Vnitřní zámek ???

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Medox20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.11.2011 17:34

Vnitřní zámek ???

Příspěvek od Medox20 »

cau mam problem s mikro spinacem ve dverich ridice( auto nepozna ze jsou otevreny dveře )tim padem se nerozsvití světla vnitrniho osvetleni.Mám to na oprave a rekly mě, že to je to vnitrni zamek.ale stoji to pěkny ranec 3200 to opravdu nedam.nevite kde se to da sehnat??za rozumnou cenu?Dik je to na Golfa IV 2002

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Vnitřní zámek ???

Příspěvek od srotty »

Pokud je to špatný mikrospínač v zámku tak to se dá opravit za 60Kč jeho výměnou.Jenže servisy se s tím nechtějí drbat tak vyměňují celé zámky.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Vnitřní zámek ???

Příspěvek od Goauld »

Nejlepší je jak říká srotty vyměnit jenom mikrospínač a taky se dělá propájení kontaktů na plošnym spoji uvnitř zámku, bývají tam často studeny spoje. Druhá varianta je koupit čínskej zámek, ale předem varuju, že vydrží jenom několik měsíců a pak se mechanismus vevnitř rozpadne a zámek se zablokuje. Je s tím potom dost práce ho dostat ven, protože nejdou otevřít dveře. Stojí oproti originálu hodně málo. http://www.cc-autodily.cz/zamek-dveri-p ... model=GOLF" onclick="window.open(this.href);return false;
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Sairus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 10.03.2010 20:13
Bydliště: Budějice

Re: Vnitřní zámek ???

Příspěvek od Sairus »

prostě si s tím dej tu práci, rozeber to a uvidíš...zkus zámek pak napojit na konektor při otevřeným zámku a změř si jestli ti jde do dveřní lampičky proud. když ne tak zkus zamlet s tím konektorem a pošnákem..studenáky bývaj právě u napojení z konektoru na plošnák, propájej to všechno, není to ani poznat že je to špatně.. vyjde tě to na cenu tvojí práce... taky koukni na mikrospínač co po něm jezdí zámek...já to měl celý vyosený a to pogumovaný kolečko vydřený, řešil jsem to jiným zámkem z vrakáče. když budeš chtít poradit tak se ozvi, dělal jsem to předevčírem tak jsem plnej dojmů... :lol:

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Vnitřní zámek ???

Příspěvek od duduh »

To Sairus: :pleasantry: To ti věřím že jsi plný dojmů.Pěkná :dog: Octa má přístup k zámkům vyřešený trochu lépe.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“