absence venkovních zámků

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
manousp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 14.09.2009 19:59
Bydliště: Slawex - Val. Klobouky
Kontaktovat uživatele:

Re: absence venkovních zámků

Příspěvek od manousp »

Přispěji svoji zkušeností, taky sem rozdělával klíč, origo vystřelovací, byl rozdělaný rozhodně dýl, jak pul minuty, možný hodinu, dvě ... po složení nefungovala dálka, ale když jsem s ním otočil v zapalovaní a nastartoval, tak fungoval, navíc se při tom asi taky spároval, protože pak už dálka fungovala 8O

Rou
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1813
Registrován: 04.03.2008 16:46
Bydliště: Krupka
Kontaktovat uživatele:

Re: absence venkovních zámků

Příspěvek od Rou »

čaute, kamoš má boru rv 99 sedana ma zaslepeny ty zamky nějakej frajer mu přes noc narval něco do zamku u kufrovejch vrat a vybila se mu baterka prostě se to sešlo jak se patří...nemate nějakej figl jak se dostat do auta aby se mohla baterka nabit??
za to že nevrčim nebo nefoukám se omlouvat nebudu mam rád klidnou a vyhlídkovou jízdu muziku za sebou a přítulku vedle sebe 76

Uživatelský avatar
Eitn
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 13.04.2010 22:00
Bydliště: OlomouCity

Re: absence venkovních zámků

Příspěvek od Eitn »

To ti tu asi nikdo moc neporadí..spíš ti řeknou ať si vybere kámoš nejlevnější okno

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: absence venkovních zámků

Příspěvek od xerxes »

jedině se nějakým zpusobem dostat k zámku kapoty a otevřit ho nebo jak píše Eitn rozbít sklo :wink:

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: absence venkovních zámků

Příspěvek od pohodarkajik »

nwm jak to ma golf/bora, ale ja na passatu mel pod krytkou zamku prazdno, tak jsem tam dal tlustej sroub a zabrousil, proto me tak napada, ze ta puvodni zaslepka misto zamku by se dala taky odvrtat, pak sroubovakem auto odemknout a zase necim tu diru zaslepit, nebo koupit origo zaslepku, rozhodne by to stalo min penez jak vymlatit okno :-)
jinak s tou dalkou, taky sem ji mel rozdelanou docela dlouho a pak to v pohode slo, alarm mam, ale na kapotu mi nereaguje a kdyz ji necham pootevrenou, auto zamknu a pak ji dobouchnu tak jestli blinkry probliknou, jen kdyz otevru zadni vrata klickem tak zacne rvat

klon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 22.02.2010 22:49
Bydliště: Krkonoše

Re: absence venkovních zámků

Příspěvek od klon »

Koukám že je zajímavá otázka mít či nemít zámky, já zámky mám, ale nefunkční. Takže jako bych je neměl, u řidiče se pokusím o rozhýbání. Pro případ nouze a vybití baterky, i když i to bych asi dokázal řešit... Ale zámek je asi jednodušší.
Jinak co se týče kapoty motoru, ne vždy to musí fungovat, při výměně oleje mi svítila nízká hladina oleje a ne a ne se toho zbavit (olej byl na rysce ok), v návodě jsem se dočetl, že stačí na chvilku otevřít kapotu a pak je vše ok. Nakonec jsem jel kolem servisu a tam mi poradil rychlý a účinný zákrok, v konektoru uhnívají kontakty a pak nedá vědět o otevření kapoty. :)
Golf Variant IV 96kW, r.v.2002

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“