odemykani ale to je na prd protoze stejne musim k druhym auto zamknout tim cudlikem u ovladani oken a dvere zamknout mechanicky klicem.to cele odstartovali zamcene dvere na safe.pred tim ty zamky zamykaly vsechny "normalne"(bezne na 2 az 4 pokus)ale sly...
doufam ze jsem to napsal nejak srozumitelne:-D

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“